Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dieta ryżowa

dieta ryzowa

Polecane posty

Zaczynam od jutra dziewczyny, która się przyłącza? ;) Około 2 godzin analizowałam info na temat tej diety i wydaje mi się, że jest w miarę bezpieczna. Będzie to moja druga dieta, wcześniej zaczęłam kopenhaską, ale niestety anemii się nabawiłam... Dlatego nie polecam posiłki nie są zbilansowane. Nie czułam się źle, byłam syta, ale za dobrze się nie skończyło ;) Schudłam co prawda, ale jakim kosztem i poza tym po miesiącu kilogramy wróciły... Zobaczymy jak będzie z tą dietą ;) Na chwilę obecną moje parametry wynoszą: waga: 60kg wzrost:162cm tkanka tłuszczowa: ok. 25% Oczywiście oprócz diety jakaś forma aktywności fizycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubcio xD
Hej :D mozna sie przyłaczyc ?:D lubie ryż a chciałabym zrzucic do wakacji kilka kg :D dokladnie to 7 :( jak myslicie uda sie ?:) warze 56 przy 161 cm :( no i mam w domu tylko biały ryz :( bedzie ok ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być biały, chociaż brązowy byłby lepszy albo paraboliczny:) ale ten też jest ok. Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubcio xD
to jak ten sie skonczy to trzeba bedzie kupic brazowy :D Dziekuje i Wzajemnie :D od jutra zaczynam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubcio xD
no dzisiaj juz nic nie jem:) cały dzien byłam poza domem wiec nie miałam jak jesc tego ryzu wiec podzieliłam na dwie porcje i rano zjadłam poł woreczka i na obiad :) na obiad potarłam do tego jescze jablko :) a kawki z mleczkiem nie mozna ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkie pytanko
Witam wszystkich :) mam malutkie pytanko odnosnie tej diety stosuje ja od wczoraj i tak sie zastanawiam czy risotto tez sie wlicza do jadlospisu, odpowiedzcie prosze, z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłaczam sie do Was z tym ryżem, 170 i 64 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkie pytanko
No widze ze to juz chyba jakies opustoszale forum hehe, narazie na wszelki wypadek nie jem risotta. Stosuje ta diete juz 3 dni i bardzo mi sie podoba bo nawet jak jestem niemozliwie glodna i w brzuszku (albo raczej w brzuszysku ;)) mi burczy to i tak nie mam ochoty na nic do jedzenia jem bo musze (o czym zawsze marzylam ), a nie bo lubietakze kocham tego kto wymyslil ta dietke :) pozdro dla wszystkich ( jesli ktos tam jeszcze jest hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ze Szkocji
Malo tu was.Jakie macie efekty?czy ktos z tad wytrzymal i schudl cos po tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La aetitia999
podbijam wątek Ja zaczęłam tez stosować tą dietę. Bardzo fajna. Jem woreczek (125g) ryzu dziennie plus: -warzywa -owoce -jogurt natutralny -chudy biały ser i nabiał -mięso -ryby Do tego piję rano zawsze kawę z łyżeczką cukru. Rano jem najczęściej ryz z jogurtem nat plus owoce. Najczesciej jest to banan. Jako przekąski chrupię marchew, jem jabłko, czasem jogurt mały owocowy jogobella. Czy ktoś może stosuje nadal tą diete. Ja dopiero zaczynam i czuję się dobrze od kiedy nie jadam żadnych zbóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ruszcie głowa! w tej diecie je się wszystko tak naprawdę! Ona uczy zdrowych nawyków żywieniowych dzięki którym chudnie sie mur beton. Są takie trzy: 1. nie jemy słodyczy 2. ograniczamu chlebek do minimum 3. nie jemy wieczorem. cała reszta to już ubrany w ładną nazwę normalny sposób odzywiania. No chyba że ładujecie się hamburgerami i colą lub tlustym mięchem, to już Wam nic nie pomoże przy utrzymywaniu takich nawykow. Trzeba je porzucić raz na zawsze, skupianie si ena ryzu nic tu nie da. A ruch? nie trzeba sie zarzynać. 45 minut spaceru szybkiego dziennie plus trochę cwiczen dla kręgosłupa ale za to regularnie co dzień i jesteście cacy. błagam, uzywajcie trochę rozumu dziewuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUMOSKI:)
Witojciy:) Startujemy!!! od dziś... Kumoska A. i Kumoska M. o rezultatach napiszemy next time... Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvircia
witam wszystkich jestem cztery miesiace po porodzie i musze schudnac 15 kg....moja waga 85kg wzrost178cm....od dzis zaczynam....pozdrawiam wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to działa waże juz 82....ale wczoraj skusiłam sie na słodkie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryżka
