Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość Karneval
Poznasz mnie, ale lepiej naprawdę będzie zapomnieć o nim, to uczucie jest toksyczne dla ciebie i pewnie nawet gdyby, On w końcu zwróciłby na ciebie uwagę, to pewnie i tak nic dobrego z tego nie wyniknie. Grzegorzu, nie mam zielonego pojęcia o czym ty bredzisz, najprawdopodobniej na tym forum robisz z siebie pośmiewisko, czy tego chcesz czy nie. Wiesz jak łatwo znaleźć takie wpisy jak te tutaj na kafeteria, raczej potencjalne kandydatki szybko wezmą nagi za pas. Nie jestem tą osobą za którą mnie uważasz. A tego tekstu poniżej to nawet Salomon nie pojmie, o kim? o czym? o co chodzi? "Nie chcę nic złego dla ciebie, ale raz mówisz że to twój chłopak, drugi raz, że chciałabyś aby był chociaż twoim przyjacielem." Inacessibble 89: Mam lepszą propozycje, niech sobie zrobi tatuaż z tym tekstem na czole, a na członku: " Karneval tu byłam!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karneval, on zmienil zdjecie przez te pare lat? Bo nadal mebloscianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Kiedyś była pod tym pseudonimem pewna Ania trzy lata temu z którą byłem w związku, być może się mylę, że karneval to obecnie nie ta sama osoba, jeżeli się pomylilem, to przepraszam. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Nic mi nie wiadomo o żadnych zdjęciach, wiem tylko tyle co inni na tym forum. grzes5, powinniście to załatwić między sobą, zamiast pisać żale na forum, jestem z ciebie dorosły facet, załatwiał takie sprawy jak dorosły facet, nie interesuje mnie co tam się stało między wami, kto jest ofiara, a kto oprawcą, ale to jest żenująca zachowanie, kiedy ktoś roztrząsa swój związek i pierze brudy na forum publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolieja
A ja mam 21 lat i dla mnie nie ma znaczenia, starszy, czy młodszy... Może to dlatego, że pochodzę z długowiecznej rodziny i jestem przyzwyczajona, że moi krewni wyglądają lepiej od osób o 10-20 lat od nich młodszych, są energiczni, żywotni i sprawni umysłowo. Poza tym nie zwracam wielkiej uwagi na urodę. Znaleźć zaradnego, inteligentnego i dojrzałego emocjonalnie faceta z ciekawymi pasjami w każdym wieku trudno... :( Mój tata jest starszy od mamy o 17 lat, a mój wujek jest młodszy od cioci o 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Kolieja i masz rację, właśnie mam tak samo, nie wygladam na swoje lata, gdy byłem z nią nie było widać różnicy wiekowej, chociaż była młodszą ode mnie o 20 lat. Milo jest być z dziewczyna dużo młodszą, kochać i być kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Tak bardzo chciałbym się zaopiekować młodszą dziewczyna, i ją kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Tak bardzo chciałbym się zaopiekować młodszą dziewczyna, i ją kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Komisja jeżeli masz ochotę popisac to zawsze możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Kolieja, przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolieja
Grzesiu, dziękuję za propozycję, ale Ciebie we mnie interesuje tylko mój wiek. A mnie wiek interesuje najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiu, ale ty masz skleroze, Inaccessible nie szuka relacji damsko-meskich bo jest gejem :) ale ma wieksze powodzenie na forum niz ty frustracie... i co znowu mloda zarywasz? Zadnej nie przepuscisz jak napisze, ze duzo mlodsza jest? A moze ona kogos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Też znam takie pary, z dużą różnicą wieku. Czy są ze sobą szczęśliwi, to tylko oni sami wiedzą, więc ja ich związków nie będę oceniać, bo zewnątrz wyglądają jak miliony innych związków. A co ty Grzesiu masz z tymi dwudziestkami, dlaczego dwudziestki, a nie trzydziestki? Chcesz sobie podbić ego czy mieć dziewczynę w wieku swojej córki albo syna, bo zegar tyka i chcesz się odmłodzić? Z twoich postów brzmisz tak jakbyś szukał córki, a nie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On szuka mlodej dziewczyny, bo sam jest infantylny i niedojrzaly emocjonalnie. Problem w tym, ze te mlodsze sa czasem dojrzale i ambitne i takie tez nie zechca Grzesia, ktorego jedynym atutem jest mlody wyglad, ktory nie wiadomo jak dlugo jeszcze zachowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dziewczyny same chcą starszych, i maja racje z tego względu że starsi wiedza czego chcą, mogą wprowadzić w świat, utrzymam się młodo długo, dlatego że o siebie dbam, druga zaś sprawa geny mówią za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inacessiblle89 nie zawsze, chcesz mi zagrać na nerwach? To ze jesteś miedzy innymi muzykiem, to nie oznacza że nie, chyba