Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maćk

Na jakie cechy zwracacie uwagę szukając męża

Polecane posty

nie wyobrazam sobie sytuacji ze kobieta z ktora się spotykam kieruje sie takimi kryteriami jak mieszkanie i kasa, bo to nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko idioci szukaja dziewicy :O inteligentni wiedza ze to kryterium jest idiotyczne ale uwazaj sie za inteligenta, twoj blad twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentne kobiety wiedza ze mążczyźni stosuja inne kryteria doboru kobiet i rozumieja to. A Ty ani inteligentna ani dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze zarzucasz mi brak inteligencji swiadczy tylko o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzna może orobic sie mieskania, kobieta już nigdy nie będzie dziewicą jak człowiek weżmie slub z wycieruchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z was idioci szkoda slow :O zycze wam takiej dziewicy, co po slubie z wami bedzie najwieksza kurwa w okolicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest odpowiedzialny szczególną uwagę zwracam na to jak traktuje własną mamę tatę bo w końcu jak traktuje rodziców tak i przyszła żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryteria Niklty "zaradność umiejetność zarabiania pieniędzy, facet w wieku 30 lat powinien mieć wlasne mieszkanie" Co mozna powiedziec o takiej kobiecie, no kurwa, ciekawe czy jest dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła dziwka używana i na dodatek materialistka, ja bez problemu znalazlem 19 latkę na gwarancji ciekawe czy jakis facet będzie chciał zalożyć rodzinę z takimi szmaciakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie jak dla Ciebie dziewictwo jest plusem bez ważnych merytorycznych przeslanek (ale rozumiem że mążczyxni myślący o poważnym związku wolą dziewicę) tak samo dla kobiet mieszkanie czy zaradność jest duzym plusem Atawizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta krzychu sa tacy co chca
moj facet mial 3 partnerki przede mna, ja przed nim osmiu, slub mamy w sierpniu i odnosze wrazenie ze to dla niego wieksze szczescie byc ze mna niz na odwrot :P A nie jest to facet beznadziejny - wysoki, wysportowany, wykształcony, ma powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta krzychu sa tacy co chca
dlaczego impotent? bo był w poważnych, długich związkach zamiast szastać kutasem na prawo i lewo? dla mnie to akurat plus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to jak koleżanki w moim wieku do mnie startuja to odrazu nara, nie ma już w czym wybierać, towar już przebrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka19latccxz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaaa26laat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja B lonodn
Czy bedzie dla mnie oparciem finansowym. Mi cipka i tyłek sie rochyla na widok kasiatego. Tylko na takich poluje..macicą.. A zgrywam niewydymke..skromną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaaa26laat
to chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×