Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Lochnessik tez rozumiem co masz na mysli i nie chce zmieniac tematu tego topiku ............mialam na mysli ze jesli taki pan jest juz bylym to jakis powod musial byc. Ja daje ludziom zawsze druga szanse ale tylko jedna . Wychodze z zalozenia ze dasz palec a wyrwa reke. I tym optymistycznym akcentem zegnam sie na dzis :):) P.S. Powlazilam sobie z dwadziescia razy na profil takiej wrednej , teraz sie bidna denerwuje ze ktos jej ciagle wlazi hahah Ale fajnie dziewczyny ze mamy to wspolne konto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie, możemy normalnie dawać komentarze do profilu różnych osób i zapraszać ich? Dobrze myślę, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli osoby te nie maja zablokowanej tej fukncji to tak . Hmmm ,jesli ktos chce komentowac z tego konta to mysle ze ma na mysli zlosliwe komentarze ( skoro ma byc anonimowy) . Nie wiem jak inni ale ja mysle ze zlosliwych komentarzy nie powinnysmy wysylac. Co innego podgladanie a co innego komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych złośliwych!!! chciałam tylko zobaczyć, czy ktoś podchwyci flirt :) chodziło mi o hasło: ale ciasteczko :)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌼 znalazłam wasz topik i bardzo mi sie podoba wasz pomysł z tym kontem. mam pytanie: czy mogłabym sie do was przyłączyć? kumpela z którą się pokłóciłam dwa miesiące temu wlazła do mnie dwa razy zanim się skapneła ze teraz wszystko widać. a kłótnia była niemała. pewnie paznokcie wszystkie zżarła ze wstydu. widze ze ma nowe zdjęcia dodane a głupio mi teraz się u niej pokazać. tej funkcji niechcem wyłączać bo jestem ciekawa kto mnie odwiedza. jak co to mój adres: ewka812@gmail.com dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko wszystkim :) Ufff. Gości wywaliłam na plażę :) W domu wreszcie częściowo tzw.święty spokój :) Zaraz idę opielić róże - bo cholerstwa pozarastały . Czemu najszybciej z wszystkich roślin rosną chwasty ?? ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworku, a jak się to konto nazywa? Popatrzę sobie, gdzie buszujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny zbiorowy bo jest 4107 znajomych ::D,więc napewno nikt nie zajarzy jak będe buszować po profilu znajomych ze to ja.utworzylam lewe konto tzw"kukielke"ale mam zero na niej znajomych wiec to troche moze dac do myslenia jak bede lazic po z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiadomienia zawsze były, ale na naszym profilu ich nie widziałam, nie wiem - moze ktoś je włączył. a moze po prostu do samego dołu strony nie zjeżdżałam ;) mi sie parę razy zdarzyło, że jak weszłam to nie było listy ostatnio odwiedzających osób - dziewczyny, nie zmieniajmy ustawien - zresztą, co z tego, ze ktos zobaczy, ze nasz profil buszował po jego profilu ;) w koncu nasze imię jest legion;) nikt się nie domyśli, kto kryje się pod tym profllem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy ta funkcja juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!! to juz dawno bylo.na swoim koncie ją wylaczylam,bo poco ma ktos wiedziec ze jestem online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna maupa
a ja weszłam na profil mojego byłego i jego nowej żonki, a moja była niedoszła teściowa i jego wszystkie siostry buszowały u mnie. ale jazdaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna maupa
a teraz se weszłam na profil mojej byłej szefowej ze spożywczaka, z która się kiedyś pożarłam, podgladałam jej ślicznego mężusia z łysa pała i karkiem jak pudzian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
kro- zaprosilam andrzejka do znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
a tak w ogóle dziewczyny to sie zdemaskowałyscie niektóre, bo podalyscie tu na forum maile i z nich widac wasz prawdziwy profil na n-k :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
podajcie ten login ze zborowego konta to was dodam do znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakim sposobem przez maila
można sprawdzić profil danej osoby na nk??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewww
nie da sie przz maila sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
można, jeśli taki mail ta osoba podała przy zalożeniu konta na n-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlshrnii
matko dziewczyny wy naprawde pogłupialyscie podajac te maile, sprawdzilam wczesniej tylko 2 a teraz juz widze profile innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×