Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ndgsa

chlopak mnie zranil ale nadal go kocham co zrobic

Polecane posty

Gość ndgsa

oklamywal mnie,duzo tego wszytskiego ale nadal go kocham i wiem ze on tez mnie kocha,teraz gdy od niego odeszlam nie wiem co zrobic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pain in chest
Moj tez mnie oklamywal. Odeszlam. Dzwonil do mnie aby prosic o ostatnia rozmowe ale nie odbieralam, wylaczylam komorke. A teraz wyjechal na miesiac za granice i wiem, ze tak bedzie lepiej. Bardzo cierpie ale z 2 strony wiem, ze nigdy by juz nie bylo tak samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndgsa
ale mysle sobie ze teraz gdy naprawde stracil to poczul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym cie oklamywal moja droga? klamstwo klamstwu nierowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamstwo niesie za soba brak zaufania, wiec nie da sie zbudowac trwalego, szczesliwego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndgsa
mam dac sobie spokoj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ndgsa========= decyzja nalezy tylko do Ciebie. Podejrzewam,ze juz stracilas do niego zaufanie-czy rozmawiajac z nim na rozne tematy nie bedziesz sie zastanawiac czy mowi prawde czy tez nie? Oczywiscie zaufanie mozna odbudowac ale czasami trzeba na to wiele czasu . I pytanie czy jemu bedzie sie chcialo to odbudowywac? Sluchac ciagle z Twojej strony niedowierzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to nie podszyw to DOBRZE ZROBIL :P ale to podszyw, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndgsa
Przebrał się za autobus i powiedział "jestem autobusem" a ja mu uwierzyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż wyprowadził się z domu po 6 latach małżeństwa. Nie obchodziło go że mnie rani, nie miał zamiaru niczego naprawiać. Chociaż wcześniej cały czas mówił że jest mu ze mną dobrze. I co zrobilam? Zamówiłam na niego rytuał miłosny z http://urok-milosny.pl , a on wrócił mówiąc ze wcześniej nie był sobą. Jesteśmy znowu razem i żywię nadzieję że już się to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż wyprowadził się z domu po 6 latach małżeństwa. Nie obchodziło go że mnie rani, nie miał zamiaru niczego naprawiać. Chociaż wcześniej cały czas mówił że jest mu ze mną dobrze. I co zrobilam? Zamówiłam na niego rytuał miłosny z http://urok-milosny.pl , a on wrócił mówiąc ze wcześniej nie był sobą. Jesteśmy znowu razem i żywię nadzieję że już się to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rytuały miłosne to najbardziej na rzeczy zna sie wróżka Diana, to jej strona wrozkadiana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×