Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość janola

dobry terapeuta we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość
hm, słyszałam o tej charakterowni, przeglądałam profil tej pani na jakimś znanym lekarzu. chcemy się wybrać z mężem do specjalisty, ale z drugiej strony fajnie, jakby to było miejsce zeby swobodnie bez presji porozmawiaći sobie wytłumaczyć pewne rzeczy. w większosci dobrze piszą na ich temat więc może tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad pójściem do Pani Markowskiej. Koleżanka mi ją poradziła i dała kontakt. Napisałam do niej emaila i wydaje się rzeczowa. Zareagowała miała dla mnie czas. Zresztą koleżanka mówi ze często korzysta bezpłatnie z kontaktu emailowego gdy sobie juz nie radzi. Pani Anna przyjmuje w gabinecie w centrum terapii dzieci i młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszam
no wlasnie ja chodziłam do Pani Katarzyny Włoch i po paru spotkaniach z nią faktycznie o wiele lepiej sie czułam. Wiadomo że taka terapia na jednym spotkaniu nie powinna sie zakończyć dlatego warto kontynuwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza27
Myślę, że liderem jest zasłużenie poradnia http://psycholog-ms.pl/poradnia/, ma same dobre opinie, cóż się dziwić - są naprawdę profesjonalni, można się bez skrępowania otworzyć, wygadać... pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam terapię grupową kontakt 883 686 086 lub drs.amarkowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaKaśka1
Jest nowy gabinet, Wrocław, Ostrowskiego (tam gdzie był urząd marszałkowski, bardzo przyjemny gabinet ) mają tam nowy program i sprzęt do biofeedback z USA. Raz że bardzo się dobrze na tym pracuje, dwa nawet w formie gier ( i to ściganek), ale przede wszystkim można zobaczyć, sprawdzić swoje reakcje na "tematy" Dzięki temu zobaczyłam co tak naprawdę mnie stresuje i wprawia w lęk. Polecam pani Renata Raczyńska, www.pomocpsycholog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismena567
Idż do p. Włoch, ja również do niej chodziłam. W sumie to "wyciągneła" mnie z dołka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina963
Mnie wyciągnęła z depresji p. Magdalena z poradni http://psycholog-ms.pl/poradnia/ na Legnickiej. Dzięki niej jestem teraz pogodnym człowiekiem z dużą dozą optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga osobie z mojej rodziny, ale to w Krakowie - http://www.psychoterapia-wollek.pl Ale być może ma kogoś polecanego w innych miastach, więc pytajcie. Nie każdy faktycznie ma dobre intencje, trzeba znaleźć odpowiedniego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evangelina789
Moim zdaniem najlepsza poradnia we Wrocławiu to ta na Legnickiej, znam parę osób, które wyszły z dołka i większość korzystała właśnie z tej poradni: http://psycholog-ms.pl/poradnia/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zainteresowanych psychoterapią poznawczo-behawioralną -Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu https://cppb.pl psycholodzy, psychoterapeuci (certyfikowani) psychoatrzy, seksuolog, neuropsycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Immis
ja byłam w Charakterowni, bardzo mi pomogli. Od razu jakoś te problemy stały się lżejsze. wiem ze dam radę stawić czoła bo warto :) bardzo dobrzy specjaliści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Panią psycholog Markowska Anne ktora przyjmuje na Kozanowie. Pomogła mojemu synowi z depresja a koleżance z synem z ADHD Tel. 883 686 086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelfa
Faktycznie, wiele słyszałam o charakterowni - a zagłębiałam się w temat bo sama musiałam sie udac po pomoc psychologa. i szczerze mówiąc jestem im bardzo wdzięczna bo w końcu normalnie zaczęłam żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę polecić p. Kasię Wiśniewską, pamiętam ją jeszcze ze szpitala na Kraszewskiego, traktuje innych po ludzku i z wielką życzliwoscią, uwagą, może to banał, ale znam psychologów dla których to wcale nie jest takie oczywiste. teraz przyjmuje chyba prywatnie, wyskakuje mi w przychodni Med-fix, nie wiem gdzie to jest dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimika
no ja słyszałam o Charakterowni - pozytywne rzeczy bardzo! i to że pomagają w sytuacjach dołka psychicznego...ja jakoś nie mogę się podnieść po rozwodzie i chyba się odważę i pójdę tam po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deria55
zgadzam się, Pani Katarzyna i cała Charakterownia jest bardzo pomocna., ja jestem mega zadowolona z jej pomocy - w końcu jest jakaś konkretna pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydyka42
Witam, Ze swojej strony mogę polecić psychoterapeutkę Karolinę Pietrzak. Pani psycholog pomogła mi przebrnąć przez trudny okres mojgo życia i zmierzyć się z moimi lękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość def321
A ja polecam specjalistów z nowej poradni na Ołtaszynie / okolice Wojszyc, Wysokiej i Bielan Wrocławskich - www.rewersinstytut.com. Ul. Zwycieska 18a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawka8
Wspomniana powyżej klinika Psychomedic oferuje naprawdę świetne rozwiązanie. Sesje z psychologiem przez Skype mogą okazać się zbawienne. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, w których okolicy nie ma gabinetu. Tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype można dowiedzieć się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha84
Panią Karolinę Pietrzak poleciła mi koleżanka, zapisałam się już do ośrodka Przystań na pierwszą wizytę. Znajoma jest bardzo zadowolona i nadal do niej chodzi, mam nadzieję, że mi tez podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boreczka
z całą pewnością dobrym terapeutą jest Pani Katarzyna Włoch z Charakterowni. Delikatna, konkretna, na prawde godna polecenia babeczka! pomaga i to jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry psycholog to niewątpliwie pani Senderowska, poradnia znajduje się na ulicy Legnickiej, więcej informacji na stronie http://psycholog-ms.pl/poradnia/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milli5
ja wlasnie znam Panią Katarzyne z Charakterowni - i faktycznie mogę potwierdzić że jest jak najbardziej dobrym specjalistą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Martę Szalek . Przyjmuje na Zwycięskiej w poradni Rewers. Pani Marta jest uważna, wnikiwa, zwróciła mi uwagę na sprawy które były dla mnie zupełnie niedostrzegalne. Duża fachowość i wrażliwośc. Polecam osobom, które tak jak ja mają problemy ze znalezieniem swojego miejsca w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×