Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonimowy mąż

Czy Wy Kobiey jesteście aż tak ślepe?

Polecane posty

Gość o lol
ach... wy wszyscy żałośni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sherry Argov: dziewczyno, puszysz się i rzucasz mięsam, jakbyś była jedyną osobą na świecie, którą ktoś skrzywdził :o nie jesteś jedyna wierz mi i nic nie daje Ci prawa, żeby innych obrażać ton Twoich wypowiedzi świadczy jedynie o twoim, żałosnym poziomie :p jedyne co pokazujesz na tym forum to to, że jesteś pokaleczona ale wniosków nie wyciągnęłaś żadnych, nic cię to nie nauczyło, stoisz w miejscu jesteś małą dziewczynką, któa dostała od życia klapsa i zamiast wyciągnąć z tego coś dla siebie rozpłakała się i krzyczy na środku ulicy obrażając każdego, kto przechodzi - jakby to była nasza wina... :o sama się wpakowałaś w taki związek, do kogo masz pretensję? mądre kobiety wybierają mądrze, a jak źle wybiorą, to uznają swój błąd, popłaczą, zrobią rachunek sumienia, kopną ten błąd w dupsko i idą dalej, nie oglądając się za siebie a Ty przyjęłaś poprostu postawę obronną i atakujesz wszystko co się rusza porzucaj sobie mięsam, jeśli Ci ulży, ale nikt sie tym raczej nie przejmie, więc zupełnie niepotrzebnie sobie nerwy strzępisz, jestem pewna, że większość tu piszących reprezentuje inny poziom i na takie pyskówki reaguje uśmiechem :-) a jak już sobie pokrzyczysz to spróbuj otworzyć oczy, może uda Ci się zobaczyć, że świat, wbrew temu co próbujesz tu wszystkim wmówić, wcale nie jest czarno-biały ludzie są różni, każdy inaczej sie zachowuje w innych sytuacjach - jedna żona się stara inna ma wszystko z tyłu, jeden mąż zdradza, inny bije a jeszcze inny...kocha są na świecie i tacy, wyobraź sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja uważam
ta wariatka shery coś tam uważa chyba że wrażliwe i wartościowe kobiety to tylko te co są codziennie napierdalane przez swojego faceta. Bo taka samcza natura że jak widzą piękno i wrażliwość to w to napierdalają. a te które mają udane związki i nie widzą w swoim mężczyźnie potwora to jakieś wywłoki i suki, bo przecież jak się ktoś zadaje z samczym rodem to musi być kurwą ogólnie ta pani albo jest prowokatorką albo potrzebuje natychmiastowej pomocy psychiatry (sądząc po poziomie agresji kwalifikuje się do leczenia zamkniętego). Nie wiem czy to rzecz jakiejś przebytej traumy czy niezależne od tego porblemy psychiczne - ale i to i to kwalifikuje się do leczenia. Pani jest niebezpieczna dla otoczenia. Eskalacja nienawiści (najpierw wobec mężczyzn, teraz wobec ich "suk" o tym chyba świadczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherryargow
srajcie dalej.cwoki bez umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.hihihihihihihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ale pojebany koles. klamstwo ci z uszu wylazi . szowinistyczna swinia i nic wiecej. do tego banda idiotke ktore zamiast kierowac sie babska solidarnoscia-najezdzaja na ta klientke. glupie cipy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokacja142
Ta sherryargow to jakas prowokacja. Nie wierze ze istnieja az tak głupi ludzie. To musi byc trol forumowy. Nie dajcie sie sprowokowac...niewarto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherryArgov
Warto warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zdarza22
chyba odbiegliscie od tematu.A co /z Anonimowy Mezem-idealem chodzacym???Najlatwiej znalezc sobie temat zastepczy, jakiegos kozla ofirnego co to zastepuje niewygodna dyskusje na niewygodny i niewidzieczny temat meskiego punktu widzenia |(czyt. szowinizm)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
"Co robi Anonimowy Maz teraz, pytasz?-ano rucha dzi**i w burdelu.Zonka(ta co ta najgorsza i zla, i nieatrakcyjna itd.-w tym czasie usypia dziecko do snu, po czym myje brudne gary po nim i sama uklada sie sie do snu jak grzeczna dziewczynka.On przylezie nad ranem- i powita ja stekiem wyzwisk-zeby sie jej dzien dobrze zaczal.sk**wysyn....." A skąd wiesz? Może żonka w knajpie siedziała z koleżanką i piła albo rżnęła się z jakimś fagasem, a mąż w domu mył gary po obiedzie, który ugotował, a potem kładł dzieci spać? W tym zakutym łbie nie mieści się taki scenariusz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherryArgov
