Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolllllaaaaa

skąd bierzecie pudełka na przeprowadzkę

Polecane posty

Gość gość
ja kupiłam bezpośrednio u producenta http://www.wok-kartony.pl/, bardzo dobra jakość, cenowo wyszło mnie to korzystnie i generalnie cała przeprowadzka poszła sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast zgłaszam się do tej firmy http://wtryskownia.eu/ mają bardzo dobrej jakości opakowania kartonowe, śmiało mogę je polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITAX
Jeśli poszukujecie kartonów do przeprowadzki zapraszamy do naszego sklepu internetowego pakujsolidnie.pl znajdziecie tam kartony klapowe wykonane z tektury szarej 3 i 5-warstwowej w bardzo dużym wachlarzu rozmiarów. Z pewnością coś dopasujecie do swoich potrzeb. Znajdziecie tam również różne taśmy pakowe, wypełniacze do kartonów SKROPAK i dużo więcej. Wpadnijcie do nas - zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oddają bo w dniu dostaw wszytko jest prasowane, albo wykorzystywane do innych celów ;) To wcale nie znaczy, ze nie mają. Jednak te sklepowe zwykle są porozrywane, małe, uszkodzone w jakiś dlatego ja kupowałam nowe, na potrzebę przeprowadzki w http://crosspack.pl/ . Do tego firma ma folie i taśmy, przydatne rzeczy do przeprowadzek i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poana
Najlepiej to zatrudnić firmę, która te kartony załatwi za Ciebie. A na przykład Japa&Co da Ci takie, które są w kształcie szafy, żeby nie pogniotły Ci się ubrania. Do tego, dzięki nim ,całą przeprowadzkę będziesz mieć z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej bezpośrednio od producenta bo wtedy możemy mieć pudełka dowolnej wielkości, lepiej się spakować i zabrać się na raz z firmą przeprowadzkową. Mocne kartony produkuje WOK www.wok-kartony.pl/ Braliśmy od nich i nic się nie rozerwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumara
A po co kupować pudełka, jak można zatrudnić firmę, która nie tylko pudełka załatwi za nas, ale też całą przeprowadzkę? Odezwij się do firmy Japa&Co i nie będziesz musiała szukać żadnych pudeł i kartonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę firmę przeprowadzkową i kartony załatwiamy we własnym zakresie od www.crosspack.pl . To znany producent, produkty ma w cenie i bardzo solidne, również mogę go polecić jeśli masz możliwość zamówienia na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tustisa
Faktycznie Japa&Co może przywieźć kartony, i to w każdym kształcie. Nawet dostaniesz karton w kształcie szafy, żeby nie pogniotły Ci się ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ95
ja skorzystałam z oferty www.interstylpak.pl, bez których nie wyobrażałem sobie przeprowadzić mojego przeniesienia do Katowic. Hurtem wychodzi naprawdę groszowo za ogromną ilość pudeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritkaaa
Zatrudnij firmę, która zajmuje się przeprowadzkami, na przykład Japa&Co, a oni załatwią Ci kartony jakie tylko będą Ci potrzebne. Jest to bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kartony najlepiej zamówić u firmy, która ich produkcją się zajmuje. Ja swoje zamawiałam na www.crosspack.pl Takie rozwiązanie jest o wiele lepsze od wynajdywania jakiś zużytych kartonów, które rozpadną się w trakcie przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio się przeprowadzałam i skorzystałam z wynajmu. Wynajmujesz pojemniki, tyle ile potrzebujesz. Wychodzi taniej niż karton i pózniej nie ma żadnych problemów co zrobić z kartonami. W Warszawie jest firma z której korzystałam.Firma nazywa się Polkrate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudełka do przeprowadzek można kupić u firmy, która ich wytwarzaniem się zajmuje. Szeroki wybór kartonów w dobrych cenach mają na www.wok-kartony.pl Zawsze gdy potrzebuje kartonów to zamawiam u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millabe
Dobra firma sama zapewni Ci kartony. Przedzwoń do firmy Japa&Co, a nie tylko załatwią Ci kartony, ale całą przeprowadzkę będziesz mieć z głowy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postro
Faktycznie Japa&Co zapewnia kartony, jakie tylko chcesz. Dzięki temu możesz skupić się na innych rzeczach, nie musisz szukać kartonów po całym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne i solidnie wykonane pudełka kartonowe to podstawa. Prowadzę firmę przeprowadzkową i kartony zamawiam u www.karton.com.pl. Mają dobrej jakości towar i cenowo są bardzo konkurencyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja, jak potrzebuję, to zamawiam w sklepie www.mgbox.pl - szybko realizują zamówienia, dostawę mają gratis i przede wszystkim bardzo dobrej jakości kartony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchana
Jeżeli zatrudni się dobrą firmę od przeprowadzek, to ona zapewni kartony. Faktycznie na firmę Japa&Co w tej kwestii można liczyć, no i przy okazji całą przeprowadzkę zrobią za Ciebie. Czego chcieć więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelai89211
Ja właśnie szukam planu, jaki będzie najlepszy na przeprowadzkę i myślę, że dzięki stronie https://adexim.com.pl/przeprowadzka-krok-po-kroku Wiem, co mam robić. Znajomi wspominali, że z kartonami jest zawsze najgorzej, dlatego myślę, że chyba warto pójść i popytać w jakiś większych sklepach, bo oni takie kartony chyba po prostu wyrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boogiew
JAPA & CO posiadają w ofercie pudła i kartony. Do tego fachowość i otwartość na potrzeby klienta to naprawdę wielki skarb. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×