Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rossinka

Niech mi ktoś pomoże wybrać pościel a konkretnie wzór.

Polecane posty

żadna nie jest zachwycająca, ale zgadzam się z Ellinką, że jeśli już musisz wybrać to 1 lub 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągniemy temat satyny bawełnianej? Jak dla mnie 3 (pasowała by mi do pokoju) albo 4 - ładny taki drobny a zdecydowany wzorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm widze że na razie żaden konkretny wzór nie ma zwolenników. Mi też się średnio podobaja te wzory ale co zrobić - ma być w kolorach zbliżonych do łososia, pomarańczy, beżu, ecru... Tak wyglądają wszstkie do wyboru: http://arcil2.w.interia.pl/rossi.html Mi się podoba fioletowo-biała i niebiesko biała gdyby te wzory były w innej kolorystyce byłoby łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych wszystkich to zes kurde wybrala chyba najbrzydsze. w tym linku gdzie sa wszystkie to pierwsza-zioelona jest fajna,potem ta w brązową kratke,fioletowa sliczna ! te w duze kropy tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - no właśnie w tym sęk! Ze MUSI być w tych kolorach co napisałam, mnie też się podobają o wiele bardziej te co Tobie ale co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nich odbiore osobiście a to ważne bo to prezent na tę niedziele, miało być coś innego ale okazało się, że bym zdublowała no i na łeb na szyje zmiana planów. Myśle, że jak dla rodziców to może wybiorę tą: http://www.darymex.pl/allegro_/CBR_3_orange.jpeg taka prosta, pastelowa. Trudno mi określić czy podobałyby się im nowoczesne wzory. Szkoda że nie mają zielonej, niebieskiej lub fioletowej sypialni. Wtedy wybór byłby prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDECYDOWANIE 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisałam, mnie sie podoba :) Tylko jedno mnie martwi - czy to obrzydliwie niepasujące niebieskie prześcieradło jest w komplecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusta to skomplikowana rzecz :D Jak ja bym dostała pościel nr jeden, to tylko bym myślała, komu ją wręczyć albo sprzedać, bo spać to bym pod nią raczej nie chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja siedokładniej przyjrzałam i to przez to porześcieradło wstrętnie wygląda ta posciel na pierwszy rzut oka. Na szczeście nie ma jej w komplecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELLA - rzuć prosze okiem teraz, troche przemajstrowałam ten niebieski i fiolet które moim zdaniem szpeciły tę posciel: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/50f94f28da34706e.html Doszłam do wniosku, że będzie to "bezpieczny wzór" dobrze myślę czy lepiej zrezygnować wogle z tej pościeli i iść gdzieś poszukać po mieście? Z tym, że wtedy nie będę miała po cenie producenta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuzowa pestka
2 i 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensymilia
Jesli mam juz cos wybrac z tych poscieli to chyba 4 bym wziela, reszta jest juz calkowicie bez oka, zreszta zadna z nich nie jest w moich ulubionych kolorach :> ale jak juz do 4 :) ---- Zapraszam miłośniczki ogrodow na portal www.architekturakrajobrazu.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Paskudna 2) Ładna i dosyć bezpieczny wzór. 3) Najlepsza z tych czterech 4. Paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry rossinko - faktycznie wzięłam się do roboty zamiast tu przesiadywać :P A teraz obiad bulgocze to wróciłam na chwilkę :) Moim zdaniem po przemalowaniu tego prześciaradła jest super! :D Ja bym kupowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi Mella ;) też poszłam kuchcić obiad :D Wiecie co pokazałam im te posciele, wysłalam bratu linka i sobie wybrali tą ...... 4 ;) http://www.darymex.pl/allegro_/17620_1.jpeg Za to osoba u której mieliśy ją odebrać ma dzisiaj URLOP!!! wściekłam sie bo teraz pieniądze wpłacilismy a zostaniemy bez pościeli. Musze zadzwonić do firmy czy nam zwrócą kase. Nawet gdybym chciała tam pojechać to mąż wraca dopiero o 15 z pracy a tam własnie do 15 jest czynne :o (chodzi o to, że on jeździ do pracy samochodem) normalnie SZOK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×