Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneta87

test ciazowy nie robiony rano

Polecane posty

Gość aneta87

witam jak sadzicie czy test ciazowy wykonany kolo godziny 14 (nie po wstaniu) moze byc prawdziwy, dodam ze do zaplodnienia moglo dojsc minimum 10dni przed robieniem testu, test kupilam taki jaki mi polecili w aptece i dalam za niego okolo 14zł, chyba nazwa jakas na P ale nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki
ja robiłam o 20.00 i wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta87
Ja robilam kolo 14 i wynik negatywny ale okresu nie mam 5 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a regularnie miesiączkujesz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta87
bralam tabletki to wmiare regularnie ale od kiedy nie biore to mialamtak max 4 dzien, choc przed tym jak bralam tabletki to czasem mialam i po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a regularnie miesiączkujesz
jak??? nic nie rozumiem z tego co napisałaś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta87
kiedys czasem mialam nieregularnie, pozniej bralam tabletki to max 3-4dni po terminie mialam, teraz mam przerwe i jak narazie mialam max 3 dni po, teraz sie spoznia 5 dzien, robilam test i wyszedl negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a regularnie miesiączkujesz
jeśli dopiero co odstawiłaś tabletki anty, to nie ma co mówić o regularności czy nieregularności CYKLU niestety, ale bardzo często jest tak, że przez pierwsze 3 cykle po odstawieniu tabletek anty @ pojawia się w miarę regularnie, a potem pojawia się problem zcyklem i nie ma @ nawet 50-60 dni:O który to dzień cyklu u Ciebie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta87
no z 4 dni temu powinnam dostac okres, teraz mam 34 dzien cyklu, powinien to byc moj 4 okres po odstawieniu tabsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a regularnie miesiączkujesz
czyli jest dokładnie tak jak myślałam:O poczekaj jeszcze kilka dni i jeśli @ nie pojawi się, a jest to wielce prawdopodobne (niestety:O ), idź do gina i wspólnie ustalcie co dalej najprawdopodobniej da Ci luteinę na wywołanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam po odstawieniu tabletek...najpierw 3 okresy super a potem brak...poszlam do gina dostalam luteine na wywolanie miesiaczki i potem jakos sie to poukladało:)najlepiej isc do gina za kilka dni jak radzi przedmowczyni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta87
mam nadzieje ze w ciazy nie jestem bo jeszcze tego bym nie chciala. a jakos wogole troche jak by mi czasem sutki staly, kiedys tak nie mialam(tak czesto bez zadnego podniecenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robilam test wieczorem i juz wyszedl a po przestaniu brania tabletek okresu nie dostalam ok 50 dni :-o musialam miec wywolany tobie radze zapisac sie do gina , bo pewnie cykl sie rozregulował prze odstawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta87
to mnie troche uspokoilyscie:), zrobie chyba tak jak mowilyscie, poczekam jeszcze kilka dni i jak cos to pojde go gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×