Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dieta ryżowa

dieta ryzowa

Polecane posty

Gość ani84
Witam! czy mogę się dołączyć? proszę o jakiś jadłospis na tydzień:) może tym razem mi się uda a mam z 10-15 kg do przodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabela
a co z ryzem prazonym tym w krazkach naturalnym czy on tuczy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabela
a co z ryzem prazonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czina
RYZ prazony w krazkach mozesz jesc na kolacje,spokojnie mozesz jesc do 20; ja w przeciagu miesiaca schudlam 6 kilo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czina
Najlepiej jesc 5 posilkow nie 3 ja tak robie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppppppp
Podbijam temat, kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamilka
Mam ochote zaczac te diete od jutra,ale malo osob opisuje dzialanie tej diety.Wszyscy zaczynaja i pozniej cisza.Czy ktos ma ochote zaczac ze mna,mysle ze wtedy bedzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej567
Nie wierzcie w żadne cudowne czy monokulturowe diety. Prosty przepis na schudnięcie: 1. Ograniczyć ilość spożywanego pokarmu w ciągu doby o 20-30% nie więcej. Odchudzanie potrwa dłużej ale łatwiej uniknąć potem efektu jo-jo. 2. Posiłki mogą być 3, 4 czy 5 dziennie ale pod żadnym pozorem nie podjadamy między posiłkami. Podjadając nie kontroluje się ilości spożytego pokarmu. 3. Większa ilość ruchu jest niezbędna, samo ograniczenie kalorii niewiele daje a nadmierne ograniczenie wyniszcza organizm. Bieg lub jazda na rowerze minimum 3 razy w tygodniu, jeżeli jest możliwość - codziennie. 4. Z odchudzaniem jak z kuracją odwykową, jeżeli chce się utrzymać niższą masę ciała, obniżoną ilość kalorii w posiłkach należy utrzymywać do końca życia, inaczej jo-jo gwarantowane. Trudne? Trudne ale innej drogi nie ma ja po raz trzeci zrzucam nadwagę i jak w poprzednich dwóch razach po odchudzeniu (12kg) "połasowałem" najdalej po roku wracałem do poprzedniej wagi. Teraz postawiłem mniej ambitny cel (8kg) ale zamirzam nie tylko go osiągnąć ale i utrzymać. Po 9 tygodniach jestem lżejszy o 5,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa <3
Heeey ;D Ja zacznę od diety tygodniowej. Jak nic nie pomoże przejdę na ryżową. Chcę schudnąć do 46 kg. Obecnie mam 53.2 :/// Chce być chuda, chuda i jeszcze raz chuda ... xdd Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaria
ja yez chce byc chudai mysle nad dieta ma 170 i wze 56kg a chce are mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaria
pozjadalam literki sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa <3
Hehe spoko xdd Ja jestem niska .. mam tylko 160 :( Może urosnę jeszcze ;D W końcu mam 15 lat :P Od jutra zaczynam dietę tygodniową może chcesz się przyłączyć ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acas
Witam panie, osobiscie jako mezczyzna trenujacy polecam wam diete ryzowa, ja sam podczas okresu zzucania zbednej tkanki tluszczowej ja stosuje i przewaznie jem ryz bialy + persi z kurczaka lub z samym ketchupem w dowolnych ilosciach przy tym biegam codziennie maximum 1000 kalori to przewaznie dziennie trace od 0.5 kg do 0.8 kg wiec to calkiem niezly efekt tylko musicie liczyc sie z tym ze na samym ryzu zacznie wam troszke brakowac sil az wkoncu sie przejecie ale polecam stosowac diete ryzowa 2 tyg i potem diete dukana gwarantuje ze wam troche z wagi spadnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa <3
