Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Książeczka ubezpieczeniowa

Polecane posty

Pomocy w poniedziałek mam wykonać badania ,ale potrzebuję książeczki ubezpieczeniowej której niestety nie posiadam Mój maz dopiero teraz złożył w swoim zakładzie pracy wniosek aby mnie ubezpieczyć jako jego zone pełnoletnia tez jestem więc ubezpieczenie rodziców nie wchodzi w grę Nie pracuję a czy mogę wziąsć legitymacje szkolną czy to się liczy Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź ze sobą do lekarza męża RMUA za poprzedni miesiąc i dokument ZCZA chyba, na którym męża zakład Cię zarejestrował do ubezpieczenia to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitra
Przecież jeśli masz ubezpieczenie ze szkoly to nie musisz mieć innego, jesli placilaś za ubezpieczenie w szkole to jest chyba ok... Potrzebujesz tylko zaśiwdczenie o ubezpieczeniu... Bynajmniej zawsze tak bylo... Ale nie wiem jak teraz bo szkola się skonczyla... Ja tez nie mam żadnej książeczki ubezpieczeniowej a ostatnio chcieli ubezpieczenie i dalam tylko zaświadczenie Z UP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy twój pesel i rmua
męza za ostatni miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szkole tumany placi sie nw
a zdrowotne to co innego lekarza nie obchodzi czy masz nw czy nie. Masz miec legitymacje podbitą. Wez męża legitymacje i juz a jak beda mieli achy to masz 7 dni na przedstawienie dokumentu ze jestes ubezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×