Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość falvitttttt

Kto w ciaży bierze żelazo?????

Polecane posty

Gość falvitttttt

dziewczyny cieżarówy, czy któras stosuje żelazo? mam pytanie, otóz też biorę, ale na ostatniej wizycie ginekolog mi zapisał tylko jedno opakowanie, juz mi sie skaczyło:( przed ty zapisywał 2. Jest na urlopie, czy mam przestac stosowac? czy mam isc do innego po recepte na zelazo??? pomózcie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polt
ja bym poszła do rodzinnego po receptę, bo kurcja żelazem jest dość długa, ja brałam praktycznie całą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam tylko wtedy gdy morfologia mi gorzej wychodziła Miałam lekka anemie więc brałam Ale teraz gdy jest wszystko ok wydaje mi się ze niema takiej potrzeby Mój ginekolog tez tak stwierdził Żelazo spokojnie możesz znaleźć w pożywieniu fakt ze jest trudno przyswajalne przez organizm ale u mnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falvittt
no to jednak ide do gina, ale nadmiar żelaza moze zaszkodzić? czy raczej braki go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że nadmiar może zaszkodzić... Żelazo przepisują gdy morflogia nie jest ok... nie bierz nic na wlasną rękę... skoro przepisal jedno to znaczy że masz wziąć tylko jedno... :) W końcu lekarz wie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falvitttttttttttt
to juz zupewnie nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz tak bardzo chcesz brac coś z żleazem to lepiej jakiś preparat wielowitaminowy dla kobiet w ciązy który w skladzie będzie mial żelazo (ja np biorę elevit) niż samo żelazo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy robisz nastepne badanie krwi? moze wyniki sie juz poprawily? ja bralam od polowy ciazy ale i tak mialam anemie do samego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falvittttt
no własnie na ostatnim badaniu byłam 6.06. i wyniki juz były dobre, tylko jak przestane brac to nie chce zeby znów sie pogorszyly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falvitttttttttt
włąsnie wróciłam od ginekologa, i nie przepisał mi żelaza. Dobre to że pooglądałam mała , każdy centymetr jej ciałaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz byc pewnaże masz dużo żelaza to jedz wątróbkę, buraki i duuużo sałaty. To pożywienie z duża zawrtościa żelaza, a tabletki bierz tylko gdy zaleci lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątróbki nie wolno jeść
za dużo w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone mięso
wystarczy wołowe, dobrze wysmażony stek, brokuł, szpinak, sałata. Ja jem tylko preparat witamionowy z żelazem w składzie i hemoglobinę mam w normie. Nie jem natomiast prawie w ogóle mięsa, odrzuca mnie od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×