Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przypominka

tak mi sie teraz przypomniało...

Polecane posty

Gość Przypominka

jak rodziłam córke i przy samym porodzie zaczęłam zchodzić z łóżka i mówiłam że musze do toalety kupe i za cholere nie urodze dopóki nie pozwolą mi skorzystać z toalety:D:D:D:D Na nic były tłumaczenia że własnie rodze dziecko...chciałam kupe i już, haha:D I bym urodziła...w WDC:D Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.W.
O fujjjj, czym tu się chwalić. Właśnie po to robi się lewatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.m.a O
nom a ja rodzilam 2,5 h i zwysilku i bolu sie tak nieladnie mowiac porzygalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam juz tu wielokrotnie ze skurcze parte przypominaly wam potrzebe wyprożnienia się... ja tego bym chyba tak nie porównala... sama nie wiem do czego bym mogla je porownac ale napewno nie do tego. to bylo dziwne uczucie takie jakby pieczenie od wewnątrz ... dziwne, niezbyt przyjemne, ale nie bolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo.W. - pragnę zauważyć, że podczas skurczy partych odnosi się własnie takie wrażenie, jakby sie chciało kupkę zrobić przy mopcnych zaparciach.. Dziwne, że masz taki nick, a nic na ten temat nie wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.W.
Przyjazna_mamusia - owszem wiem, dlatego nie ma nic przeciwko lewatywie przed porodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypominka
Oczywiście ze miałam lewatywe i nie chodzi o to że "posrałam" się przy porodzie, tylko o to, że to było tak podobne uczucie. A doooobra.... Zawsze się można do czegoś podoczepiac jak się chce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×