Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość poznasz mnie bo t ja
ja wiem że nic z tego nie będzie i chyba nawet nigdy nie twierdziłam inaczej pisałam tutaj bo łatwiej mi było gdzieś to z siebie wyrzucić bez oceniania i gadania innych , innych czyli tych których znam nie wiem o co teraz chodzi Tobie ale w to również nie zamierzam wnikać powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet 70lat mial kochanke 24letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kiedys podrywal facet 30 lat starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
poznasz mnie bo to ja: mam nadzieję, że wszystko się niedługo wyjaśni i całe Twoje ponad dwuletnie starania zostaną docenione, a Twoje krzywdy wynagrodzone, dla mnie jesteś wspaniałym człowiekiem :) nawet nie wiesz jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
Nie wiem jak jestem wspaniała dla Ciebie bo przecież się nie znamy chociaż od pewnego czasu piszesz tak jakbyś mnie znal i w ogóle ostatnio nie wiem o co Ci chodzi Co do reszty to już nawet jestem zmęczona tym wszystkim i ogólnie mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
chcesz to wyjaśnić czy zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
jeśli chcesz możemy to wyjaśnić jeszcze dzisiaj, oboje będziemy mieli spokojną niedzielę, mam pewien pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
Skepowany naprawdę o co Ci chodzi ? raz piszesz że może nie poczuł tego czegoś do mnie - to jest więcej niż pewne wiem to teraz pytasz czy chce działać czy zapomnieć , teraz jakieś pomysły chodzą Ci po głowie Co to za pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
zejdźmy z wizji skrep@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
po prostu załóż jakiegoś tymczasowego e-maila i wyślij mi pustą wiadomość na skrep@wp.pl, wszystko Ci wyjaśnię, nie chcę się publicznie obnażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1994
Czy jest możliwe aby dorosły mężczyzna zakochał się w dwudziestoletniej dziewczynie do takiego stopnia że zostawi rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej nie mozliwe,albo chwilowe,potem znów wroci do zony bo oni zawsze wracaja a kochanica wyśmiana zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zauroczenie jest możliwe, ale zakochać się w dużo młodszej raczej nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym partnerem życiowym i seksualnym dla 20 letniej panny jest 30 letni kawaler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
I vice versa,moje p******e rówieśnice.Ja również wolę 30,40 letnie kobiety niż was,one co najmniej nie mają chorych fochów ,są inteligentne(w przeciwieństwie od was).O czym mógłbym z taką gówniarą w swoim wieku porozmawiać?O polityce,historii,sprawach wyższych niż chlanie i pogoda???Nie wydaje mi się.Znam 3 języki obce i nie mam ochoty zadawać się z kimś,kto sypia z 40,50 letnimi facetami tylko dla kasy,a wmawia sobie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1994
Tylko on już powiedział, że kocha i dał inne dowody miłości. Właśnie też go kocham, ale boję się, że on nie zostawi rodziny. Znamy się już 5 lat. On mówi, że jest jeszcze czas. Nie chcę się dłużej nim dzielić. Co zrobić aby go jakoś nakłonić do tego kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzia walcz o niego skoro chcesz z nim być. Walcz o swoje szczęście. Żonaci są prawdziwymi mężczyznami i warto być trochę w cieniu by wybrał Ciebie. W końcu się nie puszczasz tylko kochasz się z ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie podrywam facetow .mnie oni podrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie starsi nie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poderwać dużo starszego faceta???proste- usiądż na miejscu kierowcy w koparce, zaczekaj, aż twój luby usiądzie na łyżce koparki i podciągnij łyzkę koparki szybko w górę!!!! Tylko szybko!! Poderwiesz go natychmiast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 43lata, jestem całkiem przystojnym facetem bez nałogów oraz zobowiązań,uczciwym,niezależnym,poważnie podchodzącym do życia.Mieszkam w Łodzi.Chętnie popiszę z miłą dziewczyną.Mój nr GG: 544 664 86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1994
Tylko ja nie wiem jak o niego walczyć. Jak mam mu pokazać, że jestem lepsza od jego żony, całej jego rodziny? Mam go zaszantażować? Nie chcę być w cieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustorak2015
może sie boji że go zostawisz potem ile lat mają jego dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1994
Wiem, że dzieci. Będzie przecież mógł je widywać ile będzie chciał. No to jak dać poznać, że go nie zostawię. Jest 24 lata starszy i taki ostrożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajmu dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez byłam Kochliwa
Czytam, czytam i to jest bardzo smutne i dołujące. Z perspektywy matki dzieciom... Młode łaski bez skrupułów i z premedytacja rwą dużo starszych facetów, niszczą związki (czasem już nadszarpniete). Ciekawe czy będziecie mieć ten sam punkt widzenia z dzieciakami i 4 krzyżykami na karku, kiedy to facet znudzi sie i pójdzie z inna, młodszą. Myślicie, ze nikomu nie szkodzicie, ze człowiek jest wolną istota i dlatego może folgować do woli swoim egoistycznym zachciankom? Powiedzcie to tym kobietom i dzieciakom. Próżność i pustota... Jako "dzierlatka" miałam podstawowa zasadę: zajęty = nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karneval
Przepraszam bardzo, a kim, że jest ten żonaty mężczyzna? Osobą pozbawioną własnej woli? Bezmózgą istotą, która daje się omamić młodej, niedoświadczonej i często naiwnej dziewczynie? "Młode łaski bez skrupułów i z premedytacja rwą dużo starszych facetów" Dorosłego faceta? Żartujesz sobie? Niema jak zwalić całą winę na kobietę, usprawiedliwiając zdradę mężczyzny. Przecież nikt go nie zmuszał do fizycznych aktów z inną, ba on sam tego pragnął i wiedział co robi. Facet bez skrupułów zdradzi żonę i porzuci swoje dzieci, a kto winny? Kochanka. Logika kobieca zawsze mnie zaskakuje.:) Dla mnie poddaje się "egoistycznym zachciankom" osoba, która zdradza, dopiero potem osoba, która świadomie zgadza się na taki układ, gdzie jest kochanką, a przecież nie raz ktoś nie wie o istnieniu żony czy nawet dzieci! Dla wyjaśnienia, nigdy kochanką nie byłam, a i zdrady się nie dopuściłam. "Powiedzcie to tym kobietom i dzieciakom": Ależ proszę, powiem to dosadnie: drogie zdradzone żony, wasz mąż was zdradził z własnej nie przymuszonej woli, w pełni władzy umysłowej i w tym, ze stanie również porzucił wasz wspólny dorobek i dzieci, bo (tu zacytuje)" mu się bzykać chciało". Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×