Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

sory foleta weszlam na twoj profil przez pomyłkę.tez zmienilam maila ale nadal wchodze na swoj profil przez te linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie ma sprawy:-)Ja tez na tamtym temacie weszlam do kogos,nawet nie pamietam czyj to byl profil a weszlam ze swojego oficialnego profilu.Chcialam tylko sprawdzic o co chodzi i lipa.Mam nadzieje,ze usuna ten temat i bedzie spokoj.Najwyzej na nowym sobie pogadamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiadomienia
pewnie nie macie powiadomień, bo macie więcej niż 500 znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapatrzona a dlaczego?Czytalas ostatnie wpisy?Wiesz co sie dzieje i dlaczego dobrze bylo by usunac ten temat>Zalozy sie nowy z odpowiednimi uwagami by jakis oszolom nie szukal nas na NK po naszych meilach i nie wklejal tutaj naszych profili.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapatrzona na siebie - Spokojnie, na razie pytam, bo pojawiła się propozycja wykasowania. Możemy zróbmy tak - wyszukajcie posty, które chcecie wykasować i podajcie na śmietnik. Link do tematu + data i godzina postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czytam i znów oczom nie wierzę !! Jak ktoś może być tak prymitywny i chamski, żeby robić coś takiego !! Czy doprawdy w polskim narodzie kultura i dobre obyczaje zanikają ?? ?? ?? Czy przestaje się pamiętać, że nie robi się drugiemu, co nam jest niemiłe ?? ?? ?? Życie już tak jest skonstruowane,że nasze uczynki wracają do nas - i te dobre,i te złe. I kiedyś do tego kogoś,kto w ten sposób się \"zabawia\" - ten zły uczynek wróci. I to w najmniej odpowiednim dla niego momencie. Wtedy na własnej skórze odczuje zażenowanie i bezsilną złość. I przypomni sobie,co uczynił innym na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejeja
ej ludzie a jak znaleźć kogos na NK znając jego email???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zapatrzona :) :) :) Tak,widziałam w Śmietniku. Dobrze zrobiłaś. A swoją drogą - jeżeli wykasowanie całego topiku ma być "dla spokojności" innych - to nie czas żałować róż, gdy płoną lasy. Topik nie ząb - odrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakoś nieodparcie na myśl mi przychodzi rola pani Bożeny Dykiel bodajże w "Wyjściu awaryjnym", gdzie co rusz oświadczała światu, że "podłość ludzka nie ma granic". W filmie wypowiedź miała zabarwienie żartobliwe - a w przypadku NK - tragifarsowe. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się będzie teraz zastanowić - jak przesyłać login ihasłolipnego konta dla tych,którzy będą chcieli się dołączyć. Ale znając pomysłowość uczestników tego topiku - coś dziewczyny wymyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowo---wejdź na swoim czarnym nicku, to pogadamy. Najłatwiej pisać anonimowo,prawda ?? ;) Zapatrzona---jak widzę prowadzisz bujną korespondencję :P A sławni ?? Hm. Chyba nie chcę być sławna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza dalej nie widzi roznicy miedzy NK a kafeteria:-( Na NK swoje dane podalismy dobrowolnie w wiadomym celu.Na kafeteri chcemy pozostac anonimowi.Cz ty naprawde nie widzisz roznicy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworku---te ktore beda chcialy namiary na nasze konto na Nk poprostu trzeba uprzedzic,ze musza podac inny adres meilowy niz ten ktory maja podany w swoim oficialnym profilu na NK:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z drugiej strony - powiem uczciwie,że mój adres mailowy nie trzeba było kasować, bo ja - chyba jako jedyna udzielająca się na tym topiku - nigdy nie miałam konta na NK :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×