Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

A chodziło o to nieszczęsne szukanie osób na NK po adresach mailowych. Pamiętasz przecież - co poniektóre podały adres mailowy taki sam, jak na NK. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ,dzieki Lochnesik bo nie bardzo wiedzialam o co lata. Czyli zeby sie nie zdemaskowali po mailach tak ? Widze ,ze lubisz te same filmy co ja :D:D:D " Podlosc ludzka nie ma granic":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to ja aktorstwo Bożeny Dykiel lubię :) Podobnie - jak książki Joanny Chmielewskiej :) Nooo.O te maile chodzi. Polatali,poszukali i znaleźli po imieniu i nazwisku. Niefajnie się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero przeczytalam ze napisalas drugi post. Nie bede komentowac ;) ale wydaje mi sie ze jak ktos chce z ukrycia cos robic to powinien byc na tyle kumaty zeby sobie zalozyc nowy adres emailowy specjalnie na te okolicznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik--- to się wtedy wszystko bardzo szybko działo.Naprawdę. Dziewczyny - nie wiedząc nic o nowej funkcji - polatały po swoich byłych, teściowych,szefostwie i jeden dobry Bóg wie, po jakich jeszcze profilach. Panika była ogólna. Więc jak Zapatrzona wpadła na pomysł ze wspólnym kontem,a kocia je założyła - to dziewczyny dawały pierwsze lepsze adresy, jakie miały. No i tak wszystko wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Bozenke uwielbiam , taka swojska babka. Chmielewska czytalam pasjami ale teraz mysle ,ze ktos dla niej pisze a ona daje tylko "scenariusz". Moze znasz amoze nie ale jak lubisz sie posmiac to ja Ci polecam Krystyne Nepomucka ,najbardziej lubie jej serie "Niedoskonala".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz jak rozumiem wszystko zostalo usuniete z tego topiku ,tak ? Trzeba byc ostroznym ;) Ja tam andal chodze po ludziach z mojego konta i niech widza ze chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio to nie mam zbytnio czasu na czytanie. Za to w zimie, jak jest mniej roboty - czytam pasjami :) Uwielbiam powieści historyczne. No,i generalnie historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To polecam Ci na zimowe wieczory wlasnie Nepomucka "Milosc niedoskonala " , "Malzenstwo niedoskonale"...... itd. Teraz sie pozegnam bo u nas swieto panstwowe no i dlugi weekend :):) Lochnessik ,- takze milego weekendu Ci zycze , "bezgosciowego " :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworek, widzę, że Was niepotrzebnie zestresowałam :). Podałam swój prawdziwy profil do N-K, ale na Tajniaka się nie logowałam, więc nie sypnęłam :D Ja też lubię Chmielewską, ale starą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapatrzona---nie śpisz jeszcze ?? Coś tak zamilkła ?? P.S. Ja do końca to dokłanie nie wiem, jak - ale są tacy, niestety, co wiedzą. Niech lepiej ludziska z tego topiku sprawdzą,czy taki mail nie podali na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci na tym mailowo-zdjęciowym topiku świetnie się bawią. Jak im delikatnie zwrócić uwagę, żeby trochę uwazali na maile,które podają ?? Nie chcę,by uznali,że wtrącam się w nieswoje sprawy - w końcu to ich topik. Tiaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworku, wiem (choć dalej nie wiem, jak to się robi :D), tyle że ja się ujawniam na Kafe, a podałam link do profilu, z którego nie robię nic nielegalnego :P, więc niepotrzebnie może nastraszyłam :D Ale widzę, że wszystkie grzecznie zeszłyście do podziemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja już znikam - idę na TV. Chcę obejrzeć "Monster", bo jakoś do tej pory ten film mi gdzieś "uciekał" Spokojnej nocy wszystkim :) I do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo zobacz tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3787179 Wszyscy,którzy weszli na ten porady nam profil - są już w słynnej opcji "Goście"." potworku, jak ma się odhaczoną opcję "goście", to można hasać do woli i nie widać, ze się było u kogoś. owszem, wtedy się nie widzi, kto był u mnie, ale to juz mnie osobiście mało obchodzi. albo zawsze mozna wejść na czyjeś konto z naszego wspólnego profilu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja właśnie jestem po ostatnich zajęciach na podyplomówce i zaczęłam weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×