Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamac sie idzie albo pod noz

mam 18 lat a piersi jak u...

Polecane posty

Moja znajoma co ma 34 lata miała zabawną sytuacje. Otworzyła drzwi jakiemu Panu i On do niej - \" sa moze rodzice ? \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 18 lathehe
mam 18 lat piersi bardzo ładne i ksztaltne:)jestem zgrabna i ładna wszystkie chłopaki mi to mówią a jak nie mówią sie patrzą hehehe.mam koleżanke ma 24 lata i bendzie sie żeniła i ma bardzo malutki biust jak u 12latki.i musi soie kupic dużo wiekszy biustonosz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 18 lathehe
ja mam piersi w sam raz ja 18 powinna miec.okres dostałam jak misałam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe555 :D
Wiem, że do większości i tak to nigdy nie dotrze ale przezywać mogą cię tylko porządnie niedojebani ludzie ktorym zyczę z calego serca jak najgorzej ;/ , bo doskonale cie rozumiem.Przechodziłam przez to samo + byłam w ch * chuda . Przytyć jest cięzko do tego trzeba byc upartym i mieć silną wolę.Zaczynaj po trochu tak,że znajdz sobie dobrą muzyke ktora bd dla cb czymś więcej . Duzo sie usmiiechal bo tym tez pokazujesz ze masz wszystkich w dupie co nie jest klamstwem :) Bądz silna.Mysle ze masz dobry chrakterek :D a to się bardzo liczy ;D.Musisz się przełamać.A jak ktoś zepsuje ci humor to go JEBAĆ . wg mnie ;p zle bylo jak mialam 15 teraz jestem po 20stce. i dalej jestem chuda. pelno facetów zarywa brz przerwy poznaje kogoś nowego komu zalezy na tym zeby nie utracić kontaktu a cycki nadal są małe :D więć jest zajebiscie :D takze trzymaj się. zobaczysz ze chwuila i wszystko się zmieni :D ; * Pozdrawiam. ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julllaa019
Dziewczyno ciesz się że masz małe. Ja bym z swoich trochę oddała. Mam 70 D i chciałabym mieć mniejsze. Najlepiej B. Mam problem z ubraniami przez ten biust. Także zazdroszcze Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe555 :D
a wgl zapomialam powiedziec ze raczej nikt nie jest tak do konca plaski :D więc coś napewno bedziesz miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe555 :D
i z czasem coraz więce j ; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhb
ja tez mam małe cyski ale ostatnio kolezanka mnie zabiła myslałam ze ma moze z C poszłam do niej niespodziewanie i miała taka obcisła bluzke i cycki jeszzce mniejsze od moich ..widac ze nosi cały czas te push upy a wtedy chyba miała zwykły stanik bo płaska jak decha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Govinda
ja mam 20 lat i także małe piersi...przed okresem są pełniejsze i wydają się większe, szkoda, że nie cały czas :( może tabletki antykoncepcyjne coś pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka000
cześć. Ja w tym roku kończę 21 lat . Piersi zaczęły mi rosnąć w 6 klasie i też w 6 klasie przestały i do tej pory nic. Czuje się okropnie Bo mam dużą pupę a Cycki A. wyglądam jak jakiś potwór. Wszystko wchodzi mi w tyłek i nogi . Rok temu miałam ciążę pozamaciczna . Czy jest jakaś szansa że to przez hormony ? Chciałabym w końcu stać się kobieta , Bo z takim biustem , jak to wogóle można tak nazwać , czuje się jak niedorozwój. nawet nie Czuje się jak dziewczynka Bo dziewczynki mają Także małe piersi Ale i mała pupę , a Ja dupe jak murzynka a Cycka 0. Nie mogę już na siebie patrzec. Nawet nie wiecie jak to paskudnie wygląda. Tabletki anty brałam Ale nic nie drgnęło . Mam podobna figure do matki , Ale ona np nie ma figury po swojej mamie. Więc wcale nie jest powiedziane że mam mieć tak jak ona . Tu nie chodzi tylko o rozmiar , Bo Gdyby rosły stopniowo przez Całe gim np to ok , Ale one mi przestały rosnąć już w 6 klasie. To nie jest według mnie normalne. W internecie znalazłam sposób na powięks - indukowana laktacja , Ale czy to bezpieczne ? Zresztą mi jest Ciężko na siebie spojrzeć. Mam już dość życia , facet uwagi na mnie nie zwraca , wiem że nigdy nikt mnie takiej nie pokocha . Co mam zrobić żeby mieć piersi ? Nie chce D czy E . chce mieć tylko jak kobieta , rozmiar B. Chce w końcu być kobieta Bo mam już 21 lat . Może to głupie Ale dało by mi to dużo szczęścia , czułabym się pewnie . Teraz ukrywam się przed ludźmi Bo się siebie Wstydzę. Z piersiąmi poczułabym się pewnie , już bym się nie bala ludzi i nikomu bym nie dała już sobą poniatac Bo czułabym się kimś. Teraz jestem nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×