Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kk888

JAK ROZPUŚCIĆ KAMIENIE W WORECZKU ŻÓŁCIOWYM DOMOWYMI SPOSOBAMI?WIE KTOŚ?

Polecane posty

Gość gość
Organnizm wytworzył kamienie i organizm je może rozpuścić. Jeśli roztwór zrobisz nasycony to zmieniając proporcje związków lub ich stężenie doprowadzisz do ich rozpuszczenia. Należy zwiekszyć ilość produkowanej przez wątrobę żółci. I regularnie ją z pęcherzyka opróżniać. Im żółci produkuje wątroba więcej tym jest ona mniej nasycona solami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Będę robić miksturę dam znac tez mam kamienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra

Rozmaryn w każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja mam kamienie w pecherzyku zolciowym i ide na operacje 10.09.19 nie moge juz wytrzymac z bolu, zadne tabletki rozkurczowe nie pomagaja, z przeciwbolowych biore tylko ibuprom bo karmie piersia wiec inne odpadaja.. Moja sasiadka tez ma kamienie ale nie chce poddac sie operacji. Zazywa tabletki o nazwie RAWACHOL na rozpuszczenie kamieni, nie ma ani ataku anie nawet najmniejszego bolu.. Ja ze wzgledu ze chce karmic corke piersia nie moge ich zazywac. Sprobujcie tych tabletek bo znajoma jest bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Poprawiam nazwe tych tabletek.. ROWACHOl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

Witam tez posiadam kamienie największy 17mm czasem boli robie oczyszczania metoda clark i czuje się świetnie potem wszystko wraca jem ostropest pije KARCZOCHA.Jest w chinach szpital w którym wyciagaja same kamienie pecherzyk zostaje w Chinach robią to na NFZ TROCHĘ MNIE TO DZIWI BO POLSCY LEKARZE TWIERDZĄ ŻE 80'%ZE ODRASTAJĄ A CHIŃCZYCY ZE 80% ZE NIE PRZY ZASTosowaniu odpowiedniej diety CZY JEST KTOŚ KTO SIE ICH POZBYŁ I CZY MA JE ZNOWU CZY NIE?JAK LEKARZE TWIERDZĄ ŻE KAMIENIE POWSTAJĄ W WORECZKU TO SAMI SOBIE ZAPRZECZAJĄ BO MOŻE BYĆ KAMICA PRZEWODOWA A JAK TO MOŻLIWE SKORO NIE MA WORECZKA?TO WATROBA PRODUKUJE ZŁA ZOLC TAKIE JEST MOJE ZDANIE KTO W TEMACIE NIECH SIĘ ODEZWIE POZDRAWIAM CIERPIACYCH  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×