Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maćk

Na jakie cechy zwracacie uwagę szukając męża

Polecane posty

no to zeby lubil go baaaardzo :P codziennie po pare razy inaczej kapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak kobieta puszczała się z innymi przed slubem to i po ślubie bedzie jej łatwiej zdradzać. dlatego szukalem wsród dziewczyn 18 -19 letnich i znalazlem dziewicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20ścia lat i jestem dziewicą i to nie zebym była jakas brzydka -wręcz przeciwnie . wkurza mnie gadka ze dziewice to tylko w przedszkolach - ja poprostu czekam na tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisalem że dla kobiet to nie ma znaczenia więc nie można porównywać znaczenia prawictwa i dziewictwa. Mojej na tym nie zależalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekalam. i znalazlam "tego jedynego" (fuj co za glupie haslo). a on okazal sie dupkiem. a poza tym sex z nim byl raczej kiepski. i co teraz? nie ma co sobie zalowac, zycie jest krotkie, inne cechy sa wazne niz błonka. ja np nie chcialabym prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz z moim jestem ponad rok ( on jest bardzo doświadczony w sprawach sexu) jestem dziewicą , jak kocha to poczeka az bede jego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jak facet głupi bo ma zle geny to ma byc sam bo ty szukasz intelegentnego Tak samo jest z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy pisze o swoich wymaganiach czy mogłabyś być z facetem o niskim poziomie inteligencji chyba nie , ja z kolei nigdy nie ożeniłbym się z używaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żeś na głowę upadła Kaśka, doświadczony i będzie czekał, no to się uśmiałem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mysli o poważnym związku to napewno poczeka Wyszalal się już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, ale inteligentny to bedzie cale zycie (i nie zalezy to od genow), a dziewica bedzie dziewica dopoki jej nie bzykniesz :O poza tym dziewictwo nie daje gwarancji, ze cie nie zdradzi. a moze obudzi sie w niej nimfomanka i bedzie dawac dupy na prawo i lewo? a inteligencji wymagam, zeby bylo z nim o czym gadac i zeby ta rozmowa mnie nie meczyla. ale gratuluje, nie musisz z nia sie dobrze dogadywac, wazne, zeby dziewica byla buahahaha jak zmadrzejesz, to dojdziesz do podobnebgo wniosku, co moj znajomy alfons - wazne, zeby sie z nia fajnie rozmawialo i w lozku byla ok. tylko idioci szukaja dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3432
"spędzamy ze sobą kazdą wolną chwilę . rozmawialiśmy o tym bardzo długo i poczeka" oj, naiwna, naiwna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jest , kiedy był studentem strasznie szlała i imprezował i nie miał dziewczyny na stałe, teraz wiąze ze mną przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiubzdziu...
Turquoise - czemu nie chcialabys ani romantyka, ani prawiczka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza
ze dziewice wiaza sie z kurwiarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj inteligencja w największym stopniu zależy od genów :D nie da się wycwiczyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ją bzykne to całe żcie będę zył ze swiadomoscią że ją rozdziewiczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie wycwiczyc, da sie rozwinac, tak jak inteligentnym rodzicom zdarza sie glupie dziecko, tak glupim rodzicom moze urodzic sie geniusz. poczytaj o tym :) ja uwazam, ze inteligencje determinuje w 50% wychowanie, a w 50% geny. romantyka bym nie chciala, bo.. bo irytowaloby mnie pieprzenie o ksiezycu, gwiazdach i takich szmerach bajerach :O nie lubie przerostu formy nad trescia :O a prawiczka bym nie chciala, bo uwazam, ze KAZDY w pewnym momencie bedzie ciekawy jak to jest z innymi, zwlaszcza facet (bo laski jeszcze moga byc do konca zycia naiwne i zakochane smiertelnie). no i taki prawiczek to z reguly jest kiepski (na poczatku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczego nie zaluj...
ja juz nie szukam, juz stracilam nadzieję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, taki fetysz? :) no to znajdz sobie dziewice, rozdziewicz ja, a na zone szukaj lepszego materialu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaradność życiowa umiejętność zarabiania pieniedzy czy to mieszkanie jest wskazana u mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zeby nikt nie mogl powiedziec że bzykał moją żone (to też jet ważne) to kwestia szacunku do siebie, A takie kurwskie gadanie o mieszkaniu wkurwia mnie, jak zobaczę że kobiecie zależy na moim mieszkaniu to la mnie odrazu szmata a jak jeszcze uzywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzychu - dla mnie jestes idiota jakich malo, pokaz prosze fotke, moze to sie da poznac po wygladzie, a chcialabym uniknac takich znajomosci, z góry dzięks 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdanie kogos takiego jak ty lata mi kolo tylka :) szukaj dziewicy i badz szczesliwy (wspolczuje jej juz teraz), ja poszukam inteligentnego i tez bede szczesliwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×