Rznciecie kurew po burdelach to domena mezczyzn.Dla kobiet nawet nie istnieja takie instytucje.Czy wiesz dlaczego-zakuty łbie?Bo nie ma popytu ty tepy bezmyslny tłuku!hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherry Argov
Sherry Argov mam nadzieje ze twoj ex lal cie regularnie po pysku,oszukiwal codziennie,zdradzal na prawo i na lewo,zarazil syfem.Zal mi tylko ze cie kurwo na smierc nie zameczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
"sherryArgov Rznciecie k**ew po burdelach to domena mezczyzn.Dla kobiet nawet nie istnieja takie instytucje.Czy wiesz dlaczego-zakuty łbie?Bo nie ma popytu ty tepy bezmyslny tłuku!hihih." oj ty gąsko głupiutka, jak masz dostęp do netu, poszperaj trochę po stronkach, a znajdziesz oferty dla pań od "miłych chłopców". może w Polsce nie pracują oni w burdelach, ale tak samo rżną się za pieniądze, więc są dziwkami, tylko męskimi :) świata nie znasz dziewuszko biedna :) stąd pewnie zacietrzewienie i płaskie myślenie, ale wybaczam ci, bo jesteś za głupia żeby wiedzieć, co bredzisz. buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
sherryArgov, po namyśle pomogę ci :P Pierwsza lepsza strona: Ogłoszenia Towarzyskie i Anonse Erotyczne, Kategoria: Sponsoring "Raver wiek: 29, miasto: Rybnik szukam Pani, wiek nieważny która w zamian za miłe chwile wspomoże mnie finansowo " "Robertdlaniej wiek: 30, miasto: Cała Polska Miłe spotkanie, wspólny wyjazd, wspaniały weekend, fajna impreza, służbowy bankiet, udany wypoczynek, interesujące towarzystwo, miły wieczór, dobra kolacja, ciekawa rozmowa, ulubione wino i deser… Więcej informacji znajduje się na mojej stronie internetowej, adres podam na priv z racji regulaminu tego portalu. Serdecznie zapraszam. On dla Niej" "HUBERT26 wiek: 26, miasto: wrocław poszukuje sponsorki dla kturej niejest warzny wiek lecz dobra zabawa . spełne karzda twoja zahcianke " "Robsonek33 wiek: 33, miasto: bydgoszcz wysoki brunet,pozna zadbana pania w wieku 30-40lat,w celu widomym.oczekuje sponsoringu " "Nikos wiek: 20, miasto: Warszawa Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem mlodym 20letnim chlopakiem ciagle spragnionym seksu, czekajacym na nowe wyzwania. Jestem osoba z bardzo duzym poczuciem humoru i duzo gadam chyba czasami az za dzo ;) Czekam na telefony spotkanie prywatne napewno Twoj czas nie bedzie stracony pozdrawiam wszystkich ;)" "Sins wiek: 30, miasto: wroclaw Mlody mezczyzna lubiacy spelniac kazde zachcianki kobiety. Ze mna mozesz spelnic swoje marzenia erotyczne , jestem otwarty na kazda propozycje, dam Ci to czego pragniesz i mozesz byc pewna ze jak spotkamy sie raz to bedziesz do mnie wracac. Zapewniam 100% dyskrecji i tego samego oczekuje." "Mateusz22 wiek: 22, miasto: Białystok Za mały sponsoring zrobię wszystko dla pani.Wygląd bez znaczenia.Propozycję tylko na pocztę i ja odpowiem " A to tylko 2 pierwsze strony :P I co ty na to? Nie ma popytu? Hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bez odbioru
właściwie o co ci chodzi i co chcesz powiedzieć? z ostatniej strony tego tematu to raczej tylko udowodniłeś że dziiwczeniem się zajmuje sie jeszcze większy procent facetów, do tych wszystkich zdradzających dodałeś jeszcze tych facetów którzy dziiiwczą się za pieniądze I tym sposobem zmniejszyłeś moją wiarę w to że jest jakiś procent godnych mężczyzn, zamiast tego ty udowodniłeś że rozwiązłych chuciowców jest więcej niż przypuszczałam A czy w ogóle są jeszcze godni faceci, ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlitwa codzienna
tak,sa godni faceci,ale nie ciebie-do do bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
