Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitenss girl

Siłownia i chłopacy

Polecane posty

krem- nie jestes normalny, ale to dobrze, ze chociaz nad swoim cialem pracujesz...niektórzy musza nadrabiać wyglądem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja chodze na siłkę i jakoś jestem normalny" bo Ty tam chodzisz a inni tam ćwiczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistosc ...a ty jesteś normalna ???? Doprawdy ..........ale mi pojechałaś i czemu niby nie jesyem normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem- nie irytuj się, mówisz, ze jesteś facetem, a gadasz jak baba..dla mnie normalny facet powinien gadać jak facet...więc sam wyciągnij wnioski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wszystkowiedząca znowu się
mądrzy i poucza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy ... ale ja gadam normalnie komiczne .. a dlaczego uważasz że ja nie cwicze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream ale Ty tylko chodzisz... nie wiem po co, skoro laski ze sklepu jeszcze nie puknąłes... macho z silowni wpadlby tam po jogurt i juz ją miał na tylnym siedzieniu samochodu... pracuj nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo_lolo
ogólnie przeczytałem 30 pierwszych postów i podsumowując: po cholerę zadawać takie pytanie na forum dla kompletnych idiotek. rozbrajają mnie teksty panienek w stylu: "mój misiu ćwiczy i wygląda fajnie". ogólnie ćwiczenie dla podniesienia własnej sprawności, albo poprawienia własnego poczucia wartości ma sens, ale ćwiczenie żeby "się podobać panienkom" nie ma żadnego sensu. a czy się im to podoba czy nie to ich problem, beznadziejny temat, gratuluje:D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×