Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość ale ta funkcja
Pisaliscie juz do nich?? Tych od n-k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam do n-k jakies 1,5 miesiąca temu bo jak sie okazało jakiś palant mi sie włamał na konto i nie miałam do niego dostępu, a tam moje zdjecia, kontakty, poczta ito zmieniła w ustawieniach adres e-mail wiec nie moglam się dostać ni jak Panowie z n-k powiedzieli że jedyne co moge zrobic to założyć nowe konto na innym adresie ale się wtedy w.....iłam!!!!!!! Zrobiłam taką borutę że szok - napisałam że są niepoważni że tam sa moje prywatne dane itp iże jak to teraz ktos ma tym operować??? No i po 2 dniowych walkach zgodzili sie odblokowac jak im wysłałam e-mailem skan dowodu osobistego żeby wiedzieli ze ja to ja ........ strasznie ciezko sie z nimi współpracuje. Potem wszędzie pozmieniałam hasła. Do dziś nie wiem co to za pacan mi to zrobił. Na szczęście obylo sie bez zadnych głupich rzeczy z jego strony tzn nie podszywal się pode mnie wystawiając komenty i piszac poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie facet od wf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryq
do dupy z tym a poza tym u mnie zniknęła lista aktywnych znajomych w danej chwili i chooooooj....co ja mam teraz zrobić, wymyślili jakąs popieprzoną opcję podglądania a inne rzeczy się spierdoliły....pojebany jest ten portal...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała lady
kurcze:-O a od kiedy ta funkcja juz jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz weszłam i podglądały mnie same konta które przed chwilą usunięto!!! to znaczy że ktoś bardzo sie zataja z podgladaniem ? czy moze jakies masowe kasowanie kont na nk?? cokolwiek to było popieram te drugą alternatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta funkcja
Kobieto, czytaj sobie........ Od dzisiaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktujemy sie z tobą
powiedzcie mi, bo dopiero teraz odkryłam tę opcję:O i dopiero teraz weszłam na NK i czy jak wczoraj oglądałam czyjś profil to widnieje na "czarnej liście podglądaczy" czy to dopiero jest aktywne od rana czy tam od północy? kurde jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała lady
nie krzycz ok?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryq
smiley no własnie z tymi aktywnymi znajomymi to jeśli chodzi o ustawienia to wszytsko powinno być Ok bo nic w nich od wczoraj nie zmieniałam...fuck ta nasza klasa jest pojebana, pora się wypisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta funkcja
ok;-) Od dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuuuuuuuuuuu
mam nowa opsesje, sprawdzam co chwila kto u mnie byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozeszku
a ja wlazłam zaraz po 8 jak przyszłam do pracy na profil szefowej, a mam wyrazny zakaz korzystania prywatnie z internetu hahahah ale bedzie draka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie śmieszy co innego- że są ludzie którzy wchodza na nk co jakiś cZas- a niedługo komunikat o tym zastapi inny:D pewnie częśc dowie się pocztą pantoflową- a część nieświadomie będzie sobie oglądać dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryq
no to też nie to bo wiem że są bo kumpela obok z pracy jest zalogowana a ja jej nie widze!!!!Co za chamy buraczane w tej nk!!Nienawidze ich...Dzięki smiley za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lade bo co
ojej ja tez sie wkopalam,weszlam na profil co robie codziennie mojego bylego teraz on ma satysfakcje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdenoniemoge
właśnie zauwazyłam nową rzecz... jak jestem zalogowana ale np. 10 minut nic nie robie na nk, wiadomo jak to jest - to mnie wylogowuje przy pierwszym po tej przerwie kliknięciu. w sumie dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdenoniemoge
ike :D hehe bedzie ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale jaja, jacyś kolesie nieznajomi oglądają mój profil :D niesamowite xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdenoniemoge
mnie od rana nikt :( ;) mam blokadę galerii pewnei dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to teraz wchodzę na drugi tajny profil i obczajam tego gościa xD ale to chyba znajomy kogoś znajomego bo z mojego osiedla O_o pewnie mu się moje zdjęcie na profilu spodobało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuraiko lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dobrze byc
stalym uzytkownikiem kafeterii :D cale szczescie dowiedzialam sie tu o tej opcji i nie wlazlam na konta zon moich kochankow :D normalnie masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no co fajna zabawa :P na profilu mam takie foto co trochę nie pasuje do rzeczywistości i rzeczywiście może zainteresować kogoś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×