że chcą żonatych, trzeba mocno puknac się w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Gdyby Grzegorz miał szukać dziewczyny na tym samym etapie rozwoju emocjonalnego, to musiałby ich szukać we wczesnym gimnazjum, ale niestety kodeks karny, społeczeństwo nie pochwala tego typu rozwiązań.:P Najczęściej małżeństwa zawierają osoby będące rówieśnikami albo z bardzo niewielką różnicą wieku, czyli jest to różnica 0-4 lat, maksymalnie 7, gdzie on jest starszy. Chociaż i na te 6-7 lat co niektórzy już kręcą nosem. Cholera tam wie, ile w tych słowach o młodym wyglądzie jest prawdy, a ile przerostu ego. Do najmądrzejszych na pewno nie należysz, jeżeli to ty podałeś tego maila na stronie 116. inaccessible89 Może Grzegorz nawiązuje do posta z 9.05 i składa Ci propozycje gry na "instrumencie" skoro jesteś "muzykiem", zawsze możesz odmówić. Chyba, że "muzycy" wolą żonatych, to lepiej puknąć się w głowę niż... niestety nie dokończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
Karneval ale mnie miło zaskoczyłaś swoją obecnością tutaj ;) Skrępowany napisałeś że jak nie wpadłam mu w oko to szybko zapomni. To prawda, lecz prawdą jest też to, że gdybym wpadła mu w oko mogłabym coś wyczuć pomimo niesprzyjających okoliczności, no wiecie studia,wykładowca potem promotor i studentka no i jeszcze ta różnica wieku Jeżeli coś jest to to można wyczuć Była taka sytuacja że jak siedzieliśmy razem i gadaliśmy na temat pracy [ po raz setny kazał mi coś poprawić ] w pewnym momencie położył mi dłoń na przedramieniu, innym razem na ramieniu ale to chodziło tylko o to że tym gestem chciał mnie uspokoić , tylko uspokoić, [protestowałam jak po raz kolejny kazał mi coś zmienić w pracy ;) ] gdyby chodziło o coś innego można to wyczuć, a przynajmniej ja tak uważam. Wiele razy pisałam tutaj że mnie nawet nie dostrzega. Karneval, Skrępowany chciałabym zapomnieć i to bardzo. Kiedyś mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
Tak sobie myślę, jest możliwość że nie musiałabym spotkań szukać na siłę. Musiałabym w końcu mieć pracę w zawodzie i to w konkretnym miejscu, gdzie jego kolega jest tam kierownikiem, że tak to określę ;) ale już nawet nie wiem czy tego chcę za każdym razem wszystko by wracało + jego obojętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
Poznasz mnie :), wiesz co u nas na uczelni taki uspokajający dotyk na pewno byłby potraktowany jako coś więcej. Ciekawi mnie jak się wówczas zachowałaś. Poza tym jeżeli kazał Ci poprawiać coś po raz setny, to prawdopodobnie szukał kontaktu, inny machnąłby ręką. Niestety tego nie odkręcisz. Życzę Ci abyś jak najszybciej o Nim zapomniała, zmieniła pracę i znalazła sobie kogoś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
Skrępowany i teraz mi to piszesz ? że to nie musiało być tylko uspokojenie ? To kiepsko :/ eh racja czasu nie cofnę Z drugiej strony nie wiem czy to chodziło o szukanie kontaktu, już koleżanki nawet gadały że zwyczajnie się mnie czepia Jedno jest pewne było,minęło, nie wróci co do mojej reakcji jak położył dłoń może była nieznaczna ale teraz rozumiem ze dość udana :D Po tym następnym razem znowu dłoń położył z lekkim zawahaniem ale położył A pracę muszę zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Poznasz mnie, ciesze się również, ale przyjemniej byłoby gdybyście oboje wrócili z dobrym wieściami. Pewnie za jakiś czas będziesz pukać się w czoło z myślą, co ja w nim do cholery widziałam? Skrępowany a jak ty się z tym wszystkim czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
Karneval :), dziękuję za troskę, wszystko jest OK. Poznasz mnie :), a więc wykonał jakiś krok. Czy nie na coś takiego czekałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się co chce 21 letnia dziewczyna od faceta po 40-stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się co może chcieć 21 latka, od faceta po 40-stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny gość
co moze chcieć? pogadać poprzytulać i do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
Na znak na pewno czekałam, a kiedy się już pojawił ja ten znak zignorowałam :/ bez sensu to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 42 lata, a naciska mnie 21 letnia dziewczyna, wygląda na to że chce związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Poznasz mnie bo to ja, musisz przestać ignorować tego typu rzeczy, jeżeli chcesz by doszło do związku.Mam przypadek z kolei, że chce czegoś więcej ode mnie 21 latka, a ja mając 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak dlugo bedzie cie chciala? Desperat, lecacy na wszystko co ma mlody pesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×