Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uśmiechnięta.Ona

Szukam inteligentnego mężczyzny

Polecane posty

Gość Niedobry
a ja szukam kobiety inteligentnej i oczytanej ma się rozumieć, wiek 30-45latek, aby się jeszcze nie sypała. DO wiadomych celów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Niestety, nie poszukuje dyskretnego kochanka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Czy ja wiem? Mężczyzna, który poszukuje kochanki przez internet, nie jest chyba godny uwagi... Zaraz pewnie mnie zaatakujesz, że niby szukam rozmówcy na forum, ale to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na stronke sreet terror crew tych co kochają stunt i jazde fristajlowa na maxa na motorkach a co do dyskusji to faceów inteligentnych to trza szukac w realu a nie na necie pozdrawiam wszystkich goraco i tych co mnie kochaja i nielubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooominek1
Witam Cie serdecznie.Chetnie odpisze na kazdego maila ktore do mnie wyslesz.Potrzebuje kobiety z ktora bede mogl swobodnie porozmawiac o wszystkim i niczym.Czekam na twoj krok z niecierpliwoscia.caluje goraco.papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister_hyde
Jestem wprawdzie tylko ćwierćinteligentem, ale co tam: mister_hyde@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s555
czesc Uśmiechnięta.Ona. napisz do mnie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny mężczyzna
jestem i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol 456
Jak chcesz to możesz do mnie napisać na gg bo ostatnio mam cały czas zmułe i nie ma co robić,mogę porozmawiać o wszystkim na różne tematy. 11918237 to moje gg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Zdecydowanie na początek preferuję rozmowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak, znalazł się w tym gąszczu ludzkich istnień ktoś inteligentny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Propozycji było co nie miara, ale - nie ubliżając nikomu, naprawdę ciężko znaleźć takiego kogoś :/ Głównie chodzi o to, że wszyscy byli śmialo zainteresowani moimi fantazjami erotycznymi, itp, niżeli normalną rozmową. Nie chodzi bynajmniej o debatowanie bna temat rajstop czy czegoś tak błachego, ale Na POCZĄTEK wcale nie musze rozpisywać się na temat moich pragnien łóżkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja droga, dając tego typu wątek na forum kobiecym i to jeszcze w dziale poświęconym rozmowom erotycznym musiałaś się liczyć z konsekwencjami. Ja Ci nie zaproponuję siebie, bowiem do tych inteligentnych to się nie zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
O proszę - cóż za samokrytycyzm ;) Sądząc po Twojej sensownej wypowiedzi odnoszę wrażenie, że tak nie jest ;) Fakt, liczyłam sie z tym, dlatego też do nikogo nie mam pretensji ;) - wręcz przeciwnie, fajnie jest dostawać TYLE PROPOZYCJI od pewnych siebie mężczyzn, którzy uważają się za intreligentnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie samokrytycyzm jak to nazwałaś, a szczera informacja poparta badaniami iq hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdradzisz mi pewną słodką tajemnicę? Jestem ciekaw co porabiasz na forum erotycznym nie szukając rozmów na takie tematy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Nie Skarbie, mylnie interpretujesz, co napisałam. Chcę rozmów i na takie tematy (jeśli nie przede wszystkim) ale nie odpisując na pierwszego mejla... "Cześć, jestem Grzes, miło mi. Napisz, jakie są Twoje fantazje erotyczne" To nawet niesmaczne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, teraz już Cię rozumiem. Trzymam kciuki byś kogoś znalazła, choć jak już wspomniałem, nie jestem przekonany czy jest to najlepsze miejsce do szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Jasne - nie ma problemu ;P a co do tego szukania, chyba masz racje - zamiast szukać jakiś napalonych zboków, albo zbzikowanych nastolatków, chyba zacznę szukać na żywo ;) Szukać - źle powiedziane.. ale napewno prędzej czy późnij znajdę, albo - on znajdzie mnie ;) I będą żyć dłuuugo i sczęśliwie... ;) Ps. Ktoś kiedyś powiedział : "Szukasz inteligentnego mężczyzny? Ja szukam wody w proszku, szukamy razem? " ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawodnik
Hej mało się w życiu nagadałaś ?. I jeszcze i jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
A masz jakiś problem? napisz do Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, aż tak bym nie generalizował, bo to może być krzywdzące. Co do szukania w realu, to nie jest to łatwe zajęcie. Poza tym w realu niestety główną kartą przetargową jest wygląd. Jeśli się komuś nie spodoba Twoja buzia, to już jesteś na straconej pozycji nawet wtedy, gdybyś wewnętrznie była najpiękniejsza. W sieci poznawać człowieka można w trochę innej kolejności i ta mniej ładna buzia ma znacznie większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Wiesz, jeśli chodzi o wygląd- to właśnie on poniekąd zmusił mnie do szukania w sieci - bo paradoksalnie dla mnie jest on "problemem" faceci widzą głównie moj tyłek, piersi i buźke, niż to, jaka jestem ;) Więc uwierz, nie będzie z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawodnik
Tylko dobrze wybieraj - obiecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Mozesz na mnie liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale czy chcesz by faceci postrzegali Cię tylko przez pryzmat buźki i piersi, czy może wolisz by widzieli w Tobie coś więcej? Ja na ten przykład jeśli rozmawiam z kimś w sieci i dobrze mi się z nim rozmawia, to nie oczekuję fotki. Nie rozmawiam z kimś dla wyglądu, a dlatego co ma mi do powiedzenia. To samo w życiu - dziś przyciągasz męskie spojrzenia, ale czy za 20 lat też tak będzie? Oczywiście życzę Ci tego. Ja wolałbym by kobiety widziały we mnie coś więcej niż dobra materialne jakimi dysponuję,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmalos
Hmm.. Mężczyzna obecnie właśnie skupia się na dobrach tych, które daja mu chwilowe zaspokojenie swoich potrzeb.. Tak niestety skonstruowany jest facet jeśli by uogólniać.. Zara siadzie na mnie cała masa facetów, że jestem taki i owaki.. Cóż.. Bywa.. Jestem może śmiesznie innym osobnikiem rasy męskiej, może odbiegam od norm, ale.. Szczerze mówiąc być od urodzenia innym niż ogół jest ciekawym doświadczeniem.. ;) Czy jestem inteligentny.. Hmm.. To pojecie względne, jeden powie nie, drugi tak.. ale takie jest życie i jeśli owa założycielka tematu podkreśla, że szuka inteligentnego faceta jeszcze na takim forum to zleci sie no właśnie... banda napaleńców.. Ale to jest patrzenie stereotypowe i tego sie nei zmieni.. Hmm.. cóż.. jeśli założycielka tematu chciałaby porozmawiać normalnie choć nienormalnie, troszkę tak hmm.. filozoficznym względem patrząc.. I tak dalej, i tak dalej.. to zapraszam.. A tak w ogóle siedze na Kafeterii jakis czas już i dopiero postanowiłem się wypowiedzieć.. Wiec prosze o troche wyrozumiałości jeśli cos gdzieś z czymś źle ulokowałem czy pominąłem jakiś regulamin.. heh.. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×