Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

qwa mac obrzydlistwo!!

Polecane posty

jejcia też uważam, że te jasne są lepsze w smaku, a i pewniejsze ...bo w jasnych czeresniach, jasnych robali nie widac :D Najwiekszy blad - zaczac sprawdzac czeresnie. Trzeba jesc jak leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz , ale ja przypadkiem teraz z kazda j..b..a czeresnia bede sie meczyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejcia białko nawet w postaci robala nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejcia
o nie! od chwili czytania tego topiku 1/2 kg czereśni stoi nie tkniętych wolę już wcale nie jeść niż nażreć się z robalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no paskudztwo
-ja kiedyś narobiłam się słoików. Jak wyjełam kompoty z gara patrzę a tu coś białego mi pływa na wierzchu, przyglądam się a to robale. W każdym słoiku france były i wyrzuciłam wszystkie kompoty, a tyle się narobiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejcia
agaa ale ja miałam na myśli bardziej skutki natury psychicznej, nie fizycznej...będziesz coraz bardziej wiercić(jak te robale) dziurę mężowi w...kieszeni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos tam taki
a ja lubie pojesc bobu a ktos mi nagadal ze tez sa w nim robale. I co takie rozgotowane mam jesc? bleee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.A.L.U
jak mozesz jesc czeresnie w ktorych byly robale???!!!!!! przeciez one tam siedza jedza czeresienke i sraja do niej blllllleeeeeeee zara puszcze pawia.Co z tego ze nie ma robala ale jego gowno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×