Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość mam pytanieeeeee
mi chodzi o to, że np. wysyłam ze strony głównej zaproszenia na maila pewnej osoby, któa już MA konto na nk, więc zostaję przekierowana na jej profil, i właśnie, czy ona zobaczy gdzieś na swoim profilu, że ja jej wysłałąm zaproszenie a potem zostałam przekierowana na ten profil (zaznaczam,że funkce o widoczności mam odhaczoną) ale czy z tytuły PRÓBY wysłania jej zaproszenia ona będzie o tym wiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smilay - odpowiedziałam Vaniliowa - mozna poprostu zmienic adres email na n-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanieeeeee - będzie widziała ze jej wysłałas zaproszenie hehhe to nie próba tylko zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_klapa
tak bedzie widziala, ale jesli poslalas je z trefnego konta to co za problem:)? Gorzej jesli z prawdziwego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeeee
dzięki za odp :) tylko i wyłącznie z fałszywego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zobaczy - przynajmniej ja na swoim nie odnotowalam tego. jedynie jak nie ma konta na n-k, to wtedy dostanie maila z zaproszeniem. wszystkie opcje przed chwilą przerobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie cos sprawdziłam, jesli ma sie zaznaczona opcje "nie pokazuj kogo odwiedzilem i sam nie wiem kto mnie odwiedził" a potem sprawdzy sie przez mail to zostaje ta osoba podana jako gość,czylimimo tego ,że mamy zaznaczone "nie pokazuj kogo odwiedzilem" to i tak pokazuje tak mi pokazało nie chce robic paniki bo ja i tak mam lewe konto więc mito wisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to oni sami tam maja straszny bałagan na tej n-k, niby ma nie pokazywac a pokazuje itd hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza - wiec pewno wszyscy sprawdzają heheheh dawno juz sie nie udzielałam tak na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwór - jak wpiszesz mail to przekieruje na strone tej osoby (jesli taki mail ta osoba podała) i odznaczy się ze odwiedziłas tą osobe jesli mail który szukasz nie jest podany ne n-k to na to konto email zostanie wysłane zaproszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny prosze oficjalnie o dodanie mojego profilu do znajomych w nagrode za ostrzezenia :D :P lub podajcie login zbiorowego to was dodam (musze sobie dorobic znajomych zeby bardziej prawdziwie wyglądało) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwór - nie koniecznie, jesli szukasz po emailu to funkcja szuka w bazie tego własnie e maila i przez to przekierkowuje na stronę uzytkownika mysle ze administratozy moga widziec ip ale to zaden problem, zwłaszcza na waszym profilu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
założyłam lipne konto ale jak szukam to mi nie wyszukuje, jakby nie istniało. wie ktoś co jest grane?? pleaseeeeee o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 111 - hmmm mysle ze mozna dojsc do ip ale co dalej, widzisz ze administratozy maja tyle do roboty ze nie moga sie ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... przez naszą klasę można już : -oglądac fotki zupełnie obcych ludzi,zdobyć ich dane -wysłać prezent -jakis cholera wie co to czekoladowy telegram :), kwiaty -namierzyć kogoś po mailu ( nie wiem czy słyszałyście...ja czytałam głośny artykuł o tym, że pracodawcy stosują teraz taką technikę, jedną z form sprawdzenia kandydata jest wlasnie nasza klasa.....lukają na fotki i czasem od razu można ocenić czlowieka ) - zobaczyć kto wchodził na twoje konto -zobaczyć kto jest aktywny - dzwonić -widzieć opisy jak na gg -widzieć kto dodał opis i do kogo z naszych znajomych Jeszcze wymyślą coś głupiego i się wypisuję z naszej klasy..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bo ktos mial wlączoną tą opcje aktywnych znajomych ,i wtopa bedzie jak ktos powie tej osobie ze widzial go o danej godzinie na nk,to od razu sie pokapuje ze ktos sie wlamał.ale lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×