Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodyczomanka

Uzalezniona od slodyczy

Polecane posty

Gość slodyczomanka
Do sodyczomaniaczki2 podziwiam Cie,ze tyle wytrzymalas!!!! Zapewniam Cie,ze wiem jak sie czujesz??? Kurcze nie boisz sie,ze po diecie napadniesz na slodycze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomaniaczka2
Dodam jeszcze, ze ja mam to w genach. Tata mojej mamy kochal slodycze, moja mama od zawsze jadla slodycze, nawet jak byla ze mna w ciazy i no i ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomaniaczka2
Ja musze sie odchudzac, bo wlasnie przez to jedzenie slodyczy strasznie przytylam:O Od 10 lat tyje i chudne na zmiane. Jak jestem na diecie, to zero slodyczy, szybko chudne, ale jak potem raz cos zjem, nawet glupiego wafelka, to wpadam w jakis amok i pochlaniam straszne ilosci slodyczy, i nie moge tego przerwac, i znow tyje. Masakra po prostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomanka
wiesz ja mam podobny problem:( przez te slodycze tak juz od 2 lat zaczelam tyc:( przedtem sie nie przejmowalam,bo duzo godzin spedzalam uprawiajac sport,wiec tego nie odczulam,ale teraz juz coraz gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast czekolady
pijcie czekolade na gorąco, tak samo smaczne a o wiele mniej kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomanka
ale z mlekiem czy z woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomaniaczka2
MOim zdaniem to nic nie da. Slodycze powoduje, ze cukier we krwi rosnie, a potem gwaltownie spada i znow odczuwamy laknienie na slodycze...Jedynie co mi teraz pomaga, to zielona herbata z miodem i cytryna. Miod jest zdrowy i do tego troche zasladza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej z wodą tez jest pyszne
ja tam wole pic czeko na goraco niż jesc slodycze i powiem wam ze juz tak sie nauczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomaniaczka2
ale mowisz o kakao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomanka
ale z woda probowlam i jest jak...woda:( nie smakuje mi:( a z mlekiem ma podobny smak do kakao,ktore pije na sniadnie,a itak musze jesc slodycze i tak w kolko:( nic tylko sie powiesic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak słodkości
U mnie teraz są owoce, ale początkiem odzwyczajania od tego uzależnienia było ostawienie cukru do kawy i herbaty i słodzonych napojów. A jak odstawiłam biały chleb to ochota na słodycze minęła. Teraz sporadycznie mam chęć na słodkie, ale nie musi to być np. Twix, snikers czy ptasie mleczko jak kiedyś...wystarczą właśnie te owoce lub musli. Spróbujcie, bo to działa. Ja już od około 4 lat nie słodzę napojów, od około 2 lat nie pije napojów słodzonych gazowanych i to przyniosło rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o CZEKOLADE NA GORĄCO
musisz dac duzo lyzeczek i je pocuukrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa
a moze sproboj tak: odstaw pieczywo, nie slodz niczego,w ogole ogranicz weglowodany za to jedz duzo bialka i warzyw. owoce tez ogranicz bo zawieraja cukier. Mi to pomoglo bardziej niz chrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomaniaczka2
Mi nic nie pomaga. Teraz jem bardzo zdrowe jedzenie, zero chleba i cukru rafinowanego, a mimo to marze o slodyczach. Prawda jest taka, ze to uzaleznienie glownie psychiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest tak im bardziej
starasz sie ich nie jesc tym bardziej o nich myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak słodkości
popieram Anitkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak słodkości
jeśli rzeczywiści to takie silne uzależnienie, że nic nie jest w stanie was powstrzymać to może potrzeba udać się do dietetyka??? Robiłyście badania na cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiedzie
na zamiane slodyczy na lody,ja rozumiem to tez slodycz,ale mysle,ze mam mniej kalorii,nie mowie tu o litrowym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM batoniki
a ja sie nie oduczylam jesc slodyczy,ale postanowilam,ze zamiast robic sobie diete,a pozniej doslownie je pozerac,to wole zjesc do kawki jednego batonika:) i lepiej na tym wyszlam,bo juz nie tyje:) a jak zaczelam cwiczyc to nawet chudne!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbuj słodycze zamieniać na np kisielki? Na początek takie słodkie, jak bajkowa chwila, potem może uda Ci się przejść na takie z mniejszą ilością cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje rady
Witam wszystkich ,ktorzy maja problem z nalogiem takim jak slodycze:( Kocham je i nie moge wytrzymac bez nich!!! Codziennie jest to samo,rano wstaje z postanowieniem dzisiaj nie i co... i nic mi z tego nie wychodzi:( ach juz probuje wszystkiego i co nic mi nie pomaga:( Kiedy w koncu ktos wynajdzie skuteczny sposob na ten nalog,bo powoli mnie to dobija!!!!! Pozdrawiam wszystkich podobnych do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×