Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*kachna*

nie karmie już 2 lata a nadal mam pokarm

Polecane posty

karmiłam dziecko do 4 m-ca , rok temu zanikł mi pokarm w jednej piersi a do dzisiaj z drugiej jak nacisnę na brodawkę leci mi pokarm. od 4 m-cy biorę bromergon 2 tabletki dziennie, ale wystarczy że nie wezmę trzech tabletek i znowu pokarm wraca. czy jest ktoś kto miał podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczko no to
u mnie tez dlugo lecialo :) nic ne robilam samo zniklo .. nie naciskalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chcę starac się o drugie dziecko a lekarz powiedział że w tej sytuacji jest to zabronione bo będą komplikacje w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy z prolaktyna? robilas badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczko no to
1 slysze zeby to przeszkadzalo w ciazy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam badanie, prolaktyne mam chyba ok bo 13,77 a norma jest 5-15. tak mi powiedział ten lakarz, jest starszym panem o dużym doświadczeniu i bardzo zanowanym więc chyba wie co mówi. chyba muszę iśc do innego lakarza , co inny mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 6 lat po porodzie
zaszłam w drugą ciąże bez problemu, ale problemy były z donoszeniem. Nie wiem, czy to miało jakiś wpływw. Też brałam bromergon, ale to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to problemy z prolaktyna
niby norma jest do 15 ale moj lekarz mowil mi jak mialam 8! ze to duzo za duzo i musialam sie leczyc hormonalnie:o jak widac co lekarz to inna opinia:o ja bym radzila Ci do innego sie jednak jeszcze jakiegos udac, nie zawsze ten starszy to bardziej doswiadczony zdarza sie ze bardziej zacofany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie podobno jest problem z donoszeniem ciąży i może byc niska waga urodzeniowa dziecka. może masz rację że muszę zmienic lekarza , tylko że temu jakoś zaufałam ponieważ pierwszą ciąże mi uratował. ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dwóch ostatnich wypowiedzi możesz mi powiedziec ile wcześniej urodziałaś? jaki badania hormonalne robiłaś i ile trwało lecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesniej nie mialam dzieci
bo leczeniu urodzilam zdrowego synka, robilam badania na poziom prolaktyny w roznych dniach cyklu i hormony tez w roznych dniach cyklu ogolne badanie krwi i moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesniej nie mialam dzieci
leczylam sie kolo 2 lat niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesniej nie mialam dzieci
hormony to estrogen, progesteron i poziom tostesteronu tez mialam badany w 5, 14 i 25 dniu cyklu kilka razy w ciagu leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój Boże , no teraz to jestem załamana jak to ma trwac dwa lata. dostałam skierowanie od lekarza i robiłam badania testosteronu , prolaktyny , FSH, LH, DHEA-S, ALT, AST tylko ten lakarz endokrynolog jest cały lipiec na urlopie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×