Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dieta ryżowa

dieta ryzowa

Polecane posty

Gość ricefast
Ja przeszlam na diete ryzowa po 2 dniach glodowki totalnej. Nie wytrzymalabym dluzej, ze wzgledu na bol glowy - mimo wolnego tygodnia od pracy. Moj plan jest wg angielskiej strony odnosnie roznych postow - 3 razy dziennie kubek ryzu - moze byc z ziarnami sezamowymi pieprzem cayenne i sosem sojowym. To jest plan na tydzien, 2 tygodniowym planom polecja dodatki innych produktow jak powyzej. Moja motywacja to detoks od nadmiernej ilosci jedzenia i alkoholu.Mimo ze zdrowo jem w ciagu dnia po alkoholu jem niezdrowo. Generalnie odchorowalam rozstanie i przytylam 10kg w 6 miesiecy. Glodowka oprocz detoksu miala mi skurczyc zoladek. Mam 175cm wzrostu, waga wyjsciowa byla 71, strata glodowki 2 dniowej 3 kg, ale to oczywiscie wzgledne. Wazne bym wrocila do lepszych nawykow zywieniowych i juz sie nie niszczyla, bo tylko wpadam w depresje. Zaczelam dzis po poludniu - zaczelam od bulionu, potem ryzu. Moja normalna waga to 61-62 kg i do tego chce wrocic. Pozdrawiam i wspieram was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka53
Hej, czytałam wasz post i też dzisiaj zaczynam tą diete waga 82 kg wzrost 162 cm po ciąży sporo zostalo ale damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, też dziś zaczynam tę dietę, po dwóch ciążach w ciągu dwóch lat mam do zrzucenia ok. 15 kg. Mam nadzieję, że się uda, bo moim największym problemem są wieczorne posiłki jak już dzieci zasną. Jak na razie staram się regularnie chodzić na zumbę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieloryb95kg
Witajcie! Ja stosuję od niedzieli dietę ryżowa. Przede wszystkim nie chodzę głodna bo ryż jest sycacy. Wiem, że nie powinnam się ważyć codziennie ale niestety to robię... waga po 3 dniach zmagania minus 1, 3 kg . Moja wyjściowa waga 95,3, 166. Dużo za dużo. Mój pierwszy cel 8 5 kg , tyle ważyłam przed ciążą 2,5 roku temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka53
Hej, ja ciągne na razie się nie ważyłam po tygodniu się zważe, już sie przyzwyczaiłam do małych posiłków na razie nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Poczytalam o tej diecie i chetnie bym przylaczyla sie. Powiedzcie ile tego ryzu sie je na caly dzien? 1 torebke na caly dzien czy wiecej? Jakie warzywa dodajecie do ryzu. Dlaczego brokulow nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! Ja od dziś na ryżu i warzywkach. Trzeba było dwulatka od cycusia nie odstawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też od dzisiaj zaczęłam :-) tyle, że jak zwykle z modyfikacjami. Na obiad zupa ryżowa (bardzo lekka) a na drugie kasza z duszonym mięsem. Na kolację ryż brązowy z duszoną kaczką i surówką z czerwonej kapusty. Kupiłam też młody jęczmień i wypiłam go pół godziny przed kolacją i pół miski ryżu musiałam oddać psu ;-) cieszyliśmy sie oboje z tego faktu ;-) Jutro pomidorowa z dzikim ryżem a na drugie planuję mielony kotlecik maleńki... i dalej zobaczymy. Od jutra jęczmień 2 lub 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od dzisiaj na ryżowej. Wytrzymałam cały dzień na dwóch torebkach ryżu brązowego,ale chyba jutro coś do niego dodam,bo bez soli niestety smakuje ochydnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba

Jest tu ktoś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba

Ile schudłyście na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam od dziś dietę ryżową.. było całkiem smacznie i nie byłam głodna.. A może się ktoś przyłączy?? Byłoby raźniej troszkę się powspierać w zrzuceniu zbędnych kilogramów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×