Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość grzes5
A ja wole być permanentny, i zaopiekować się tą jedyną dziewczyną, nie interesuje mnie skakanie z kwiatka na kwiatek, jak co niektórzy to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet. Życzy Grzegorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet. Życzy Grzegorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
devon sior uwierz, że jeszcze są mężczyzni co potrafią kochać, i być z tą jedyną, sam bym chciał poznać tą jedyną dziewczynę, i Ją kochać szczerze, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devon_sioor
to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
devon_sioor przepraszam za moje pytanie, ale jesteś dziewczyną czy mężczyzną? Trochę się pogubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devon_sioor
kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
To miło, przedstawię się; Grzegorz jestem. Również składam Ci życzenia z okazji dnia kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devon_sioor
To miłej z Twej strony Grzegorzu :) Devon jestem i życzę wszystkiego dobrego na wszelakie nadchodzące okoliczności-święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Na wzajem Devon, masz ochotę się bliżej poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devon_sioor
nie leżą w mojej naturze int. znajomości, wchodzę tu tylko od czasu do czasu dla zabicia nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grześ5
Mi nie chodziło o intymność, ale rozumiem, dla nudy wchodzisz czasem, ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devon_sioor
a mnie interesuje, dlatego też wolę poznawać ludzi w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
To powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Chodz przyznam że może się znalezć chętna dziewczyna, którą zaintryguje znajomość ze mną, Bardzo chętnie, zapraszam, jestem szczery i otwarty, tylko z tym że mam zasady, że jak będę chciał się związać to tylko i wyłącznie z jedną dziewczyną, nie jestem jak co niektórzy faceci, co chcą złapać kilka dziewczyn na raz, u mnie takie coś nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Wszyscy sie chyba obrazili, tak tu cicho, hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Poszukuję do programu telewizyjnego osób , które są w związku z młodszym mężczyzną lub młodszą kobietą (około 10 lat lub więcej) i chciałyby sprawdzić czy mogą ufać swojemu partnerowi / partnerce. Jeśli ma Pan/Pani taką sytuację lub zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany - proszę o przesłanie numeru telefonu, a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Zgłoszenia pod adresem wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
To jest już koniec W końcu się obroniłam i najwyższy czas iść dalej.Co do Pana dr nie wydarzyło się nic? Zabawne jest to, że cały czas wyraźnie pamiętam ten moment, kiedy pierwszy raz zobaczyłam go jak schodził po schodach, jeszcze nic o nim nie wiedziałam a moje reakcja to o kurcze fajny jest i proszę towarzyszył mi przez cale 5 lat;) Te dobre jak i złe wspomnienia pozostaną o nim to na pewno. Powodzenia wszystkim w podobnej sytuacji życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes5
Poznasz mnie bo to ja, to rzeczywiście wspomnienia, tak jak u mnie na wspomnienieach się kończy, nie długo życia zabraknie, pomyślimy seksu i życia nam już nie poitrzeba, a do emerytury jeszcze za wcześnie, i po co to bylo, języki obce, doświadczenia, voyage zagraniczne, podanie dłoni innym, a na końcu jestesmy sami z nocnikjiem w ręku. polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Jestem w bardzo dobrej kondycji, ale zostalem z nocnikiem w reku, za swoje dobre serce, ktore juz dlugo nie wytrzyma. Pozostalym zycze szczescia w milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys nie szukal mlodszej pewnie bys nie zostal z nocnikiem, a Inaccessible89 (BTW :D) chyba znalazl swoje szczescie, bo go od dawna nie ma juz :( A szkoda, fajny facet byl, czemu sie do niego przyczepiles? Co z tego, ze pedal - nie podrywal Cie przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zrealizował się czarny scenariusz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu jeszcze ma czarny scenariusz oprócz grzes5 i poznasz mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seasiide
zalezy ile starszy ten facet.. bo jak seksowna 40 to biore z miejsca ale jak to jakies stare prochno co musi iqmany lykac zeby obojgu nam bylo dobrze to po co sie w to bawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am too sexy
do Pani wymagającej a czy rozmiar ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Z kobietami to jest tak jak z przewidywalnymi granicami wszechświata, najpierw chcą póżniej nie odpowiadają, tak jak z odległością właśnie wszechświata, między innymi w przybliżeniu to; 1 608 336 000 000 000 000 000 000 ( Kwadrylion, sześćset osiem tryliardów, trzysta trzydzieści sześć trylionów kilometrów, tak właśnie można dotrzeć do granic zrozumienia. Czyli zasada; na nic nie liczę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am too sexy
grzes5 a możesz tak z większym sensem pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Można i z większym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
I`m too sexy , chyba że masz ochotę porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szła dziewczyna przez zielony las  Popatrzyła na mnie tylko jeden raz.  Popatrzyła. Minął jakiś czas,  Lecz widocznie jej uroda  Była jak ta cicha woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×