Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małamii mi

Jak sobie uświadomić czy się kocha mężczyzne który jest u boku?

Polecane posty

Gość małamii mi

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak go przy tobie nie ma a ty tesknisz za nim, myslisz o nim to znaczy, ze go kochasz. Ja mialam podobnie z moim facetem (juz mezem) i wlasnie tygodniowa odleglosc sprawila, iz zdalam sobie sprawe z tego, ze bardzo za nim tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Może wyobraź go sobie w trumnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii mi
jezdze do pracy za granice, on zostaje w kraju, w ubiegłym roku to jeszcze nie pojechałam a juz 3 dni beczałam przed wyjzadem, a teraz czuje ze bedzie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii mi
nie daj prosze Bożę, nie wiem co bym zrobiła gdyby go zabrakło...ale jednak ciągle jest jakas niepweność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjfjfkjkjfk
czasami to tego dochodzi sie dlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii mi
2 i pól roku to długo mysle i dalej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze kazdy czuje inaczej ale ja odrazu wiedziałam, czy to miłość czy zwyczajne przyzwyczajenie, to się czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl czy wolisz jakiegoś innego. zastanów się, czy tęsknisz gdy nie ma go obok. zastanów się, czy chciałabyś do końca zycia budzić się i zasypiać w jego ramionach. jeśli odpowiedzi kształtują się : NIE, TAK, TAK... to go kochasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnie--- własnie twoj ostatni post jest najbardziej istotny, czy w złych i ciężkich chwilach, wyobrazasz sobie dalsze zycie z nim, czy widzisz siebie przy jego boku w chorobie czy biedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieniulkaa
Nie,z tą tęsknotą to różnie bywa. Bardzo często trudno odróżnić przywiązanie,podczas którego występuje silna tęsknota,od miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieniulkaa
Nie,z tą tęsknotą to różnie bywa. Bardzo często trudno odróżnić przywiązanie,podczas którego występuje silna tęsknota,od miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze kwestia czy potrafisz byc szczera sama przed soba, bo często ludzie lubią sie sami okłamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii mi
dięki za każdą podpowiedz, wszystko jest na tak... tylko ostatnio stałam sie bardziej obojętna na jego obecnośc, czekam az mi pokaze ze mu zależy, mowi mi ze to ja czekam, mysle by sie rozstaca a w gruncie rzeczy to czekam az mi pokaze ze mnie kocha, ze salezy, jestesmy w zachowaniu wzgledem siebie obojętni, by zobaczyc jak i komu zalezy, mi zalezy ale nie pokazuje mu tego... wiele chwil sytuacji doprowadza mnie do mysli " boze dziekuje Ci ze go spotkałam" ale tez mam takie chwile ze mysle czy nie jest ktoś mi innny przeznaczony, tez mam takie mysli ze na niego tez ktoś czeka, ze jezeli sie rozstaniemy to spotka tą włąsnie tą jednyną z która nie bedzie chodził 2 ipół roku tylko kilka miesiecy i sie pobiorą ze bedzie szczęsliwy.... jego szczescie bedzie moim szczęsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii mi
i dalem pusto w głowie?? moze zostawię to losowi...poczeka, zobaczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju jupi ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA mi a ja mam pytanko d ciebie.. a powiedz mi jak to robisz ze Tobie zależy ale tego nie pokazujesz?? bo ja tez musze pare takich praktyk użyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii mi
siedze koło niego ale jestem obojetna, sciska mnie, tuli ja jego nie ale czasami nie moge juz... w myslach na niego patrząc go caluje, obejmuje i td...ostatnio stał mi sie troche obojetny bo ja jakaby mnie widziała zeby mu zalezało... teraz znow jest ok ale ciekawe jak długo... czy wy tez tak macie ze jest jaki taki zastój a pozniej nie mozecie sie sobą nacieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii mi
bezedury dzieki za fajną rade ale nieskorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×