Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitenss girl

Siłownia i chłopacy

Polecane posty

Gość fitenss girl

Co myślicie o chłopakach ćwiczących na siłowni? jacy są? a może wasi partnerzy też ćwiczą? ogólnie mi chodzi o waszą ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
skąd masz takie wnioski??? co za....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tępaki które inteligencję zastępują zastrzykami z testosterownu w udo :D lubią pracować jako ciecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielą się na 1) chudych szkapiako-przymułków (nawet da się z Nimi rozmawiac ale ciacha tam nie wyrwiesz) 2) tepe karki( no jak umiesz to z Nimi pogadasz, atrakcyjni fizycznie. intelekt na poziomie poniżej przeciętnej) 3) Ćwiczę bo lubię i dbam o siebie (niestsety sporadyczne egzemplarze i pogadasz i jest na co popatrzeć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
ćwicze od 15 roku życia, sterydów nie zażywam, jedynie odzywki typu garnier, białko aminokwasy .... i co tez jest tępakiem???bo zajebiście wygladam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
ja chodze regularnie ze swoim chlopakiem na silowienie Kto twierdzi ze na silownie chodza same tempaki i glupki ten sam glupek ( dotego z flaczalym cialem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jedynie odzywki typu garnier, białko aminokwasy .." po cholere Ci aminokwasy? :D to pieniądze wyrzucone w błoto :D Klaudi - ale sa tez ludzie skromni tacy ja ka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
też tak myślę...ćwiczę systymatycznie od 15 roku życia 5 razy w tygodniu, zdrowo sie odżywiam, nie spożywam alkoholu w ogóle, nie pale, itp....nie mam nałogów. Do tego jedynie zażywam tak jak wcześniej wspomniałem białka, garniery...odzywki, aminokwasy, witaminy. I co? ktoś kto mnie nie zna, zobaczy i powie...o tępak, kark, koks.... i tu sama sobie wyciągnij opinie i nioski. Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz to tak na przyszłość ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż też ćwiczący - od razu na takiego wyglądasz :D nie pisze Tobie tego złośliwie, bo nie chcę szufladkować ale część twoich kumpli z siłowni taką opinie sobie wyrobiło, przez co z takimi komentarzami się spotykasz min teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatki sie burza ...
ale naprawde z tego co sie widzie wiekszosc napakowanych facetow jest tepa jak but z lewej nogi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ćwiczę systymatycznie od 15 roku życia 5 razy w tygodniu, zdrowo sie odżywiam, nie spożywam alkoholu w ogóle, nie pale, itp....nie mam nałogów" ożesz w mordę, ale egzemplarz ;) A zaszalałeś w życiu chociaz raz w jakikolwiek sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
tylko w Polenie istnieją takie stereotypy i poglądy, uwierz mi na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
nie przejmuj sie, Polacy za zarazeni choroba o nazwie "stereotypy". Ja podziwiam ludzi, ktorzy dbaja o swoje zdrowie i sylwetke ( nie mowie tu o tych co uzywaja sterydow) Sama bardzo lubie cwiczyc i znajduje przyjemnosc w rzezbieniu swojego ciala. zdrowo sie odzywiam, nie pije, nie pale no i regularnie chodze na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne - nigdy na silowni nie byles? facet powinien byc troche przypakowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
jak rozumiesz zaszalałeś??? mam Dziewczyne która też nie spożywa alkoholu i nie pali, ma piękne ciałko dzięki temu . Uważasz że tylko szaleć można pijąc alkohol i paląc pety? albo zarzucać tablety tak?? to powodzenia,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre tablety nie są złe :) A jak ktoś alkoholu nie pije to neiest niepewny - takich ludzi trzeba unikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ćwiczący tracisz tyle czasu na siłowni zamiast sie zabawić... ale co tam - mózg sobie juz tam wyprałes wiec nie wiesz co to zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
z chęcią bym tobie pokazał swoje foto jakby to nie łamało regulaminu kafeterii, i sama byś oceniła. A zresztą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Komiczne - nigdy na silowni nie byles? facet powinien byc troche przypakowany" fajniej sie z takim bić Turkusowa? :D Lubisz przypakowanych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
bawie sie non stop na dyskach....cały czas, ale nie muszę sobie drinkować żeby sie lepiej poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie wie - zakupy, aminokwasy, koszulki z napisem pitbull, odżywki, golf 3 ze znaczkiem nike na tylniej szybie - zabawy całe mnóstwo.. aha no i palenie gumy golfem. ewentualnie audi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×