Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maćk

Na jakie cechy zwracacie uwagę szukając męża

Polecane posty

Na zaradność umiejetność zarabiania pieniędzy, facet w wieku 30 lat powinien mieć wlasne mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ty taka materialistka to Ty powinnaś mieć mieszkanie. Mi rodzice kupili ale gdyby panienka powiedziala mi że zależy jej na moim mieszkaniu to bym ją kopnąl w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
To męża się szuka? Oj wy zdesperowane samotne polędwiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam męża, ale gdybym juz myslala o tym, to pewnie wzielabym pod uwage czy ma dobra prace, czy jest zaradny, potrafi zapewnic bezpieczenstwo mi i naszym dzieciom. i czy bedzie dobrym tatusiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna babcia radziła wnuczce zwracać na chwyty, dwa chwyty i łeb odkryty i na długość stania , reszta to fraszka igraszka zabawka blaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi ................
na zaradność życiową, czy ma prace, czy jest odpowiedzialny, cyz jest wierny, prawdomówny, gadatliwy, musi umiec zachować sie w odpowiednich sytuacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla p.
musi być : - zaradny - inteligentny - przystojny - musi pociągać mnie fizycznie - jego dotyk ma mnie doprowadzać do szaleństwa :)) - musi zaspokajać moje seksualne potrzeby - mieć poczucie humoru - mieć to " Coś" - czuły - opiekuńczy - stanowczy - wrażliwy - skłonny do kompromisów - ale nie pantoflarz :) - musi mnie szanować - uwielbiać - nosić na rękach - dobry w łóżku - muszę być dla niego najważniejszą kobietą na świecie - nie może być nudny - musi posiadać samochód - i własne mieszkanie - mieć podobne zainteresowania - i wspólne tematy do rozmów - musi akceptować moje mankamenty - charakteru - i urody - musi umieć wbić gwoździa i zmienić żarówkę - pomalować mieszkanie - pomagać mi w pracach typu sprzątanie, gotowanie itp. - troszczyć sie o mnie - być dobrym człowiekiem To tak na wstępie :)) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla p.
i oczywiście musi być mi wierny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią ze to mężczyźni mają wysokie wymagania. A nam wystarczy wesoła dobra chetna do zabawy dziewica sporo młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla p.
żartowałam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja pelinska
Nie musze wspominać, że SZUKAĆ mężą to oznaka desperacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam odpowiedniej kandydatki na żonę-czyli jestem zdesperowany:D Ma tylko spełnieć wymagania opisane przez Krzycha1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsf
mała mi - a co ma gadatliwosc do bycia dobrym mezem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak miejcie sobie wymagania
ciekawe, co same macie do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dni swiat
moj przyszly maz musi byc uczciwy i inteligentny. tyle mi starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi ................
sdfsf ----> to że takei są moje wymagania i na to zwracam uwage:) ja duzo gadam wiec i faceta bym chciala bardzo rozgadanego:) wspolne cechy o to chodzi:) zreszta nikt nie napisał ze mam wypisac cechy ktore bede swiadczyly o tym ze moj mąż ma byc dobry, bo wtedy jak napsiałas gadatliwosc nic nie ma do dobroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie szukamy księcia z bajki ale patrząc na życie realnie to szukamy 3 cech : wierności , odpowiedzialności i szczerości . Moim zdaniem romantyzm i inne wymyśle cechy w prawdziwym życiu nie są najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vines
no to tak prawiczek czuły,opiekuńczy musi mnie kochać bardzo mocno miłość pomiędzy obojgiem jest najważniejsza tak jak i wierność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego idiotyczne, z używaną się ozenic to porażka a później mijać jej bylych. Trzeba mieć szacunek do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantycznego ksiecia z bajki? a bzdura, nawet o tami niemarze a fe :O tylko nie romantyk :O szukajac faceta, mam 3 wymagania: -inteligencja -poczucie humoru -zeby nie byl flirciarzem no i zeby lubil sex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, rozumiem, ze ty krzychu tez trzymasz dziewictwo dla swojej przyszel dziewicy? :) glupi jestes, a za 10 lat bedziesz ja zdradzac bo w lozku kiepska, albo ona ciebie, z ciekawosci jak jest z innymi :O jelsi w ogole jakakolwiek cie zechce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy zwraca uwage
na inne cechu. Nie da sie uogolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietom nie zależy na prawictwie Mojej to nie przeszkadzalo nawet sie nie pytała mimo że była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×