Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość o ku r w a aaa
no. fajnie chociaż że nie podałam imienia i nazwiska tylko zjebany pseudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asserew
ja tez wczesniej nie zobaczylam i katastrofa łazilam po ludziach ktorych nie mam w znajomych .:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledze ten topik od rana i normalnie niektorzy maja najebane haahah polewka na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
kurwa jaki żal. ;( wczoraj wieczorem jeszcze oglądałam z kumpelką profile na nk i wiecie co ?ona chciała oglądać rożne takie tam ja jej powiedziałam że nie, bo niedługo ma być taka opcja jak na fotce i to niedługo kurwa to kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia22222
Ubaw to będą mieli jak wszyscy normalni zlikwidują konta i zostanie tylko grupka dzieciaków. Wtedy już tv i prasa nie będzie tak o Was pisać. Trzeba będzie na nowo budowac swoja pozycję. Ale wtedy może już być za poźno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
jestem przewidujące już dawno chciałam skasować konto, ale człowiek uczy się na błędach całe życie. teraz mam obciach mimo, że nikt nie wiem, że to ja, ale cóż jak się było u kogoś 300 razy dziennie no to sorry ale co sobie ktoś pomyśli o takiej osobie że chora i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze
no ja tez dzis byłam u mojego byłego lekarza, terapeuty!!!:Dpomysli, ze zostałam jego wielbicielką, no ja pierniczę!!!!!!!!!!!!!!ale chrzanię to, nie kasuję konta:Dkazdy z nas włazi w rozne profile, byłych, lekarzy, intruktorów jazdy itp itd. trudno, chyba swiat sie nie zawali:D, chcociaż wolałabym, zeby jednak nie wiedział, ze weszłam na jego profil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wstawie jakies nowe zdjecie i dalej bede miala ubaw :) Detektyw - inwektyw Nie mowie, ze konta beda znikac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
oo to tych godzin też będzie sporo, ale co ja mogę zrobić pewnie się zastanawiaja kto taki zjebany pseudonim wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwór z Loch Ness --Moim zdaniem to nie Informatycy mają ubaw -lecz my z nich że takie badziewie wymyślili -pokazali KLASĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
to nie ma od początku bo ja na niektórych profilach [ zwłaszcza takim jednym ] byłam codziennie tylko że np' czwartek godzina 3 ? tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia---masz rację :) Ja śledzę NK od początku jej powstania. Prowadzący ten portal już nie wiedzą,co wymyślić,żeby ściągnąć jeszcze więcej "klientów". Lecz tym razem - strzelili sobie samobója :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaod
Ludzie czy poza tą godziną 6.29 ma ktoś wcześniejsze wizyty??????Kilka minut po 6 rozpoczęłam buszowanie i oczywiscie zajrzałam na konto byłego, nie wiem ,po co,zawsze to robie,kurwa no!co on teraz pomyśli sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
Widze, ze wy dalej rozprawiacie o naszej klasie:D Odznaczylam sobie te opcje na moim prawdziwym koncie i widze, ze odwiedzil mnie moj byly. Dzwonie do niego i pytam sie jak mu sie podobaja moje zdjecia, a ten udaje, ze nie wiem o czym mowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
*ze nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Ale panika, ja pierdolę. Niezły mam ubaw. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
tylko raz ale fajnie kocham cie Potworku :P już się bałam :D bo konto już mam jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszkurwa
Jakie tam finito, ja mam swoje alter ego, ktore bezwstydnie buszuje dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ku r w a aaa
Z nudów to prawda ;) Myślicie że jak napisałam xywkę taką głupią to się domyślą że to ja ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia moja córcia
O ja pirdole ale macie problemy wezcie wrzuccie na luz, nie przejmujcie sie tym tak! A co myslicie ze waszych fotek nikt nie ogląda? ja dzis tez wchodze patrze a tu odwiedzaly mnie calkiem nieznane osoby i jedna ktorej szczerze nienawidzę i ona raczej za mną tez nie przepada hiehie a po co weszla na moj profil? z czystej ludzkiej ciekawosci. Kazdy ją w sobie ma. ja tez zanim sobie odhaczylam te funkcje odwiedzilam stronke takich dwoch debili blizniakow cosmy sie kiedys wyzywali od chujów kurew itp. weszlam dla zwały troche sie z nich posmialam no a teraz oni niestety nie wejda na moj profil bo mam zablokowany dla obcych :P i juz mam te funkcję odznaczoną i po klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Od wczoraj albo przedwczoraj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×