Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość żal pl
no własnie...cos im sie spietoliło:P:classic_cool: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :) nasz temat wykopany został a ja nie mogłam go znaleźć od wczoraj, ślepa byłam czy co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam wcześniej pojęcia, że aż tyle dziwnych profili istnieje na n-k. Niektóre są fajne ,inne całkiem idiotyczne.Nie mogę oprzeć się wrażeniu, ze robi się z tego portalu powoli straszny śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkkaaa
Czy ja również mogłabym prosić na maila login i hasło na nasza klase?? asia291@buziaczek.pl bardzo prosze i z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwó z Loch Ness
O ja cieeeee Ależ mnie głowa boli :( Co za cholerna pogoda . A co tam słychać w szerokim świecie ?? I tak w ogóle to dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myslalam ze dozyje dnia w ktorym uslysze nowe wersje piosenek z mojej mlodosci !!!! http://www.youtube.com/watch?v=hdJN0ss7jA0 http://www.youtube.com/watch?v=60RzAR8I6kU&feature=related P.S. Wzruszylam sie haha wiec postanowilam wrzucic tutaj. W koncu ten temat jest o tym jak grzebiemy w przeszlosci i we wspomnieniach. Po to chodzimy na profile naszych ex\'ow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaniliowa jesli jeszcze będziesz tu zaglądać, to chyba moge Ci pomóc :) Jeśli masz przeglądarke Explorer ( czy jak sie to pisze) u góry strony internetowej masz zakładkę NARZĘDZIA, tam wchodzisz w \"ustawienia internetowe\", później w \"historia przeglądania\" (takie z zegarkiem na obrazku) tam masz funkcję \"usuń pliki tymczasowe, historię, zapisane hasła....\" i klikasz guzik usuń wyskakauje Ci tabelka i wybierasz co chcesz usunąc lub wszystko na raz. Nie bój sie nic złego sie nie stanie, najwyrzej komp będzie Ci szybciej chodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że wchodziąc na narzedzia pierwsza od góry jest zakładka "usuń historie przegladania " i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zns
hej :D nie chce mi sie logować jak coś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zns
Mimo trwających wakacji zespół nk pracuje pełną parą. Już jutro zaczynamy letnie porządki, dzięki którym będzie można określić jakiego konta, rzeczywistego czy fikcyjnego, jesteś właścicielem. W związku z wprowadzeniem tego rozróżnienia zmieni się regulamin, który będzie trzeba ponownie zaakceptować, by móc bez przeszkód korzystać z naszego serwisu. Jutro podamy wszystkie szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zns
nasze jest fikcyjne :D tak w ogóle to cześć Potworku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Zgadzam sie co do kont psa ,myszy ,szczura itp.... Ale jak sprawdza czy konto jest fikcyjne ? Autoryzacja numerem pesel to debilizm i tyle. A co z kontami rodzinnymi ? Ja mam rzadkie nazwisko i raptem 20 osob o tym samym nazwisku mamy na wspolnym profilu ,do ktorego wszyscy maja haslo ,wiec czy ono jest fikcyjne bo korzysta z niego wiele osob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×