Ja już mam dość tych wszystkich diet. Stosowałam ją około tydzień ? Spadłam trochę, ale później nie miałam czasu się jej trzymać o 6 idę do szkoły nigdy nie mogę zdążyć zjeść śniadania dlatego teraz jem tylko w wolnym czasie. Czyli prawie nic nie jem .... Wczoraj udało mi się zjeść kawałeczek ciasta. No, ale cóż. Biegałam też oczywiście przez 2 tygodnie około 6 km dziennie, ale przestałam, bo mi się nie chce xdd hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona90
Witam. Bardzo zaciekawiła mnie ta dieta ryżowa... Tym bardziej,że jestem zwolenniczką ryżu ;) Ale szczerze powiedziawszy mam pewne obiekcje co do jej szybkości i skuteczności działania... Jestem ciekawa jak z efektami u dziewczyn, które wcześniej deklarowały się tutaj, że będą próbowały zrzucić zbędne kg na tej diecie. Jest ktoś chętny do podzielenia się doświadczeniami? A może ktoś chce ją wspólnie rozpocząć? Rzem w końcu zawsze raźniej ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona90
chyba faktycznie coś z tą dietą nie tak, skoro nik się nie podejmuje tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na niej czwarty dzien poczatkowa waga 72,7 kg a dziś 71,2 ale wacha sie wciąż zależy jaki dzień ja jem bez soli i stawiam w wiekszośći na wode z cytryna która oczyszcza na banany i wafle ryżowe tylko to jem i na razie jestem zadowolna cuje sie lekko i nie potrzebuje kawy która kiedyś piłam litrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meffiu
Ja zmieniłam ogólnie dietę na ryżową, zrezygnowałam z chleba i ziemniaków. Większość moich posiłków składa się z woreczka ryżu (lub pół ) + warzywa (często mrożone, z braku czasu :( ale posiłek w 20 min jest^^), jakieś mięsko (np. pierś z kuczaka :)). Moja waga po mału spada. Czuje się zdrowsza, bardziej energiczna i mi się już tak nie wylewa ze spodni brzucho. Chociaż zdarza mi się oszukiwać, raz trafi się ciasto w gościnie, raz zamówi się pizze jak się za późno wróci do domu.. Czekolada na te gorsze dni :D ale polecam RYŻ! Ogólnie spójrzcie na dietę w Japonii, tam nie ma praktycznie przytytych ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwjk
a ryz bialy ? ja mam za duzy brzuch a reszta szczupla , jak myslisz taki ryz bylby dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ten ryz ma byc bialy czy brazowy? czy mozna zmienaic raz taki raz taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoasiaJ
czy ktoś jeszcze stosuje tą dietę??? jakie efekty dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje dietę/głodówkę ryżową od poniedziałku tj. raptem początek 5 dnia i waga pokazuje 2 kg mniej. Moja dieta to; kawa rano a w ciągu dnia tylko 1 torebka ryżu z różnymi dodatkami (jabłko, kurczak na parze, banan, itp.) Generalnie dzielę ją na pół bo na śniadanie mam kawkę. Najgorszy był pierwszy dzień, ale ..... Wizualnych efektów nie widzę (mam efekt jojo) ale waga spada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzunia
Hejka Jestem ciekawa tej diety, myslalam tez nad kaszowa i nie wiem na ktora sie zdecydowac... moze ktos stosowal jedna i druga i cos poleci? Musze cos ze soba zrobic zeby na wiosne nie wstydzic sie wylewajacego bebzona :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja zaczelam wczoraj. Faktycznie przez jeden dzień spadl mi kg... Może to woda może to co innego... Ale czuje sie juz troche lepiej. Po jednym dniu. Ale mam kilka pytan! Czy faktycznie takim dużym grzechem jeść ryz po 17? Gdzies przeczytałam ze ktos jadl do 20 i wszystko bylo ok. Czy wreszcie można przez dzień jeść ile sie chce tego ryżu czy gotujecie jedna saszetkę ryżu na caly dzień? I jak tam wasze efekty? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna ta dieta. Może też się skuszę. Lubię warzywa z ryżem, ale myślę, że po tygodniu mi się znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×