Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JejeGirl

Wybór stroju kąpielowego

Polecane posty

Hej;) Mam mały problem... Otóż, w tym roku na plaży chciałabym zabłysnąć w stroju kąpielowym dwuczęściowym, w bikini. Tylko nie wiem właśnie gdzie kupić ten strój... Jestem niska i szczupła. Chciałabym, żeby miseczki biustonosza były usztywniane albo takie jakies by nie prześwitywał. Moje wymiary to: pod biustem - 69 w biuście- 76 biodra- 76 No i powiedzcie mi jaki ja mam rozmiar?? i jaki strój będize dla mnie najlepszy?? możecie tu wklejać linki z propozycjami. będę wdzięczna liczę na waszą pomoc. z góry thanks;P;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi Ci stanik/góra bikini 60C (28C), dół ...oj, tu będą problemy, bo brytyjskie XS (8) może być za duże. Proponuję najpierw prześledzenie tego wątku: http://tiny.pl/kknr Może kostium Miss Mandalay, który opisuje tam Edytaf5? On ma bardzo małe miseczki, więc pewnie po 60D/DD musiałabyś sięgnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjghkdhgldiuhglaid
zobacz w HM i S&A. MOZESZ TAM KUPIC OSOBNO MAJTKI I STANIK, WIEC NAPEWNO DOBIERZESZ OSPOWIEDNIE ROZMIARY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allye
Osobny dobór majtek i stanika to powinien być standard, a nie taki ewenement żeby go musieć podkreślać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjghkdhgldiuhglaid
no wlasnie,ale w wiekszosci sklepow sprzedaja jednak komplety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina08
W H&M i C&A nie uswiadczysz ani 60 ani 65, szkoda czasu. Chyba, ze po majteczki to mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×