Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uśmiechnięta.Ona

Szukam inteligentnego mężczyzny

Polecane posty

Gość Uśmiechnięta.Ona
Bez wątpienia - kurde ! ZNowu masz racje, hmm.. Co będzie za 20lat to czas pokaże, ale wyznaje zasade Carpe diem, dlatego też nie wybiegam za bardzo w przyszłość... Jednakze wiem, ze jesli bede miała męża, będe dbać o siebie tak długo, jak mi na to zdrowie itp. pozwoli, by zawsze mu się podobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć qmalos! Uśmiechnięta, to akurat zdrowe podejście. Zobacz ile jest ładnych dziewczyn, ale zaniedbanych niestety. Urodę trzeba chcieć i umieć wyeksponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmalos
Cześć OnWawa. A i cześć wszystkim, założycielce tematu i pozostałym.. Moja zgubna postawa kazała zapomnieć o tym na poczatku pierwszego posta, ale cóż.. bywa... Hmm.. widze, że mimo wszystko dyskusja trwa nadal hehe.. A swoja drogą ciekawi mnie owe "podszywanie się".. Wiem, że moze nadaje tematowi zbytecznie odmienny charakter lecz ciekawi mnie tak wielka wyobraźnia i determinacja ludzi, którzy za wszelka cenę chcą wprowadzic zamęt.. Moze to zabrzmi śmiesznie idiotycznie, ale.. Ci ludzie mają taka determinację, że pozazdrościć.. heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ważny
jestem pod wrażeniem ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ważny
pod wrażeniem uśmiechniętej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Dlaczegóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amis
Uśmiechnięta.Ona ---> no cóż fajny nick podoba mi się na tle tych z ponurym podejściem do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ważny
chociażby < , że napisałaś - Dlaczegóż? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim może być kasia
Czy to ta Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackXl
Muszę przyznać że jest to olbrzymie wyzwanie jak na to forum. Życzę szczęścia, bo jest Ci bardzo potrzebne. Pozdrowienia JackXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lygent
miałem nadzieję,że "ona" jest inteligentna. Ale sformułowania typu "bez wątpienia, kurde" kwalifikuja "oną" do poziomu dody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwiekszą pułapką
inteligentnych jest samo myslenie o sobie że sie jest inteligentnym lub inteligentniejszym od innych.Wtedy mozna łatwo wpaść w zasadzke stworzoną przez tych mniej inteligentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Jeśli dla Ciebie słowo "kurde" jest automatycznie wyznacznikiem inteligencji i statusu społecznego, to mi Cię szkoda - wszak bycie jedynie uporządkowanym, poprawnym językowo i moralnie człowiekiem musi być, KURDE, bardzo nudne ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Powiem szczerze - pogodziłam się z tym, że ciężko TUTAJ takowego znaleźć, ale nie ustaję w poszukiwaniach haha ;) Ale właściwie podoba mi się ta dyskusja, każdy wytyka jakieś błędy, próbuje doradzić - i choc nie lubie byc w centrum zainteresowania, to podoba mi sie to ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to, ciągle nic? Dawno tu nie zaglądałem. Może dlatego, że to forum o pieprzeniu a może masz bardzo wygórowane wymagania? A musi być inteligentny? Nie uda Ci się zamienić \"inteligentny\" na... np. \"jurny\"? Na pewno szanse wzrosną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Bo szukam nie tylko inteligentnego męzczyzny, ale również takiego, z którym bez problemu mogła bym porozmawiać również na tematy erotyczne, który wysłuchał by tego, co mam do powiedenia, sam opowiedział o swoich racjach, itp, itd... Jestem najprawdziwszą kobietą, która wcale nie rzadziej myśli o sexie niż Wy, Panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Ale wiesz, chodzi o to, by ten erotyzm nie przyćmił osobowości tego mężczyzny - czyli żeby zwyczajnie nie był zbokiem, erotomanem, czy jak to tam nazwać. Mamy rozmawiać o wszystkim, akceptować i szanować swoje fantazje, swoje myśli, etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poprosze Twoje gg na email: thesomeonefamiliar@gmail.com Zapewne rozmowa dwoch inteligentnych osob bedzie fascynujaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Przesadzasz Drogi Dylemacie. Jest mnóstwo takich mężczyzn, trzeba po prostu szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta.Ona
Tylko tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×