Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamac sie idzie albo pod noz

mam 18 lat a piersi jak u...

Polecane posty

Gość zalamac sie idzie albo pod noz

mam 18 lat a cycki jak u 12 latki ;/ takie A ;/ juz nie moge na to patrzec ;/ nie jestem gruba ale za chuda tez ni ;/ w wieku 16 lat dostalam dopiero okres ...pozno..sadzicie ze cos ejsczze urosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamac sie idzie albo pod noz
Tobie wisza a mi nawet nie dyndaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i ..
rozmiar 70 D. uwierz to jest bardziej wkurwiajace, wolalabym miec mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamac sie idzie albo pod noz
ta nie wcale...mam wkladki silikonowe i wkladam do stanika zawsze i powieksza mi rozmiar prawie do duuzego B... dla mnie jest wazny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat i...
tyle ze ty sobie powiekszyc wkladkami mozesz, a ja niestety nic nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 30 lat i piersi jak u 14, no może 15-latki :D a mojemu Miśkowi i tak się podobają :) nie przejmuj się, pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja mam 25 lat - wyglądam jak Małysz tyle ze mam 183 cm wzrostu. Chciałbym wyglądać jak Pudzian. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamac sie idzie albo pod noz
no tak ale to wkladki silikonowe..;/ i wwszyscy mysla ze mam duuuze cyce a mam malle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamac sie idzie albo pod noz
chester wystarcza sterydy i silownia... a mi 15 tys i operacja.. = Twoje mozliwosci sa osiagalne moje na obecna chwile nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wywal te wkładki - poważnie! i nie zakładaj stanika - tylko kobiety z małym biustem mogą sobie na to pozwolić - widzisz jak mamy fajnie? po prostu zaakceptuj to co masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa_rapsodia
Mam ten sam problem. Cycki mam ledwo A (ledwo, bo nawet staniki w tym rozmiarze bywają na mnie za duże:(. Okres dostałam też jak miałam 16 (po czym rok przerwy i następny jak miałam 17). Też mnie to denerwuje, bo budowę ciała mam normalną, czyli rozmiar 38 i jestem dośc wysoka, więc te małe cycki wyglądają koszmarnie. Co innego jak dziewczyna jest niska i chuda to jeszcze można jakoś znieśc brak cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa_rapsodia
W dodatku mam 34 lata i małe szanse, że coś jeszcze urośnie, chyba że jak w ciążę zajdę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa_rapsodia
24 lata miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i moglbym tak wygladac ale po co :) Wole siebie w naturalnym wydaniu. A Ty zamiast myslec o swoich wadach pomysle o zaletach bo napewno masz ich wiele. Nie kazdy Facet patrzy na rozmiar stanika !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..po przejściach
W wieku 18 lat można miec kompleksy z powodu małych piersi, dopiero później sie z tego wyrasta. Tak przynajmniej było ze mną, przestałam się wstydzic swoich piersi kiedy zauważyłam że facetom się one po prostu podobają. Mam 165 cm wzrostu, waga 50 kg i do niedawna miałam rozmiar miseczki A !!! (pisze do niedawna, bo teraz jestem w ciąży i mam rozmiar C - co mi się niekoniecznie podoba) Od kiedy zaczęłam pracę, a jest to praca głównie z facetami - to wyzbyłam się całkowicie komleksów - wystarczy stanik push up i lekko rozchylona biała bluzka a oni swirują - spróbuj może w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie rozmiar piersi nie ma żadnego znaczenia, prawda jest taka, że na ich wielkość zwracają jedynie zakompleksieni faceci, którzy sami nie mają się za bardzo czym pochwalić :P ona..po przejściach radzi Ci dobrze. Stanik push-up, uśmiech na twarzy, pewność siebie a zobaczysz jak będą za Tobą faceci latać. Bo nawet najmniejsze piersi mogą być dla wielu najpiękniejszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsza sajsza
Swiete słowa. Widze, ze jednak na Kafeterii są prawdziwi faceci :) Brawo i szacuneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 20 lat i w ogole
nie mam piersi, nawet A nie mam. zyje. chcoiaz czasem mi sie przypatruja, jak nie mam stanika, aja sie czuje beznadziejnie i zastanawiam sie czemu nie wlozylam tego cholernego pancerniaka. dla niektorych to nadal nie do pojecia, ze kobieta moze byc plaska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja mam
23 lata i miseczkę C. Lubię moje piersi i nie podobają mi się takie całkiem płaskie laski, chociaż pewnie za 20 lat będę Wam zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamac sie idzie albo pod noz
mam faceta od 2 lat tego samego .. jestem niska bo mam 162 i okolo 49 kg .. ehh moze i macie racje nie trzeba sie przejmowac..nie mam celuliltu ani rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamac sie idzie albo pod noz
chester :P nie stoje nigdy przed lustrem i nie mowie tak:P i raczej nie zaczne:D bo to smiesznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 20 lat i w ogole
ty jestes niska, jesli jestes szczupla to takie pirsi sa fajne:) ja jestem kawal baby, bo mam 175 cm wzrostu, szczupla moze i jestem, chcoiaz mam grubszy tylek, boczki i brzucho tez jest:) i takie piersi nie wyglada dobrze.musze pocwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CyCka
a ja mam za duze cycki :( ale sie odchudzam to ubedzie :D tak sie zastanawiam skad celului u szczuplych dziewczyn, modelek ja taka chuda nie jestem a cellulitu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamac sie idzie albo pod noz
nie fajnie wyglada:( wiesz jak sie czasem w barze czuje albo na dyskotece? taka mala i z twarz mam taka dziewczeca:D i wygladam wogole to na 15 lat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamac sie idzie albo pod noz
dobrze ze mam dowod:P bez tego sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×