Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Chyba nie będzie to sprzeczne z regulaminem nk?Bo nie wiem nie czytałam:P,tak na wszelki wypadek pytam,ale myślę że nie.Najwyżej nam nowe konto usuną :P. Czekam na meila aktywującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaptrzona załóż sobie szybciutko jakąś lewą skrzyneczkę,ja też z mojego meila nie będę wysyłać,właśnie założyłam nową skrzynkę na tą potrzebę.Jestem nie do wytropienia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklajestem
z nerwow nie chce mi sie wszystkiego czytac.jestem zla😠 pytanko do madrzejszych niz ja ;) gdzie dokladnie widac kto byl na moim profilu i gdzie mam wylaczyc ta DEBILNĄ funkcje!! prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy sobie fajny nowy profil stworzyć na nk.Taki nasz.Fajne pomysły na zdjęcia mile widziane.W tym profilu jest wyłączona ta opcja ale możemy jakiś śmieszny profil stowrzyć i śledzić żeby wszyscy go widzieli.Może jakiś straszny.Trzeba nad tym pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis33
na innym forum ktoś piszę że rozmawiał z administratorem i mają uruchomić nową opcję kto nas odwiedzał od początku założenia profilu!Podobno opcja ma być odpłatna.Wiecie coś o tym?jeśli to prawda to usuwam konto bo to już przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×