Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annas 1

w jaki sposób spedzacie czas w centrach handlowych

Polecane posty

Gość annas 1

przeprowadzam ankiete w ramach pracy zaliczeniowej , jęsli ktoś miałby czas i ochotę byłabym wdzięczna za pomoc. Prosiłabym tez o ewentualne uzupełnienie rubryk wieku i wykształcenia , który pozwoli mi wyciagnąć konstruktywne wnioski z udzielonych odpowiedzi . Serdecznie pozdrawiam 1Jak czesto odwiedza Pan/ Pani// (odwiedzasz )centra handlowe ? 2Czy udaje się Pan / Pani do centrów handlowych w konkretnych celach , czy też zdarza się Panu / Pani podejmować decyzje o zakupach w sposób spontaniczny? 3Czy oprócz zakupów , korzystaPan / Pani z innych usług oferowanych na przestrzeni centrum handlowego np kina , restauracje , banki ? 4.W aspekcie życia towarzyskiego i zawodowego , jak ocenia Pan / Pani atrakcyjność centrów handlowych jako miejsc spotkań? 5.Ewentualne Pana / Pani subiektywne uwagi , spostrzeżenia , obserwacje dotyczące centrów handlowych jako miejsc spotkań i kształtowania sie rozmaitych form miedzyludzkich kontaktów ? Wiek‭ ‬:‭ Wykształcenie: Miejsce zamieszkania‭( ‬orientacyjnie‭) Zatrudnienie‭ ‬:‭ ‬tak lub nie‭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluska.
postaram się pomóc. 1Jak czesto odwiedza Pan/ Pani// (odwiedzasz )centra handlowe ? - mniej więcej raz w tygodniu :) 2Czy udaje się Pan / Pani do centrów handlowych w konkretnych celach , czy też zdarza się Panu / Pani podejmować decyzje o zakupach w sposób spontaniczny? - zazwyczaj mam konkretny cel, jednakże czasem zdarza mi się jechać bez większego powodu, od tak :) 3Czy oprócz zakupów , korzystaPan / Pani z innych usług oferowanych na przestrzeni centrum handlowego np kina , restauracje , banki ? - tak, najczęściej z kina, jakiś restauracji a także innym rozrywek typu kręgle itd. 4.W aspekcie życia towarzyskiego i zawodowego , jak ocenia Pan / Pani atrakcyjność centrów handlowych jako miejsc spotkań? - jestem zadowolona, gdy uda mi się znaleźć jakieś ustronne i odosobnione miejsce, idealne na spotkanie :) a przyznać trzeba, że jest to dość trudne zadanie. dlatego bardzo żadko w tym celu udaję się do centr handlowych, wolę jakąś spokojną knajpkę. 5.Ewentualne Pana / Pani subiektywne uwagi , spostrzeżenia , obserwacje dotyczące centrów handlowych jako miejsc spotkań i kształtowania sie rozmaitych form miedzyludzkich kontaktów ? - brak :) Wiek: 19 Miejsce zamieszkania: woj. śląskie, Sosnowiec wykształcenie: wyższe zatrudnienie: nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, wybacz - zbyt wysokie mniemanie o sobie xDD prawda jest taka, że moja głupia siostra jak zwykle musiała jakos mi dokuczyć xD ale co tam, przyzwyczaiłam się już. tyle lat pod jednym dachem :D ja mam 17 lat i chodzę do liceum :) z czego się bardzo cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Coraz rzadziej. Średnio raz w m-cu. 2. Zazwyczaj udaję się w konkretnym celu, ale zdarza się, że coś wpadnie mi w oko i to kupuję. 3. Tak 4. Wszystko zależy od restauracji, barów, jakie się tam znajdują. Ogólnie miejsce jak każde inne. 5. Brak Wykształcenie: średnie Miejsce zamieszkania: średniej wielkości miasto Zatrudnienie: tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Jak czesto odwiedza Pan/ Pani// (odwiedzasz )centra handlowe ? 1-2 w tygodniu 2Czy udaje się Pan / Pani do centrów handlowych w konkretnych celach , czy też zdarza się Panu / Pani podejmować decyzje o zakupach w sposób spontaniczny? bardzo często kupuję spontanicznie 3Czy oprócz zakupów , korzystaPan / Pani z innych usług oferowanych na przestrzeni centrum handlowego np kina , restauracje , banki ? tak 4.W aspekcie życia towarzyskiego i zawodowego , jak ocenia Pan / Pani atrakcyjność centrów handlowych jako miejsc spotkań? dobrze, są liczne kawiarnie gdzie na spokojnie można porozmawiać 5.Ewentualne Pana / Pani subiektywne uwagi , spostrzeżenia , obserwacje dotyczące centrów handlowych jako miejsc spotkań i kształtowania sie rozmaitych form miedzyludzkich kontaktów ? Wiek‭ ‬: 27‭ Wykształcenie: wyższe Miejsce zamieszkania‭( ‬orientacyjnie rybnik- śląsk‭ Zatrudnienie‭ ‬:‭ ‬tak lub nie‭ TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×