Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska.

szampon koloryzujący.

Polecane posty

Gość oluska.

witam :) przejdę od razu do rzeczy. włosy mam dość jasny brąz, chciałabym zmienić kolor na jakis o wiele ciemniejszy, jednakże nie czarny. i wolałabym raczej nie używać farby, a szampon koloryzujący, ten do 24 myć. i stąd moje pytanie: z której firmy szczególnie polecacie ? ;> przeglądałam wczoraj różne strony i znalazłam 3 najlepiej oceniane. 1. Joanna - Multi Soft Color 2. Marion - Maribell 3. Londa - Shiny Colors czy któraś z was miała do czynienia z którymś z wyżej wymienionych produktów ? i czy jesteście zadowolone z efektu ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................._
1. Joanna - Multi Soft Color

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................._
jak dl amnie suoer i ślicznie lśnią po nim włoski :) dobrze sie zmywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;)) też właśnie o tym produkcie myślałam, ze względu na to, że moja mama również go używa i bardzo sobie chwali ;] dziś pociągnęłam na wypróbowanie szamponetką Joanna - Multi Color Effect o odcieniu kawowego brązu i kolor wyszedł prześliczny ! :) już kilkakrotnie używałam tej szamponetki, ale tylko by uwydatnić refleksy i nabłyszczyć włosy. [ używałam do tego orzechowego brązu. ] natomiast jeśli chodzi o szampon Joanna Multi Soft Color to zakupię korzenny albo czekoladowy brąz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×