Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość no kurde ale nie ma i nie będz
ale po cholerę oni to raz włączają, raz wyłączają:O czemu to ma służyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nom te cFFaniaki...oh żal...
jest..włączyli ją... ja ją potrzebuję ..moge podglądać kolesi a póżniej się z nimi zapoznawać...tak tak tak :D:D:D... wiem że nie którzy się nie cieszą ale mi jest suuuuuuuuuuuuper x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurde ale nie ma i nie będz
a funkcja jest nadal więc można sobie odhaczyć i mieć ją wyłączoną albo i włączoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toaletka
a mi nk nawet sie wlaczyc nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :D ja tam mam ją wyłączoną :P dobrze mi się żylo bez tego, do szczęscia mi to całkowicie niepotzrebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lochnessik ,witam dzisiaj slonecznie:) Czy ktos moze zauwazyl ,ze \"nk\" ma zawsze problemy w tym samym czasie co nasze kafffeeee ? Ten sam serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapatrzonaaa
Nie wiedziałam że ludzie to takie świnie, ktoś zmienił hasło na n-k do naszego konta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapatrzonaaa
wstydźcie się... gnoje, chamy, szm..., pedały ogólnie to ja jestem bardzo spokojna, ale teraz mi nerwy puściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapatrzonaaa
czyżby nasza klasa skasowała nam konto ?:/;/ Jeśli tak to robimy nowe! Wracam za 30 min..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. Nie wiem na ile jest to prowokacja, na ile insynuacja a na ile sama nie wiem co. Ale ja na Tajniaku loguję się bez problemu. Chyba żadna z nas nie byłaby na tyle inteligentna inaczej - żeby zrobić coś,przeciw samej sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam mi cały dzień
nk normalnie hulała natomiast kafe zacięła się na godzinie 12:14 i dopiero działało wieczorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworku, ja pytam, czy wolno dodać do znajomych, czy to też "ściśle tajne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kłopotów z logowaniem - ja logowałam się bez żadnych problemów (no, chyba, ze zamiast tab wcisnęłam capsa i wtedy mi płakało, ze haslo nieprawidłowe ;)) tajniaka do znajomych nie dodaję, chociaż w sumie... tylu mamy już "znajomych", ze pewnie zginęłabym w tłumie i nikt by mnie tam nie zauważył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
nawet jak sie zaznaczy ze nie chc aby bylo widoczne kogo ja ogladalam i kto mnie ogladal to inni maja w profilu ze wchodzilismy na ich profil,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno prawda :P (sorki ale już mnie mdli o tego typu \"rewelacji):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam to znowu ja :) tym razem zadam pytanie z innej beczki ale niektóre z was są obcykane w tej naszej klasie wiec moze ktoras mi pomoze??mianowicie chodzi mi o to jak wykasowac w miejscu gdzie się loguję ( hasło, użytkownik) zapamiętane haslo itp....wchodze na profil mojego byłego chłopaka no i on jutro przyjezdza do Polski na urlop,nie bedzie miał tu kompa bo tam zostawia i niewykluyczone że zajrzy sobie na moim bo pewnie bedzie mnie nawiedzał bo sie przyjaźnimy niby dziewczyny pomozcie jak wykasowac zeby - jesli przyjdzie mu ochota wejsc na nasza klase - zeby nie zobaczyl ze wyskoczy przy logowaniu jego nazwa profilu i haslo w moim kompie ????bo mi zapamietuje to oczywiscie jakby on to odkryl wtopa na maxa , moze wiecie jak to usunąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale ze mnie ciota zrobilam to wlasnie za pomocą ustawien mozilii, nie potrzebnie pisalam wystarczyło chwile pogłówkowac jesli chodzi o poprzednie posty - sprawdzalam to i odznaczenie tej funkcji działa natychmiast, wchodzilam na profil byłego - chwilke po odznaczeniu juz nie bylo "mnie widać" chociaz moze zdarza sie ze nie zawsze "załapuje"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Właśnie wróciłam z tzw. miasta - z zakupami. I stwierdzam z całą stanowczością,że miasto już mnie męczy. Za dużo ludzi - za dużo szumu. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarraa
pewnie ze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×