Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość panika się zrobiła
ja myśle że gdy reszta osób się kapnie że zrobili taka funkcje,to każdy ja zablokuje i tyle.ja juz zablokowałam,mąż i syn też.powiadomiłam też najbliższych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ludzie a nie lepiej wymyslec jakis bardziej zwalowe imie i nazwisko ? :) Takie jakies dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, chyba przegrałam życie - nikt do tej pory dzisiaj nie odwiedził mojego profilu :) Za to ja mogę pochwalić się tylko jedną wpadką z niewiedzy o nowej funkcji ;) O kilkanaście sekund za późno weszłam na kafeterię :D Resztę \"wpadek\" zaliczam z lipnego profilu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik nowe pomysły mile widziane.Dawajcie dziewczyny,zorbimy najfajniejszy profil na nk,pamiętajcie tylko że ma być śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdc
ja dziś weszłam na profil dziewczyny mojego byłego (jestem w sumie z nimi w dobrych stosunkach)jak tylko się zorientowałam o zmianach natychmiast dodałam komentarz do jej najnowszego zdjęcia.Cyba lepiej to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, a swoja droga uwazajmy, moga czaic sie osoby ktore nam ta zabawe popsuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz padne ze smiechu, ktos wyslal zaproszenie do Mariana Paździocha :D i Jozina z Bazin :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo hihih pierwszy kafeteryjny gość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale będzie doborowe towarzystwo wśród znajomych:). Dziewczyny i chłopaki działajcie,ja idę pod prysznic,potem zajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×