Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość janola

dobry terapeuta we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość
Ja moge polecic marte kwiatkowska. Chodzilam do niej jakis czas temu regularnie na terapie.ona laczy metody psychologiczne i energoterapeutyczne.bardzo mi pomogła widzialam ze niedawno otworzyla gabinet rownowagi psychofizycznej we wroclawiu.ale nie pamietam stronki mam tylko numer do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaKa1
Przyznam, że miałam opory przed terapia online, ale teraz uważam, że jest to dobry pomysł, ponieważ można w ten sposób mieć dostęp do specjalisty. Tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ jest naprawdę świetne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Markowska -Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaK456
Polecam panią psycholog Ewę Baran. Miła, empatyczna, dobrze wykształcona i skuteczna. Ma gabinet na Curie Skłodowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia poznawczo-behawioralna, książka "Umysł ponad nastrojem". - 20 sesji Mindfulness , Kabat Zinn, Danny Penman- 8 sesji terapia Gestalt - trend zniżkowy możecie sprawdzać, czy znów idą w to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia poznawczo-behawioralna, książka "Umysł ponad nastrojem". - 20 sesji Mindfulness , Kabat Zinn, Danny Penman- 8 sesji terapia Gestalt - trend zniżkowy możecie sprawdzać, czy znów idą w to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirka2999
Klinika Psychomedic z Warszawy ma świetnych specjalistów. Można się do nich umówić pod nr 22 253 88 88 . Mają terapię przez Skype, która jest bardzo pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast podpowiem, kogo NIE polecam...pani Anna Rudkowska Mytych ....Niestety moja opinia nie jest pozytywna. Uważam, że podejście do pacjenta było nieprofesjonalne. Zostałam potraktowana tak, że pogorszyło to jeszcze mój stan. Na szczęście szybko trafiłam na dobrego specjalistę, czego o tej Pani powiedzieć nie mogę. Szczerze mówiąc, mój dość długi kontakt z tą Panią wyglądał raczej na relację z toksyczną koleżanką, niż na profesjonalny kontakt specjalisty z pacjentem. Może to kwestia małego doświadczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogła Pani Maja Szymczyk. Dzięki niej wyszłam z depresji w którą wpadałam coraz głębiej. Teraz mam siłę żeby żyć. Lepiej dogaduje się z bliskimi. Poleciłam ją mojej koleżance jak zostawił ją mąż i wiem że też jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę od Wrocławia- Legnica, ale przecudowna pani Paulina Fuks. świetna terapeutka./ Empatia aż od niej kipi, a z gabinetu nie chciało mi się wychodzić,miałem wrażenie że znamy się mase lat jak rozmawialismy. zero krytyki, samo wsparcie.Aż powiem, że szkoda, że mi się polepszyło bo z całej choroby najlepiej wspominam panią p[auline ;-) z całego serca polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Karolinę Karolczak, jest najlepsza. Bardzo mi pomogła :) Tutaj strona www.pomocpsychoterapeuta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, po latach terapii chciałabym odświeżyć temat, kogo polecacie teraz :) 

I pytanie do Pani/Pana, która odradzała p. Rudkowską-Mytych. Chętnie pogadałabym na priv. Jeśli to przeczytasz odezwij się:) 

Dnia 23.01.2018 o 18:57, Gość gość napisał:

ja natomiast podpowiem, kogo NIE polecam...pani Anna Rudkowska Mytych ....Niestety moja opinia nie jest pozytywna. Uważam, że podejście do pacjenta było nieprofesjonalne. Zostałam potraktowana tak, że pogorszyło to jeszcze mój stan. Na szczęście szybko trafiłam na dobrego specjalistę, czego o tej Pani powiedzieć nie mogę. Szczerze mówiąc, mój dość długi kontakt z tą Panią wyglądał raczej na relację z toksyczną koleżanką, niż na profesjonalny kontakt specjalisty z pacjentem. Może to kwestia małego doświadczenia ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×