do bez odbioru, przepraszam, ale czy czytałaś poprzednie wpisy? naprawdę nie wiesz co chciałam powiedzieć? ja rozumiem, że proces myślenia jest mozolną pracą, więc drukowanymi: jakaś frustratka stwierdziła, że kobieta nie może spędzać czasu w towarzystwie męskiej kurwy, bo takowe nie istnieją, bo nie ma na nie zapotrzebowania (czyli według niej, kobiety są bardziej moralne od facetów, są po prostu wszystkie, jak jedna żona, uczciwe, ciepłe, dobre, kochające, itp.). ogłoszenia męskich dziwek są odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony kobiet korzystających z takich usług. a więc kobiety także potrafią pieprzyć kurwy :P co prawda nie po burdelach, ale jednak. czyli nie są takie kryształowe. a w tym czasie może ich mężowie czekają na nie w domu z kolacją, kładą dzieci spać, sprzątają, itp. nie wiem ile masz lat i jakie doświadczenia. ja swoje przeszłam i mało we mnie wiary w ludzi w ogóle. ale wiem, że obok mężczyzn skurwieli są tacy, którzy choć nie są bez wad, popełniają błędy, ale są wartościowymi ludźmi i dobrymi partnerami. mój obecny partner też ma swoje za uszami. ale codziennie pokazuje mi, że warto w niego uwierzyć. z drugiej strony znam całe masy kobiet zimnych, wyrachowanych, zapatrzonych w siebie, kurwiących się na prawo i lewo, oszustek... ja sama nie jestem święta... a Ty? czy jest ktokolwiek, kto może powiedzieć, że nigdy nie skłamał, nie zranił kogoś? nie sądzę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bez odbioru
bo Twoj partner to pewnie ktorejs byly, a Ty - to ta kurwa, co go jej odebrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
mój partner ma byłą, tak jak ja mam byłego, który jest związany z kimś innym, wg ciebie to czyni z nas wszystkich kurwy? gratuluję. poza tym człowieka nie można "odebrać", bo człowiek podejmuje decyzje czy zostaje, czy odchodzi. a tak z ciekawości - czy ty jesteś z pierwszym partnerem, który przed tobą nikogo nie miał? jeśli nie, to, zgodnie ze swoją teorią, też jesteś kurwą, która go komuś odebrała :P i tak na przyszłość - żeby oceniać, trzeba znać sytuację, o ile się nie mylę, nie znasz mnie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlitwa codzienna
musi byc k**wą,i to strasznie glupia.Porzadni faceci takich nie lubia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
hehehe widzę, że niepokalane dziewice z Mensy się zleciały :D buziaczki laseczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie taaak
niepokalane meskie kurwy(czytaj. mezczyzni)-baluja na tym topiku.az milo sie porzygac.hihihihihihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie taaak
az roi sie od seksistowskich tekscikow. oj kurwiszony meskie....-nie staje wam co? jak kuba bogu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie taaak
stulejarze hih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym.......
Do autora-Tak kochanie, jestesmy gluche i slepe, zwlaszcza na wypowiedzi tobie podobnych dupkow ktorzy z daleka ziona nienawiscia do kobiet. cieplutko pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru ty śmierdzisz
suką i kochanką nawet przez neta usprawiedliwiaj siebie i swojego fagasa dalej, może zagłuszysz swoje sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
jasne, że śmierdzę suką, bo ośmielam się twierdzić, że nie wszyscy faceci to chuje, a nie wszystkie kobiety są święte :D bo ośmielam się powiedzieć, że czasem żonka może się kurwić i mieć w dupie rodzinę. no jasne, to bardzo... niepoprawne kafeteryjnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieksdzieks
ustalmy hierarchie bo za duzo hujow tu sie podszywa pod rozne nicki: 1.facet-to pierdolona meska szowinistyczna swinia. 2. kazdy jeden w glebi duszy gardzi kobietami udajac od czasu do czasu szacunek. 3.kazdy knur ma kompleks na punkcie huja, ktory zwykle przypomina slomke do picia coli. 4.faceci uwielbiaja ponizac kobiety jak to robia na tym topiku, a w rzeczywistosci sami sa jebanymi meskimi szmacacymi sie kurwami. 5.facet to kurwa. facet to kurwa. facet to kurwa. 6. KAZDY FACET TO KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno pytanko
jak Wy, Biedne Kobiety, żyjecie z takim poziomem nienawiści i agresji?? to musi być strasznie bolesne i samotne życie... puste i zimne :( współczuję Wam z całego serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _su_
ciekawość to pierwszy stopień do piekła, zaglądnęłam, poczytałam i zdębiałam ... sądzę że żaden facet nie mógłby upokorzyć bardziej kobiety, niż ona sama wygłaszając tak nienawistne sądy, to jedynie moje wrażenie ... przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×