Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość moze niech tata razem z kasa
widze, ze jestescie obcykane. wczoraj przeczytalam pol topicu, ale nie znalazlam nigdzie informacji czy to pokazywanie u kogo sie bylo dziala wstecz. przyznam, ze mam ukryte powiadamianie, ze kogos ogladam i ogladalam dzisiaj pare osob, ktore mnie nie znaja, a ja znam je ze slyszenia. i chcialabym odhaczyc zeby zobaczyc kto u mnie bywa, czy osoby, ktore dzis odwiedzialam tez mnie zobacza? ile odczekac aby wlaczyc ta funkcje jednak tak aby mnie nie nakryli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Odpowiadam na pytanie czy dziala wstecz - nie dziala. Ale nie wiem czy ktos zauwazyl ,ze ta \"historia\" podgladaczy ma okreslana pojemnosc -chyba . To znaczy przykladowo 30 osob ,czyli jak odwiedzi nas 31 to 1 znika. Lochnessku cieplo Ci ? kochana ja mam za oknem 38 stopni ( pochmurno jest) i 97% wilgoci . Gdyby nie kawa to padlabym jak kawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik :) :) Jak to ująć ?? Hm. Chyba najlepiej tak - JA ZIMNOLUBNA JEEEZZZDEM . Dla mnie wszystko powyżej 20 stopni - to już cholerny upał :( A taka temperatura, jak u Ciebie i taka wilgotność - to "zabójstwo" dla mnie ;) No,co poradzę,że nie znoszę upałów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet jest misiowaty
to ja pytalam o dzialanie wstecz ;) dzieki za odpowiedz, tak mi sie tez wydawalo. i nie cierpie upalow rowniez, chyba, ze moge je od rana do nocy spedzic nad woda, w innym wypadku ich nie toleruje. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie mozna zrobic tak,ze te wiadomosci co przychodza i sa przez nas wysylane to beda kasowac sami zainteresowani?Tzn.ci ktorzy pisali do innych?Dzis jak wchodzilam na wiadomosci to wszystko bylo przeczytane nawet to do mnie.Ok nie ma sprawy ale moglo sie tak zdarzyc,ze zostalo by rowniez skasowane zanim bym to przeczytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoje prywatne konto czy na twoj profil-bo to roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioleta---wiadomości kasujemy mniej więcej raz na dobę. Bo strasznie duuużo ich się robi. I przyznaję się bez bicia - to ja, cholera,skasowałam. Myślałam w swojej naiwności,że wszystkie przeczytałyście. Mea culpa - i sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profil. Z moim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. A jaka jest różnica między profilem a kontem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie taka,ze ten ktos odwiedza Twoj profil jako Gosc a jak wchodzi na Twoje konto tzn.ze ma mozliwosc zmieniania Twoich danych osobowych i takie tam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli Cie odwiedza to masz cichego wielbiciela na kafe.:-DOdnalazl Cie po meilu na NK.Dziewczyny juz pisaly o tym problemie z meilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a powiadomienia (nowo dodane zdjęcia, komentarze itp) zniknęły, czy tylko u mnie taki problem? nawet w ustawieniach prywatności tego nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizssss
u mnie tez nie ma powiadomien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co to robisz?Wystarczylo opisac tamten temat i juz- a tak zacznie sie od nowa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde!! zmienilam mail ale i tak mi wchodzicie na moj profil nie rozumiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskasss
hej no ja mam tak samo tez zmienilam maila i co gowno dalejmi wlazicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuhuhuhuhu
chyba się liczył mail podany podczas rejestracji na n-k :/ a jak ktoś już raz wlazł, to przecież zna drogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskasss
zmienilam maila w edycji profilu ale jak z innego konta probuje sie odnalezc przez starego maila to mnie nie odszukuje ,a z tego u gory linku przekierowuje mnie na moj profil .co to do kurwy jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trzeba pomyslec o skasowaniu tego tematu.Co o tym myslicie?Mozna zalozyc potem nowy z odpowiednimi uwagami dla nowych uczestnikow zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskasss
juz ktos zglosil topik do usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×