Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Stosunki biurowe ...................................................

Polecane posty

Mam kolegę w pracy, bardzo miły i przystojny mężczyzna. Od dłuższego już czasu czujemy do siebie chemię. Te przelotne spojrzenia, miłe gesty, niby przpadkowe dotknięcie dłoni czy też lekie otarcie się o jego ramię, komplementy i ciepłe slowa sprawiają mi nieukrywaną przyjemność. Za każdym takim \"zbliżeniem\" jego osby czuję dreszcze, chciałabym jeszcze - z resztą da się wyczuc ze dzieje się to z drugiej strony również. Gdyby On swoim zachowaniem sprawiał na mnie wręcz odwrotne odczucia mogłabym go oskarzyc o molestowanie, ale tak nie jest i tak nie chcę. I teraz mam dylemat - czy pozwolic mu na takie zachowanie z przyzwoleniem na coraz to śmielsze gesty. Czy tez pogonic dziada do pola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tamm
mowisz o Gietkim Manku?:P wy chyba miętę czujecie do się hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHA
pierrdol sie szmato obrosnieta:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz Komety piękna jesteś CAŁA! Jaka szkoda, że nie jestem na miejscu tego kolegi. Będę marzył o Tobie dziś przez cały dzień, a jutro....może się odezwiesz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o mnie mówi o mnie :classic_cool: Wpadam czasami znienacka do biura Warkoczyka i wkładam jej niespodziewanie chooja do ucha, a ona chichocze :classic_cool: Takie niewinne biurowe zabawy :) Jak w każdym biurze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHA
Wiecej cie nie dotkne bo capisz:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron Men no logo
a dajesz mu zajrzeć w tzytze? koorva, co to za czasy żeby trzeba było blokady jakieś obchodzić, żeby na durnym forum coś napisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron Men no logo
w pachę? cholerni zboczeńcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księciu mój................. nie osmielę się jeszcze pójśc w twoje salony, najpier musisz mnie tu oswoic, oczarowac i omamic słowem bym szła za Tobą. Ale czuje, że to dzis jest ten dzień, że to dzis spotka mnie coś szczególnego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHA
Bo warkocz lubi w pache,aManiek jak mu giry serem jada:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zeskocz z wieży i wskocz na mego rumaka, a potem poplyniemy na morza fal bezbrzeżnych szlak. Wiedz, że rumak jest hyży i chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyttgsdgfdgbdfsgg
Widze ze kurwa znowu zaklada tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×