Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

morfina--nikt nic nie będzie usuwał :) Jest tylko jedna prośba - nie grzebiemy w ustawieniach. Robi to tylko kocia. Bo jak wszyscy zaczniemy grzebać, to się pogubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollinkowo
zauwazyliscie ze juz nie ma tej opcji "kto cie odwiedził".No przynajmniej u mnie nic takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda helga
onet oczywiscie razem nie wiem czemu zawsze to dzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga-- jak zasady to zasady. Musisz być pod czarnym nickiem. A powód ?? Ktoś już o to pytał - więc odpowiem. Kafe to w gruncie rzeczy zbiór przypadkowych ludzi. A z założeniem tutaj nicku-trzeba się trochę wysilić :) Tym, co są tu przypadkowo - po prostu nie będzie się chciało. A na lipnym koncie na NK - takich "jednodniowych" to nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle wkurwia mnie ta nasza klasa, wszyscy wszystkim takie pochlebne komentarze piszą,a tak naprawdę to wiadomo co sobie myślą o jakimś pasztecie:o ja wykasowałam jedno jedyne zdjęcie z n-k, jak zobaczyłam te komentarze i idiotyczne słowa typu "szekszi":o kurwa, przecież Ci ludzie nie mają po 12 lat!:o jestem tam tylko po to żeby właśnie podglądac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe--opcję odhaczyłaś. To teraz inni będą Ciebie podglądać. Aha! Ktoś tu napisał taką informację,że ta odhaczona opcja nie działa od razu. Czasami trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwp
Jakże ja żałuję, że nie zobaczyłam tego tematu dziś godzinę temu... ale pewnie nie jedna osoba weszła "przypadkiem oficjalnie" na profile swoich byłych i ich obecnych :> No nic, co się stało to się nie odstanie, niemniej niemiła to była niespodzianka:D Pozostaje się wyspowiadać:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tylko na chwilkę i już mnie dzisiaj nie będzie. Wiadomości nie będą usuwane,no chyba że te o zaproszeniach(zaśmiecą potem),więc jeżeli ktoś chce z kimś nawiązać kontakt anonimowo to proszę bardzo.Będziemy kasować tylko wiadomości obraźliwe i takich też prosze nie wysyłać z tego konta.Można podrywać,flirtować,nawiązywać rozmowę ale nikogo nie obrażamy,nie wyzywamy i nie piszemy głupich komentarzy do zdjęć. Powysyłałam dzisiaj parę zaproszeń,jak poodpowiadają będzie dużo znajomych(pamiętajcie prefrowane profile śmieszne,ale możecie dodawać kogo sobie chcecie). Miłej zabawy. Pozdrowienia dla Potworka,Zapatrzonej.......i całej reszty agat-ów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciekawi to, czy widac ze bylam na czyims profilu na stronie glownej czy w galerii... tzn czy jak np obejrze jedno zdjecie z galerii czyjejs to bedzie sie to liczylo jako ze bylam na profilu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, olejcie pierwsze zdanie, chodzi o to czy ogladajac jedno zdjecie z czyjegos profilu bedzie ze ogladalam profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc wszystkimmmmm
Kochani co za maile wysylacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc wszystkimmmmm
za duzo stron. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×