Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolka ta od bolka

mloda mama a zywienie

Polecane posty

Gość lolka ta od bolka

moja kolezanka ma 4 miesiecznego synka, jak widze co ona zjada to az mnie skreca, jej mama i amz nei pozwalaja jej jesc wiekszosci rzcze, na obiad zjada np ziemniaki, kotlet gotowany i sałate niesolona i bez smeitany, nie moze jesc truskawek, czeresni, pomidorow, wszelkich sałatek z majonezem, nic smazonego, czy naprawde tak powinna sie zywic mloda mama? neiwyobrazam sobie ze miałąbbym sie tak odzywiac, nie jestem matka i ciekawi mnie czy ona nei przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffffffdddddddd
kiedy moje dziecko miało 4 m-ce jadłam już wszystko:)Rozsądnie,ale wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffffffdddddddd
ale wiesz,może dziecko ma kolki,wysypki itp itd.Wtedy pewnie bym sie bała ryzykować wieczornego,wielogodzinnego ryku:) różne dzieci są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
własnei chodzi o to ze nie ma zadnej wysypki, tylko jej mama mowi nie jedz tego bo mały płakal wczoraj pewnie czeresnie mu zaszkodziły, a zjadla ich gora z 20, oni tak an wszelki wypadek kaza jej nie jesc pewnych rzeczy zeby maly nie plakal, a on i tak placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffffffdddddddd
:D wszędzie,i tutaj potrzebny jest zdrowy rozsądek:) robienie czegos "na wszelki wypadek" to chyba nie najlepszy pomysł.Mozna metodą prób i błędów dojść do wszystkiego.Ciekawa jestem jak ona ma długo tak jeść?Będzie miała pecha jak synek jest płaczliwy--teściowa i mąż może z rok tak ją pokarmią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffffffdddddddd
a co do czereśni to pestkowce powoduja wzdęcia u maluchów i nawet u dorosłych;) więc moze mieli rację?nie wiem,trzeba by znowu zjeść i zobaczyć jak dziecko znowu zareaguje.Co ci będę gadać o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffffffdddddddd
ale nie rozumiem dlaczego sałata bez śmietany?:D może ma skazę białkową?ja w tym okresie jadła już wszystko.Dietę miałam tylko pierwszy miesiąc a potem próbowałam pomalutku wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
nie ma skazy białkowej, i to nei tesciowa ale jej własna matka tak jej kaze jesc no i maz, malemu nic nie jest czasem zaplacze ale od czego placze to tylko ich domysły ze pewnie cos zjadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny piekny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanata
a moja siostra jest tak strasznie chuda,nic jeść nie może,bo mały ma skazę białkową a od cytrusów wysypki dostaje,kurcze,żal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanata
żywi się np makaronem i w ogóle je jak ptaszek.Mam nadzieję,że odstawi małego od piersi,bo schudła chyba z 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladolicaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×