Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

romanesca1982

niekończące oczekiwanie na dwie kreski ...

Polecane posty

Gość podwójne dni płodne
w jednym cyklu??? o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby zabrakło
odpowiedzi? ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tobie zabrakło chyba odwagi żeby się zalogowac na stałym nicku na kafeteri tylko wchodzisz gdzie popadnie i mądrujesz jakbys wszystkie rozumy pozjadała. Załóż sobie swoje forum - czepialska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam krótkie włosy
ale niektórzy mają bzika na punkcie dzieci...za wszelką ceną chcą dziecko..nawet adoptowane...ja wogóle nie chcę dzieci...tak jak dla was tragedią było by nie mieć dzieci to dla mnie tragedią było by mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam krótkie włosy
to jest forum i każdy może wchodzić tam gdzie chce...a ty nie będziesz mi rozkazywać gdzie mam pisać bezpłodna idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat.......
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam stałego nicku...
po prostu zauroczyła mnie Twoja historia i znajomość własnego organizmu... piszesz o podwójnych dniach płodnych a potem czepiasz sie kogoś kto pisze, że to niemozliwe... to jest niemożliwe... a podwójną owulację może stwierdzić tylko lekarz monitorując cykl... więc zanim zaczniesz czepiać sie innych zacznij pisać ze zrozumieniem albo poczytaj jeszcze więcej mądrych książek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi na ciebie słów - to może raczej ty jestes facetem który po prostu nigdy nie urodzi dziecka i masz z tego powodu kompleksy. a za tą BEZPŁODNĄ IDIOTKE to serdeczne dzięki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde ale jej pojechałaś
:O to było do "ja mam krótkie włosy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam stałego nicku...
no ktoś tu mocno przesadził z ta bezpłodną idiotką... grunt to mieć wyczucie i takt :( a Ty romanesca się tak nie ciskaj tylko przyznaj, że trochę przesadziłaś z tymi podwójnymi dniami płodnymi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde ale jej pojechałaś
ale z drugiej strony, zastanów się nad sobą - AUTORKO TOPKU - bo to co wypisujesz tutaj to jakies kompletne bzdury, któś cię uświadamia, a ty dalej upierasz się przy swoim: na domiar złego jesteę niemiła i arogancka:O chyba nie tędy droga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde ale jej pojechałaś
zauważ, że bez powodu nikt cię tak nie nazwał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde ale jej pojechałaś
chociaż rzeczywiście, to było bardzo ostre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam stałego nicku...
jestem daleka od obrażania kogokolwiek i nazywania idiotą i nigdy tego nie robię... i tak jak pisze poprzedniczka, piszesz głupoty, nie potrafisz przyznać się do błędu a potem jeszcze jesteś arogancka do kogoś kto zwraca tobie uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanesca - weź no kobieto nie fantazjuj! Z Twojej wypowiedzi ewidentnie wynika, że masz podwójne jajeczkowanie w jednym cyklu, które następuje w sporym od siebie odstępie czasowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIAŁAM ZAKOŃCZYĆ TEMAT BO NIE O TYM ROZMAWIAMY NA TYM FORUM ILE SIE MA DNI PŁODNYCH TYLKO CZEMU TRZEBA CZEKAĆ NA CIĄŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam stałego nicku...
zwraca uwagę w normalny sposób, bo tego kogoś od bezpłodnej idiotki pomijam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam stałego nicku...
proszę bardzo, ja już się nie będę udzielać, tylko na przyszłość zastanów się zanim coś napiszesz, żeby nie wprowadzać innych w błąd... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde ale jej pojechałaś
chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że twoje pytanie jest czysto retoryczne i nawet jeśli poznałabyś jakąkolwiek racjonalną odpowiedź na nie, to i tak niczego to nie zmieni w twoim położeniu? dlaczego??? bo już tak jest jedna zachodzi od razu, druga stara się latami proste to pytanie raczej do pana Boga i chyba wiesz o tym doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj autorko.. masz wyjatkowo trudny charakter.. jak ktos lub cos nie jest po twojej mysli, to od rzu naskakujesz na te biedna osobe. nieladnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka zabrała zabawki
i przeniosła się chyba na inny topik... widać ktos nad nami uznał, że to jeszcze nie Twój czas na zachodzenie w ciąże... bo w ciażę najlepiej zajść, gdy jest się dojrzałym... a Tobie brakuje i dojrzałości i odwagi, skoro nie potrafisz przyznać się do błędu tylko znikasz bez słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kto tu się
KŁÓCI??? od Ciebie jakoś żadnych rozsądnych argumentów usłyszeć nie sposób... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 6
Ileż jadu w tych wypowiedziach... ludzie. Dziewczyna chciała podzielić się swoimi obawami, nadziejami, a wy od razu z buta. Romanesca 2 cykle starań to naprawdę nie dużo, jak masz nadzieję że w tym cyklu się udało to nie czekaj na test z alegro, tylko leć do apteki:) Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadu dużo to fakt
tylko w kogo wypowiedziach najwięcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 6 - dziękuje - chociaż jedna osoba zauważyła że to chyba ja zaczęłąm pisać pokojowo a wszyscy się mnie dalej czepiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko że
nie zauważyłaś, że wystarczyło zrobić jedną małą rzecz... no cóż, dla niektórych przyznanie sie do błędu nie jest widać małą rzeczą... ale fakt, przecież to nie jest związane z tematem tego topiku więc po co ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×