Witam, ja też zaczynam tę dietę od jutra. Stosowałam ją dwa lata temu przez 21 dni, bo ponoć dłużej się nie powinno. Schudłam wtedy 12 kg i utrzymałam wagę przez rok. teraz z mojej winy :-( znowu prybrało mi się kilka kilogramów, które chcę zrzucic. W moim przypadku była to dieta bez efektu jo-jo i wielkich wyrzeczeń. Każdemu ją polecam. Trzymajcie za mnie kciuki, a i ja kibicuję wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwe23424
kto jeszcze stosowal ta diete ? chyba sie na nia skusze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaolllla
jakie efekty:)??? od jutra zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcio1979
ja tez zaczynam od jutra 167 66kilo po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcio1979
dziewczyny piszcie jak wam idzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajna nawet
ale jak ja sie mam zywic jak do pracy chodze? Wracam o 17 i wtedy jem, czasem pozniej, jak musze jeszcze ugotowac... Niestety, nie dla wszystkich ta dieta :( Ale fajna ;) Lubie ryz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dałam rady za duzo zachodu z ta dieta ...teraz zaczynam głodówke na syropie klonowym...pozdrawiam ryzowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19paulus94
wygląda na dość ciekawą napewno wypróbuje. tylko zastanawiam się czy po niej nie będzie efektu jo jo? pozdrawiam wszystkich odchudzających się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefa
ja drugi dzien na diecie ryzowej jutro napisze wyniki ale powiem ze nie ma na niej glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela1989a
Dziewczyny tak czytam za 18 dni lece do Polski a schudlam narazie 3 kg w 3 tyg bez diety sama sobie ograniczylam ale od srody zaczne ta wasza ryzowke, daje sobie czas od 2-17 marca zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloonna
podbijam temat : zamierzam od jutra zaczą tą ryżówkę i zobaczymy ... - czy ktoś sie orientuje czy mozna gotowac również ryż na mleku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Sama też skuszę się na tą dietę, jestem ciekawa efektów. Zaczynam od piątku, góra soboty. (; Trzymam za was kciuki. Chudego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to trochę się pogubiłam, mam jeść 3 ryżowe posiłki dziennie, czy jeden ryżowy posiłek + inne, normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela-36
Skusiłam się bo tyle naczytałam się o tej diecie.Jestem już drugi tydzień na ryżowej diecie, ściśle się pilnowałam, kupiłam dziś wagę bo tak mnie intrygowało czy się coś zmieniło. I co? Najpierw wskazała, że schudłam dwa kg, a potem moje 68,7 kg. Więc pomyślałam waga nowa, ale lipna. Poszłam do apteki i wskazała to samo. Mam dość, nic nie ruszyło. Ktoś napisał, że nie czuje głodu. Jak pracowałam, dawałam radę, teraz mam urlop i przeżywam horror, staram się czymś zająć, ale głód męczy strasznie po południu. Zawzięłam się powróciłam do ćwiczeń od rozpoczęcia diety. Nic to wszystko nie daje. Postanowiłam porobić badania i jestem super zdrowa, teraz może porobię jeszcze na hormony. Jak można przytyć 6 kg w 2 m-ce mając tyle ruchu co ja , na 11 piętro z zadyszką ale bez windy , po schodach góra, dół, kilometry spacerów. Jak się nie załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja zaczęłam stosować tą dietę 24 lipca. Schudłam 4 kilo. Jednak nie trzymałam się ściśle jej zasad. Codziennie rano - 2 banany, okolo 10 drugie sniadanie- zazwyczaj 2 lub 3 wafle ryzowe, obiad- ryz z warzywami i kolacja 1/4 arbuza. Tak aby zmiescic sie w 1000kcal dziennie:) Dodatkowo 4 razy w tygodni cwiczylam po 45 min na rowerku (jakies 400 kacl spalania dziennie). po 10 dniach probuje jesc wszytsko ale w malych ilosciach. Mam tylko nadzieje ze nie przytuje, gdyz osiagnelam juz dla siebie wage idealna. Wczesniej stosowalam Dukana ale kilogramy wciaz wracaly. Mam nadziejje ze uda nam sie pokonac nasze niechciane kilogramy:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czina
Zaczelam diete ryzowa 3 tygodnie temu,na sniadanko-ryz pol banana jogurt bifidus-drugie sniadanie 2kromki ciemnego pieczywa z wedlina z kurczaka plus pomidor z bazylia,obiad-ryz z warzywami groszek marchewka,kielki,plus kawalek piersi kurczaka bez skory,kolacja-ryz z naturalnym jogurtem plus brzoskwinia ,troche cukru trzcinowego, Pije kawe z mlekim,czerwona herbate;wode; Schudlam 5kg-Chce schudnac nastepne 5kg wiec kontynuuje;-),Pozdrawiam wytrwalych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×