Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kruffka

siedze ciągle w domu i juz mam tego dosc, co mam robic?? nie chce zyc tak

Polecane posty

Gość kruffka
rosa skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa caninaaa
dziura zabita dechami jak nie wiem daleko od was srz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara wyga
popatrz kruffko i inne dziewczyny już nie jesteście samotne popatrzcie jak szybko można zapoznać inne osoby:) "pierwsze koty za płoty";) fajnie sie wam gada, macie wspolny problem napiszcie dlaczego tak trudno nawiązujecie znajomości a może dojdziecie do tego dlaczego tak jest taka refleksja nad własnymżyciem i zadawanie sobie pytań może pomóc wprowadzić zmiany w życie ku lepszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mam narzeczonego, i takie 3 dobre kumpele, mało ale jakość dobra że tak powiem, nie ufam za bardzo ludziom. Rosa ty jesteś z siewierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa caninaaa
sandomierz tez mam chlopaka i kolezanki z roku ale to nie to samo co prawdziwa przyjaciolka.mialam kiedys tyle ze cos sie zmienilo.nadal rozmawiamy razem ale to nie top samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z Wrocławia
też nie mam znajomych wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaZżycia
dajcie spokój... piszecie ze macie chlopaka, a utozsamiacie sie z autorka postu... przeciez to wasz zwiazek powinien nadawac sens waszemu zyciu jesli juz w jakims zwiazku jestescie... a Tobie Kuffka, radze wyjsc do ludzi ale nie do baru czy na dyskoteke. psalas ze studiujesz zaocznie wiec pewnie tez pracujesz? napisz cos wiecej o swoim codziennym zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka+++
ja jestem z Wrocławia czesc milo spotkac osobe szukajaca znajomych w taki troszke dziwny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa caninaaa
ja sie nie utorzsamiam z autorka ciesze sie ze mam chlopaka on jest calym moim swiatem ale dobrze tez miec czasem pogadac z kims tej samej plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z Wrocławia
Anka, jak chcesz to podaj swoje gg, moze spróbowac nawiązać znajomość, mam prawie 30 lat, jestem kobietą, sama chodze na basen i odwiedzam miejskie atrakcje, nie mam faceta, tyle o mnie, zaraz ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaZżycia
no to w takim razie przepraszam :) przeczytalam "mam podobnie..." wiec uznalam ze stawiasz sie w podobnej sytuacji :) a to zupelna roznica miec chlopaka a nie miec nikogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa caninaaa
wiem ze to ogromna roznica i ciesze sie z tego co mam tylko czasem chcialabym z kims pogadac z jakas kolezanka taka prawdziwa a nie kims kto mowi ze jest moja przyjaciolka a ja wcale tego nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaZżycia
a wg mnie to "prawdziwa przyjaciółka" nie istnieje... juz samo slowo przyjaciółka brzmi dla mnie falszywie ale to tylko moje odczucia :D wole ludzi traktowac wszystkich jak znajomych :) i nie czuc potem zawodu :) a kolezanki to tylko kolezanki... przyjaciolek wcale nie szukam :) dziele tylko tych znajomych na zwyklych i lepszych :D no i jest jeszcze waska grupa dobrych kolezanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa caninaaa
ale masz z kim pogadac w sensie kolezanke a ja jakos nie bardzo.mam znajomych na uczelni tez nie narzekam ale jednak to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaZżycia
no właśnie nie :) i wcale nie odczuwam potrzeby takiej :) moze czasem ale dolki zawsze przechodza :) mam chlopaka, znajomych na uczelni i pare kolezanek ze starych klas :) ale zadnej takej do ktorej lece pogadac jak mi zle... albo jak poprostu mam chec porozmawiac bo chyba o taka Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa caninaaa
tak mniejwiecej. a gdzie autorka przeciez to jej topic:) autorko wracaj:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaZżycia
wlasnie tez sie nad tym zastanawialam... moze tylko sie przyglada temu co piszemy :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka+++
ja jestem z Wrocławia ja mam 25 lata a moje gg to6759727 czekam na jakies wiesci milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruffkaa
jestem, no, ale pisałam juz, ze osoby z uczelni maja juz swoich znajomych.. widuje sie z nimi tylko raz na dwa tygodnie i nie pracuje ;[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa caninaaa
ja tez z osobami z roku widuje sie tylko w czasie zajec kazdy ma swoje zycie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruffkaa
błędne koło, ale Ty masz chłopaka, ja nie mam nikogo ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara wyga
dziewczyny wy macie jakąs potrzebe silnej więzi z jakąś inna kobietą , przyznaję rację dziewczynie która pisze że przyjaciółka brzmi fałszywie wiem,że dobrymi radami jest wybrukowane piekło, ale jak was przkonać , że nie ma prawdziwej przyjaźni zawsze cos wyskoczy i rozpada sie znajomosc i wtedy cierpimy wiec lepiej mieć znajomych i traktowc te znajomosci naluzie, bez wiekich oczekiwań i nigdy nie mówić swoich najskrytszych tajemnic, bo ktoś nawet bardzo pozornie zaufany może wykorzystać tą wiedzę przeciwko nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaZżycia
a dlaczego nie pracujesz? co robsz w ciagu dnia? żeby zająć czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaZżycia
stara wyga popieram Cie w pelni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruffkaa
nie robię nic ;/ zajmuje sie domem, ide do sklepu, uczę sie i tak mija mi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruffkaa
a gdybym miala kogos znajomego, to ja bym chetnie wyszla na dwor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara wyga
kruffka co to znaczy =nie mam nikogo= a rodzice, rodzeństwo to podstawa, oni najpierw wspierają dopiero potem obcy kruffko = spod jakiego jesteś zodiaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaZżycia
a nie myslalas o tym zeby isc do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruffkaa
no, ale z mamą nie pójdę gdzieś tak jak to sie chodzi ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×