Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Stosunki biurowe ...................................................

Polecane posty

Gość Ajron Men no logo
czy jak jest juz 13,30 to mozna isc siku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kontrola biurowa jest ta sama co wczoraj na pomarańczowo? Czy to już jest zupełnie inna inwigilacja permanentna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nadinterpretacja! Mi nie zalazłeś za skórę Ciekawski :-) I żeby było jasne - napisałam tylko: On taki nie jest :-) Tylko tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Hela napisała, że nie masz inteligencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,że jak twierdzisz jesteś kobietą kameleonem świadczy tylko o braku zdecydowania ,trzeba mieć charakter,niekoniecznie dobry byleby go mieć.Ja osobiście nic do Ciebie nie mam ale czasami używasz zbyt dużo wulgaryzmów....a to zdecydowanie nie jest zaletą.wręcz odwrotnie... Widzisz Heleno, róznimy się bardzo to co ty nazywasz brakiem zdecydowania, ja nazywam lekkością umysłu i elastycznością poglądów, umiejętnością traktowania rozmówców z takim samym pakietem zaufania. Niestety sądząc po tym co napisałas o sobie jesteś kobieta - opoką, skałą i skamieliną – którą nie sposób rzeźbić nawet dłutem najbardziej znakomitego mistrza. Co do wulgaryzmów, wydajesz się być estetką – ale nie jest tak jednak do końca, gdyż jednak lubisz czytać je, bawi cię to, ale sama jako osoba nieśmiała nie masz odwagi użyć. Dla mnie nie stanowi to problemu powiedzieć komuś kto jest niemiły, nieuprzejmy i włażi swoimi buciorami tam gdzie nie koniecznie jest zapraszany spiehdalaj w hooj J Zaznaczam, że nigdy sama nie prowokuję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrolo - uprzejme donosze, że byłam już w łazience. mimo zakazu. nad sedesem wypatrzyłam napis Chooj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo redagowałaś tą wypowiedź co?To jednak świadczy o tym,że nie cechuje Cię taka lekkość umysłu jaką próbujesz się chwalić.Jeżeli już kazałaś mi spier.....ć to wiedz,że specjalnie Cię prowokowałam....i długo nie musiałam czekać chociaż była to marna prowokacja...nawet się nie starałam:D...jesteś emocjonalnie niedojrzała biedactwo,to aż krzyczy z Twoich postów...aha...nie jestem skamieliną,nawet nie masz pojęcia z kim piszesz.Ale to nic,może i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie i Panie - lepiejsie roochać niż na siebie krzyczeć Taka jest teza na dziseijsze popołudnie. Oczywiście - nie dotyczy to kontroli, bo ona akurat robi to sobie sama :-) Dla kazdego cos miłego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja normalnie az popuciłam w majtki z wrażenia, tak mi w pięty to poszło 😭 noz karva, muszę szybko mały rów przekopac i wracam ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawski - nie lubisz seksu/ Skąd taka mina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marnie coś:) Warkoczyk:D polot i giętkość umysłu się skończyły?czy tylko wycofujesz się kiedy spotkasz kogoś z bardziej ciętym językiem niż Twój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×